1

@Chakalaka Odkąd jest możliwość oznaczania kilku Użytkowników, nie musisz pisać oddzielnych odpowiedzi do każdego z nich. :)

1

@Czarodziej1980 Sposób formułowania zdań, stawiania znaków interpunkcyjnych i ton wypowiedzi kratka w kratkę się zgadza. :)

15

@Ronaldinho10VB Superliga w czterech obrazkach. :D

3

@Czarodziej1980 Zakładanie nowego konta po usunięciu poprzedniego jest zakazane przez regulamin, Pawle. :)

0

@Czarodziej1980 Koleżko. I ja i Ty dobrze o tym wiemy. :)

2

@MarioVeB! Kolega @Czarodziej1980 to też multi. ;)

11

@panczo < @Chakalaka właśnie oddala się >

0

@Chakalaka Szanuję za profilowe. :D

0

@Coutinho007 Kij z tym sezonem tak naprawdę. Tutaj chodzi o jego całą karierę.

0

@Chakalaka No i po tylu dobrych informacjach musiałeś wstawić takiego smutnego newsa. Ehh...
Prawdopodobnie bez kolejnej operacji się nie obejdzie.

0

@Ronaldinho10VB A czy muszę śledzić Twoje posty?
W takim razie dyskusja z Tobą mija się z celem. Gdy ktoś pyta np. o to, na kogo będziesz głosował w wyborach parlamentarnych, odpowiadasz podobnie?

0

@barcelonaLM Perez był zbyt pewny swego.

0

@Ronaldinho10VB A pożyczka od JP Morgan to kasa w pełni wygenerowana przez futbol?

1

@Transu96 Stracił sponsora, bo wyraził chęć gry w Suoerlidze.

0

@Nihas Śmieszne trochę. :D

1

@Transu96 Wszyscy Ci, którzy tak twierdzili muszą być teraz nieźle zdziwieni.

0

@TheHeisenberg W jaki sposób stworzenie Superligi pomogłoby uratować mniejsze kluby?

1

@FafitFCB Poczytaj u BarcaInfo

1

Florentino Perez teraz:


0

@Kz1234 Kupię Vectrę.

1

@Yosemite O panie. A jakie to proste - przyjęcie z obrotem z obrońcą na plecach, poprawienie klatą i strzał z woleja w okienko. :D

18

Podsumujmy więc Superligę 2021/22

- mistrz rozgrywek:
- najlepszy zawodnik:
- król strzelców:
- król asyst:
- najlepszy bramkarz:

Piękny to był sezon, nie zapomnę go nigdy.

0

@MarioVeB! Mulitkonto?

0

@TheHeisenberg Nie miałeś tu wcześniej konta?

0

@BarcaInfo Dałem Ci herba, potem odebrałem i znowu dałem, bo info przednie.

0

@Nihas A @Bobo25 wyśmiewał @Striker, gdy ten pisał o głosowaniu socios. :)

0

@Homeopata8989 A to nie jest tak, że póki co te kluby wyraziły "wstępną" chęć wejścia do tejże ligi?

3

Śmieszne jest to, że ludzie tu gadają o zagarnianiu sporej części kasy przez władze UEFA, a wierzą w to, że "góra" Superligi będzie kompletnie czysta. Przynajmniej takie wrażenie odnoszę czytając komentarze za nowym tworem.
Nie bez powodu taki Agnelli uciekł z UEFA bez słowa. Tylko czekać, aż jakiś czas po starcie Superligi zaczną wychodzić jakieś brudki, tak jak jest to w UEFA.
I też ciekawe, czy Perez i reszta upublicznią wówczas swoje dochody.

0

@MarioVeB! To Ty, Mariusz, chyba pierwszy raz w życiu kibicujesz Chelsea? :D
Mam jedynie nadzieję, że im się uda, a za The Blues pójdą kolejne angielskie kluby.

0

@tomek8756 Szanuję, lecz nie podzielam.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?