14

@LuisSalvano przed meczem:
- Wygramy na 100%. Jaka pokora? Kibice na półgwizdka - do spania!
- Boimy się Viniciusa? To nie Neymar!
Mordo, Ty już nigdy nic więcej nie pisz swoich przewidywaniach dotyczących Barcelony. Proszę.

0

@damiano996 No widzisz, niewiele zabrakło do odrobienia strat.

6

Jeszcze nic nie jest stracone! Vamoos Barca!

0

@senso sport365

1

@patryk355 Fajny skład, dzięki!

0

@Ansufati123 sport365

1

@szymonex10 znajdziesz na sport365

0

@El Madridista. Kto "robi" mecz na Canal+?

0

@LuisSalvano W tym sezonie Vinicius gra lepiej niż Neymar.

0

@draxidox ...and unbeliveable fails

1

@jakub1906 może na sport365 znajdziesz

1

@Yosemite Ładnie zasadził!

1

1

@JarekS Ale jestem nakręcony! :D

0

@MarioVeB! Sam zawróciłeś sobie gitarę klikając w "Odpowiedz". :)

0

@MarioVeB! To nie żadna historia, Mariusz. Jako Ty mi sugerowałeś, tak i ja podpowiadam Tobie - naucz się czytać ze zrozumieniem. :)
Pozdrawiam! :)

0

@MarioVeB! Odnośnie pierwszego komentarza - bardzo generalizujesz Mariusz.
Z kolei w drugim zarzucasz mi brak umiejętności czytania ze zrozumieniem (nie wiadomo czemu, ale okej), a sam nie potrafisz składać zdań i posługiwać się znakami interpunkcyjnymi. :)

0

@MarioVeB! Mario znowu prowokuje?

1

@Czeresniafcb "Tu eres muy malo"
- Ousmane Dembele do Mateu Lahoza, 07.10.2019r.

Pamiętamy. :D

1

@blodziakk Dokładnie. Do tego mam go na kapitanie w FPL. :D

0

@BarcaInfo Real - Barca 0:4

1

@Rewolucja123 Przecież komentarz, który podlega regulaminowi, po edycji ciągle jest komentarzem łamiącym go. :D

0

Po co zagra?

0

@MarioVeB! Czemu Ty masz taki kompleks Neymara? :D
Ja też nie chcę jego powrotu, ale żeby tak go wspominać w komentarzach?

3

@VamosRakieta Co najmniej dwa razy.

2

@barcelonaLM - głównie w Warszawie. :D

1

@Esio No i dlatego wleciała dzisiaj jajeczniczka z cebulką na boczku. :D
Pozdrawiam. ;)

1

@TheNekro94 Czekam na coś nowego od Lotka. Pacześ Bang 2 już dawno wrzucił na kanał, Ruciński jakoś przed dwoma miesiącami. A Lotek? Trzeba będzie odświeżyć starsze programy.

Napisałeś, że "Zoba co jes" Paczesia nie bardzo Ci podszedł, no i mi tak samo. Długo się wstrzymywałem z jego obejrzeniem, czekając na "specjalną okazję", bo ile to się słyszało, jak to świetny program. Zawiodłem się.
Natomiast z "Masochisty" Sochy ziałem co chwilę, ale gdzieś po połowie coś się popsuło i do końca już się męczyłem. ;)

0

@FanBarcy22 Wzajemnie! Bądźmy dobrzy dla siebie.

0

@MarioVeB! A Chelsea? ;))

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?