Witekk10
Dołączył/a: styczeń 2016
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Coutinho007 Ja rozumiem, że z dryblingiem u niego słabo, nie wszyscy ofensywni zawodnicy muszą posiadać tę umiejętność, ale o co chodzi z tym, że "nie strzela"? Toż to nasz drugi najlepszy strzelec w tym sezonie.
0
@szkutnik91 No z Barcelony do Paryża nie daleko, ale czy nie lepiej byłoby jej przeprowadzić się od razu do stolicy Francji?
0
@Hosh MUSI się zgodzić.
3
Co powiecie o wymianie Griezmanna, Dembele, Fatiego, Messiego, Trincao i Braothwaite'a na Neymara? Myślę, że może się to udać, zważywszy na długość kontraktu Neymara.
0
@Janiama Jak zdrowie?
0
@el_bidinho Canal+
0
@FCB24 Oznacz przy komentarzu z wynikiem wrzutek. :D
6
Też jestem rozczarowany tym, że od 13 minuty Twoja drużyna nie grała w dziesięciu po uderzeniu Alcaraza z łokcia w twarz Griezmanna.
0
@Quavosk Niech mi B-klasę wznowią.
2
@Pilka_jest_okragla Ja pierdykam. Przecież to zagranie Alcaraza w twarz Griezmanna kwalifikowało się na bezpośrednie czerwo!
11
"Będzie, będzie zabawaaa, będzie się działo"
1
@Pawel13sz Mimo, że pojawiały się jakieś tam wątpliwości po kolejnych jego kontuzjach, to dalej w niego wierzyłem. Chłopak ma niesamowity talent. Wiem, że stać go na jeszcze dużo więcej. :)
5
Ależ genialny klimat ma "Wyspa Tajemnic".
0
@PrinceDamon Będziesz zdrowszy. :D
0
@tristan87 Która część Polski?
2
@matirix20 Podobno Koeman nie chciał ryzykować i nie powołał go na mecz z Valladolid. Gerard normalnie trenuje z drużyną i zostanie powołany na klasyk.
0
@Coutinho007 Brak meczu w Lidze Mistrzów na pewno sprzyja Barcelonie. Mam nadzieję na zwycięstwo. :)
2
@Filipfcb2000 Plano nie miał szans na wybicie piłki, wślizg od tyłu w nogi rozpędzonego rywala. Wydaje mi się, że - tak, jak napisałeś - sędzia wybroni się z podjętej decyzji.
0
@Coutinho007 Pamiętaj - derby rządzą się swoimi prawami. ;)
Z szacunkiem i przede wszystkim z pokorą trzeba podchodzić do takich spotkań.
0
@BarcaInfo Ooj, wtedy pamiętam też były nerwy do końca na niewygodnym terenie.
0
@Encore No i dobrze. Fajnie jest widzieć zawodników, którzy odbudowują się po nieudanych przygodach w poprzednich zespołach.
1
@MesQueUnClub_87 Przecież wiadomo, że obejrzysz. :D
0
@busquets5 Skąd wzięło się to powiedzonko?
1
@Encore U mnie na trzecim slocie na ławce rezerwowych w FPL. :D Genialna decyzja.
0
@Transu96 Wiem, wiem. ;) Dobrze znam stosunek Luisa do Ousmane'a. Kolejny raz futbol pokazuje, że warto wstrzymać się z oceną gry piłkarza do końca meczu.
0
@Rewolucja123 Sytuacyjny strzał, bardzo ciężki. Wyciągnął ile się dało, biorąc pod uwagę jego ustawienie względem piłki przed strzałem. Zabrakło niewiele.
3
@Transu96 Nooo i w końcu Luis napisał coś, z czym mogę się w stu procentach zgodzić. :D
0
@itmustbejoke Widać było, gdy w sytuacjach stykowych odstawiali nogę.
6
@KORTIS Pani Julia jak zwykle w punkt!
0
@sebo939 Otóż to. :D