Witekk10
Dołączył/a: styczeń 2016
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
12
@VamosRakieta Ponadto żaden z dziennikarzy nie podał informacji o chęci przedłużenia kontraktu Ivana z Sevillą.
0
@kuz To tylko pogłoski pismaków.
W tym newsie na dole nic się nie klei. Laporta nie daje wolnej ręki Koemanowi do transferów, bo przyszłość Holendra stoi pod znakiem zapytania. W tej samej informacji jest podane, że Laporta chce budować ekscytujący projekt dla Messiego, którego przeszłość - uwaga - też stoi pod znakiem zapytania.
Calma.
0
@MarioVeB! No i git.
Co do tematu dyskusji - myślę, że Braunowi chodzi przede wszystkim o to, że noszenie maseczek nie ma podstawy prawnej, o czym ciągle wspomina. Mi samemu takie zachowanie się nie podoba.
A czy Konfederacja podważa istnienie epidemii? Bardziej chodzi o podejście rządów i mediów do całej sprawy. Tyle.
0
@PawkoFCB Kiedyś mi siadły dwa takie kupony z ligi holenderskiej. Najlepsze jest to, że na obu dałem przez pomyłkę jedno i to samo spotkanie. :D Sparta Rotterdam odpowiedziała na bramkę Ajaxu w drugiej połowie ok. minutę przed końcem spotkania. :D
Chcesz, to Ci rzucę fotki. :D
0
@eosz Nie podniesie poziomu naszego ataku?
0
@itmustbejoke No i tu 100% zgody. Nie widzę kolejnego sezonu z Braithwaitem lub Dembele na '9'.
8
@MarioVeB! Naucz się w końcu stawiać znaki interpunkcyjne w zdaniach, Mariuszu (tak, imiona piszemy wielką literą).
5
@MarioVeB! Napiszę po Twojemu: "znowu jakies urojenia?"
0
@itmustbejoke Wystarczy porządna dziewiątka. Kane, Lautaro na przykład.
A z zawodników, którzy potrafią coś wykreować? Depay.
0
@LuisSalvano Ja Ci wymienię. A więc dziewiątki, które mogą podnieść poziom naszego ataku:
Kane, Mbappe, Lautaro, Lukaku, Haaland.
0
@LuisSalvano Udowodnij, że tak nie jest. Ktoś mógł podważyć przydatność Neymara w Barcelonie? Oh nie! Jak mógł?!
Zrozum, Luis, że ludzie mogą mieć inne zdania niż Twoje. Sam przecież o tym pisałeś.
0
@monsterrize Gitarka, że nie przyjdzie. Jest wielu innych skrzydłowych, którzy mogą grać w Barcelonie. Tymczasem ludzie zachowują się tutaj, jakby Brazylijczyk był jedynym skrzydłowym na świecie. Oprócz wysokiej pensji w obliczu problemów finansowych, Neymar ma problemy ze zdrowiem, o sprawach poza sportowych nie mówiąc. Miał swoją szansę, by stać się tu legendą i ją zmarnował. Na własne życzenie.
Piszesz o braku skrzydłowych w naszym zespole. Ich pozycję da się pokryć chociażby poprzez ustawienie z wahadłowymi (patrz: wspomniany przez Ciebie Alba). Natomiast co powiesz o braku nominalnej "dziewiątki"? To ta pozycja powinna być priorytetem na nadchodzący sezon. Zauważ, że potrafimy stwarzać dużo sytuacji, często dogodnych, ale nie ma kto ich kończyć.
Takie moje zdanie.
5
@cat_r37 Najlepsze jest to, że można tego tweeta napisać również w ten sposób:
"Pjanić rozczarowuje:
sezon Bośniaka jest gorszy niż ostatni Arthura w Barcelonie.
Barcelona wzięła słabszego pomocnika od Arthura tylko dlatego, żeby się księgi zgadzały, a ten gra gorzej od zawodzącego Brazylijczyka. Ja w szoku"
I wszystko się będzie zgadzać. :)
3
@Chinaski Stanowcze "nie".
12
@BarcaInfo I gitarka.
1
@Emhyr Jeszcze 20 razy będzie się to zmieniać. Ktoś zapoczątkował takie ploteczki i tak to się toczy.
0
@itmustbejoke Szanse na co ma Neymar? Na Złotą Piłkę? Będąc "wiecznie kontuzjowanym"? Patrząc wiekowo, to jednak "Pseudo-piłkarz" z mojego awatara ma większe szanse.
"Messi stracił 4 lata kariery grając u boku takich "gwiazd"" - przecież w sezonie 16/17 Neymar był w Barcelonie i grał razem z Messim. O co Ci chodzi?
I w jaki sposób Messi te lata kariery stracił? :D
0
@itmustbejoke Ehh...
Królem? A gdzie jego złoto (czyt. Złota Piłka)?
4
@Chinaski Cieszę się, że Ty też to wreszcie zauważyłeś.
Pozdrawiam!:)
3
@Fawrf Zostaw. Oni tak już mają.
0
@LuisSalvano Aguero może i tak. Póki co jestem na nie. Chłop co chwilę łapie kontuzje. Po co nam taki napastnik?
Depay nie jest '9' z prawdziwego zdarzenia. Choć jego ściągnięcia i tak chciałbym tu najbardziej.
A Fati to jednak bardziej skrzydłowy.
23
Mentzen mało ze śmiechu nie pękł. :D
3
Kupimy Neymara i co? Kto będzie grał na '9'? On sam czy Braithwaite?
0
@itmustbejoke Marnowanie setek Neymar = Dembele. ;)
0
@itmustbejoke Czy Iniesta miał tyle okazji strzeleckich podczas meczów? XD
To kim jest Neymar?
0
@Emhyr Zazdro, u nas żadnych treningów, wszystko wstrzymane.
III liga, że zgodnie z przepisami?
0
@Dembouz1899 @LuisSalvano Info od samego szejka. What do you think?
1
@Bartek22 Skąd info o Nico w pierwszym zespole? Czy podpisanie nowego kontraktu gwarantuje mu awans do drużyny Koemana?
5
@tristan87 Tłumaczenie:
"Los chce ze mną grać w pokera
Parapapaparapapa..."
1
@GuerillaAthletic Nie, nie sprzedawać. Nigdzie tego nie napisałem.
PS. Jeśli Messi będzie chciał, to sam odejdzie za darmo, wszak mu się kończy kontrakt z końcem czerwca.
Edit. Mordo, w co Ty brniesz? Przeczytaj jeszcze raz mój komentarz rozpoczynający dyskusję. Chodzi o pewną retorykę, która panuje tutaj od dłuższego czasu.