Witekk10
Dołączył/a: styczeń 2016
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
14
@LuisSalvano przed meczem:
- Wygramy na 100%. Jaka pokora? Kibice na półgwizdka - do spania!
- Boimy się Viniciusa? To nie Neymar!
Mordo, Ty już nigdy nic więcej nie pisz swoich przewidywaniach dotyczących Barcelony. Proszę.
0
@damiano996 No widzisz, niewiele zabrakło do odrobienia strat.
6
Jeszcze nic nie jest stracone! Vamoos Barca!
0
@senso sport365
1
@patryk355 Fajny skład, dzięki!
0
@Ansufati123 sport365
1
@szymonex10 znajdziesz na sport365
0
@El Madridista. Kto "robi" mecz na Canal+?
0
@LuisSalvano W tym sezonie Vinicius gra lepiej niż Neymar.
0
@draxidox ...and unbeliveable fails
1
@jakub1906 może na sport365 znajdziesz
1
@Yosemite Ładnie zasadził!
1
@BarcaForever87 Mega!
1
@JarekS Ale jestem nakręcony! :D
0
@MarioVeB! Sam zawróciłeś sobie gitarę klikając w "Odpowiedz". :)
0
@MarioVeB! To nie żadna historia, Mariusz. Jako Ty mi sugerowałeś, tak i ja podpowiadam Tobie - naucz się czytać ze zrozumieniem. :)
Pozdrawiam! :)
0
@MarioVeB! Odnośnie pierwszego komentarza - bardzo generalizujesz Mariusz.
Z kolei w drugim zarzucasz mi brak umiejętności czytania ze zrozumieniem (nie wiadomo czemu, ale okej), a sam nie potrafisz składać zdań i posługiwać się znakami interpunkcyjnymi. :)
0
@MarioVeB! Mario znowu prowokuje?
1
@Czeresniafcb "Tu eres muy malo"
- Ousmane Dembele do Mateu Lahoza, 07.10.2019r.
Pamiętamy. :D
1
@blodziakk Dokładnie. Do tego mam go na kapitanie w FPL. :D
0
@BarcaInfo Real - Barca 0:4
1
@Rewolucja123 Przecież komentarz, który podlega regulaminowi, po edycji ciągle jest komentarzem łamiącym go. :D
0
Po co zagra?
0
@MarioVeB! Czemu Ty masz taki kompleks Neymara? :D
Ja też nie chcę jego powrotu, ale żeby tak go wspominać w komentarzach?
3
@VamosRakieta Co najmniej dwa razy.
2
@barcelonaLM - głównie w Warszawie. :D
1
@Esio No i dlatego wleciała dzisiaj jajeczniczka z cebulką na boczku. :D
Pozdrawiam. ;)
1
@TheNekro94 Czekam na coś nowego od Lotka. Pacześ Bang 2 już dawno wrzucił na kanał, Ruciński jakoś przed dwoma miesiącami. A Lotek? Trzeba będzie odświeżyć starsze programy.
Napisałeś, że "Zoba co jes" Paczesia nie bardzo Ci podszedł, no i mi tak samo. Długo się wstrzymywałem z jego obejrzeniem, czekając na "specjalną okazję", bo ile to się słyszało, jak to świetny program. Zawiodłem się.
Natomiast z "Masochisty" Sochy ziałem co chwilę, ale gdzieś po połowie coś się popsuło i do końca już się męczyłem. ;)
0
@FanBarcy22 Wzajemnie! Bądźmy dobrzy dla siebie.
0
@MarioVeB! A Chelsea? ;))