Witekk10
Dołączył/a: styczeń 2016
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Kto by się nudził - Szybcy i Wściekli 7 na tvn.
1
@MarioVeB! Mi siadło właśnie +2.5 bramek po ładnym kursie 2.00 :)
1
@Transu96 Dlaczego? Przecież nikomu i niczemu taka transmisja z adoracji nie przeszkadzała.
0
@michal26 Mam nadzieję na pozytywne zakończenie sprawy.
2
Bardzo ładny gol Arkadiusza Milika we wczorajszym meczu z Montpellier (3:3).
https://www.facebook.com/watch/?v=2830956510449387
7
YouTube zablokował transmisję z adoracji Najświętszego Sakramentu, która w żaden sposób nie naruszała regulaminu.
https://www.gosc.pl/doc/6809860.Z-adoracji-on-line-ktora-zablokowal-YouTube-korzystaly-setki
0
@Przemek2323 Obie akcje bramkowe zaczęły się od jego strat, ale żeby z jego winy? :D
0
@pride1899 No tak, były powody, żeby doliczyć jednak trochę więcej. Zwłaszcza, że Real grał w 10 i pod koniec spotkania całkowicie się cofnęli.
No ale co zrobisz?
0
@Maker0 A faktycznie! Po bloku Trincao piłka trafiła pod nogi Alby. Szkoda.m, że nie uderzył wtedy chociaż w światło bramki.
0
@Coutinho007 Ehh. No co poradzić?
0
@barcelonaLM Ale to jednak dobrze, bo strzał Marca chyba nie leciał w światło bramki, a piłka trafiła pod nogi Ilaixa i była okazja na remis. :D
1
@Coutinho007 Czy Barca nie jest przypadkiem na czele klasyfikacji drużyn najczęściej trafiających w obramowanie bramki?
1
@Deltta Merytoryczna krytyka jak najbardziej, ale hejt itp. w stronę piłkarzy, trenera to przesada.
1
@parpe Przecież Pedri grał już m.in na Cuadrado, Bonucciego itp. w meczu z Juventusem, więc o co kaman? Skoro grał dobre mecze na poziomie La Liga i Ligi Mistrzów, to czemu mamy słusznie go nie krytykować za słaby mecz na dokładnie tym samym poziomie?
0
@LuisSalvano Co dla Ciebie było nie tak z pracą sędziego/sędziów? Wg mnie karne niepodyktowane słusznie. W studiu C+ wypowiedział się Mark Cluttenburg, który stwierdził, że faule w polu karnym nie kwalifikowały się na rzut karny. Podzielam jego opinię.
Brakowało mi jedynie żółtej kartki dla Casemiro już w pierwszej połowie na Pedrim i brak żółtych kartek za bezsensowne odkopywanie piłek przez zawodników Realu po gwizdku sędziego.
12
@Coutinho007 Do tej pory nie mogę uwierzyć, że ten strzał w ostatniej akcji meczu mu nie wszedł. Wystarczyło, że piłka obije się kilka cm niżej, ehhh...
0
@PatrychoO Bardzo ładna.
9
@LuisSalvano Luis, miej resztki honoru i nie miej bólu dupy.
0
@barcelonaLM Czym to poparł?
4
@MontelQ Jutro, w kosza. ;)
1
@lucca87 O właśnie identyczny sposób pisana postów. Pamiętasz jego pierwszy nick?
1
@VamosRakieta Klasa komentarz.
0
@mekston Dokładnie tak.
0
@LuisSalvano Mordo, nikt tutaj na serio nie pisze o tym, że Real wygrał mistrzostwo w momencie, kiedy do końca rozgrywek zostało 8 kolejek. Ignoruj te komentarze i nie przejmuj się nimi, bo widać, że bardzo na Ciebie działają.
2
Do końca sezonu jeszcze długa droga i wszystko może się zdarzyć. A zdarzy się tak, że Barcelona będzie mistrzem! :) Visca el Barca!
1
@masq Podzielam opinię.
0
@mekston A teraz, widzę, zwalanie winy na sędziego. :D
41
Mingueza dzisiaj najlepszy w szeregach Barcy. A to jak wyłuskał piłkę Marcelo, gdy ten już był w polu karnym - TOP!
0
@arasz1819 Przecież do zakończenia sezonu jest jeszcze kilka kolejek, więc każdy układ TOP3 w tabeli jest możliwy.
Ale mam przeczucie, że w przypadku przegranego finału CdR za tydzień, Koeman po sezonie poleci.
0
@El Madridista. Czy ja wiem , czy Real zmiażdżył? Był bardzo skuteczny w tych sytuacjach, które miał i tyle. No, ale wygrać - wygrał. Życzę Wam trzeciego miejsca na koniec sezonu. ;) Pozdro!