1

Kto by się nudził - Szybcy i Wściekli 7 na tvn.

1

@MarioVeB! Mi siadło właśnie +2.5 bramek po ładnym kursie 2.00 :)

1

@Transu96 Dlaczego? Przecież nikomu i niczemu taka transmisja z adoracji nie przeszkadzała.

0

@michal26 Mam nadzieję na pozytywne zakończenie sprawy.

2

Bardzo ładny gol Arkadiusza Milika we wczorajszym meczu z Montpellier (3:3).
https://www.facebook.com/watch/?v=2830956510449387

7

YouTube zablokował transmisję z adoracji Najświętszego Sakramentu, która w żaden sposób nie naruszała regulaminu.
https://www.gosc.pl/doc/6809860.Z-adoracji-on-line-ktora-zablokowal-YouTube-korzystaly-setki

0

@Przemek2323 Obie akcje bramkowe zaczęły się od jego strat, ale żeby z jego winy? :D

0

@pride1899 No tak, były powody, żeby doliczyć jednak trochę więcej. Zwłaszcza, że Real grał w 10 i pod koniec spotkania całkowicie się cofnęli.
No ale co zrobisz?

0

@Maker0 A faktycznie! Po bloku Trincao piłka trafiła pod nogi Alby. Szkoda.m, że nie uderzył wtedy chociaż w światło bramki.

0

@Coutinho007 Ehh. No co poradzić?

0

@barcelonaLM Ale to jednak dobrze, bo strzał Marca chyba nie leciał w światło bramki, a piłka trafiła pod nogi Ilaixa i była okazja na remis. :D

1

@Coutinho007 Czy Barca nie jest przypadkiem na czele klasyfikacji drużyn najczęściej trafiających w obramowanie bramki?

1

@Deltta Merytoryczna krytyka jak najbardziej, ale hejt itp. w stronę piłkarzy, trenera to przesada.

1

@parpe Przecież Pedri grał już m.in na Cuadrado, Bonucciego itp. w meczu z Juventusem, więc o co kaman? Skoro grał dobre mecze na poziomie La Liga i Ligi Mistrzów, to czemu mamy słusznie go nie krytykować za słaby mecz na dokładnie tym samym poziomie?

0

@LuisSalvano Co dla Ciebie było nie tak z pracą sędziego/sędziów? Wg mnie karne niepodyktowane słusznie. W studiu C+ wypowiedział się Mark Cluttenburg, który stwierdził, że faule w polu karnym nie kwalifikowały się na rzut karny. Podzielam jego opinię.
Brakowało mi jedynie żółtej kartki dla Casemiro już w pierwszej połowie na Pedrim i brak żółtych kartek za bezsensowne odkopywanie piłek przez zawodników Realu po gwizdku sędziego.

12

@Coutinho007 Do tej pory nie mogę uwierzyć, że ten strzał w ostatniej akcji meczu mu nie wszedł. Wystarczyło, że piłka obije się kilka cm niżej, ehhh...

0

@PatrychoO Bardzo ładna.

9

@LuisSalvano Luis, miej resztki honoru i nie miej bólu dupy.

0

@barcelonaLM Czym to poparł?

4

@MontelQ Jutro, w kosza. ;)

1

@lucca87 O właśnie identyczny sposób pisana postów. Pamiętasz jego pierwszy nick?

1

@VamosRakieta Klasa komentarz.

0

@mekston Dokładnie tak.

0

@LuisSalvano Mordo, nikt tutaj na serio nie pisze o tym, że Real wygrał mistrzostwo w momencie, kiedy do końca rozgrywek zostało 8 kolejek. Ignoruj te komentarze i nie przejmuj się nimi, bo widać, że bardzo na Ciebie działają.

2

Do końca sezonu jeszcze długa droga i wszystko może się zdarzyć. A zdarzy się tak, że Barcelona będzie mistrzem! :) Visca el Barca!

1

@masq Podzielam opinię.

0

@mekston A teraz, widzę, zwalanie winy na sędziego. :D

41

Mingueza dzisiaj najlepszy w szeregach Barcy. A to jak wyłuskał piłkę Marcelo, gdy ten już był w polu karnym - TOP!

0

@arasz1819 Przecież do zakończenia sezonu jest jeszcze kilka kolejek, więc każdy układ TOP3 w tabeli jest możliwy.
Ale mam przeczucie, że w przypadku przegranego finału CdR za tydzień, Koeman po sezonie poleci.

0

@El Madridista. Czy ja wiem , czy Real zmiażdżył? Był bardzo skuteczny w tych sytuacjach, które miał i tyle. No, ale wygrać - wygrał. Życzę Wam trzeciego miejsca na koniec sezonu. ;) Pozdro!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?