Witekk10
Dołączył/a: styczeń 2016
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FanRamosa Jeśli uważasz, że sędziowie sprzyjają Barcelonie, to udowodnij to. Czekam na rzeczową i szczegółową analizę. ;)
A mój powyższy komentarz został napisany w celu humorystycznym, o czym świadczy emotikon na końcu. ;)
1
@Hosh Kurde, przepraszam. Ale już daję Ci zielonego. I w tym komentarzu i w tamtym. ;D
Edit. BTW - świetny materiał na mema, jakiegokolwiek. :D
0
@LuisSalvano Dembele. :)
6
@BarcaInfo No i to jest prawidłowo przyznana nagroda.
6
Kibice Realu oczekiwali na potknięcie Barcelony w meczu z Valladolid?
https://zapodaj.net/9e941c26be932.png.html
2
@FanRamosa Notatnik padł, to na lecim na La Ramblę, nie? :D
4
Takimi mistrzostwami wygrywa się mecze!
0
Brawo, Ous!
1
@l0Messini Nie. Plano z "10" na plecach.
1
@mekston Tam chyba jeszcze na "dwa razy" było.
1
@LionelM95 Co wlatuje? U mnie Jameson z colką. :D Do meczyku w sam raz! :)
0
@LionelM95 Właśnie piję Twoje zdrowie. :D
0
@ObiektywnyKibic121 Luuz. Semedo niestety kolejny raz poległ w pojedynku z Lingardem.
0
@ObiektywnyKibic121 Co?
0
Zgadnijcie kogo Lingard ograł przy bramce na 3:0. :D
1
@PatrychoO Semedo? TOP2 w Barcelonie.
0
@Pogba O, nawet nie zauważyłem. :)
0
@JordiElNino Dlaczego?
11
Ja pierdykam. Pedri nawet strzały ma iniestowe. :D
1
Świetnie w tej akcji (Alba dośrodkowuje w ręce Masipa) Griezmann i Dembele zabrali Messiemu obrońców robiąc miejsce.
0
@l0Messini To życzę miłego oglądania. Byleby do przodu l z wynikiem. :)
1
@l0Messini W jakim sensie? Ja mam normalnie.
2
@kuz Nie tyle okrąglutka, co rekordowa. ;)
Ale o tym chyba wiesz. :D
0
@deszczyk89 Gdzie można zamówić?
15
Coś niesamowitego i pięknego ma w sobie ta wielkanocna pieśń...
Alleluja!
5
Co Ci komentatorzy gadają znowu?
Bramka po zagraniu ręką jest anulowana, gdy owe zagranie ma miejsce bezpośrednio przed zdobyciem gola.
@MaziFCB
1
@LionelM95 Może być troszeczkę gorsze jakościowo, ale zepsuć się nie zepsuło. ;)
Ja mam i Chivaska i Jamesona. Wypiję za Ciebie, by Jim Beam Ci smakował. :D
1
@LionelM95 Na luźno. ;)
1
@kamilo0066 Wyciskacz łez.
4
Już o godzinie 19:00 Hubert Hurkacz rozegra finał turnieju w Miami. Przeciwnikiem 19-letni Włoch - Jannik Sinner.
Transmisja w Polsacie Sport Extra, a także w aplikacji Fortuny i STS.