Witekk10
Dołączył/a: styczeń 2016
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@LuisSalvano Luis, nie strasz, nie strasz, bo wiesz co. ;)
2
@Grubson06 Zapraszamy, zapraszamy.
1
@tobiasson92 A to jedni nieodpowiedzialni antycovidowcy!
0
@jakub1906 To nie ten koleś, co zwyzywał Feddka na Twitterze po meczu z Liverpoolem, potem sam Feddek go zacytował, a hen0x go zablokował, bojąc się konsekwencji? :D
0
@Pawel13sz Nawiązywałem do czegoś, ale już dobraa. ;)
0
@MarioVeB! Jakie urojenia, Mariuszu?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@MarioVeB! Skąd w Tobie tyle nienawiści, Mariuszu?
1
@Coutinho007 Sytuacja podobna do tej Neymara w PSG. ;)
1
Messi nie przedłużył jeszcze kontraktu i w ogóle nie wypowiedział się nt. swojej przyszłości w Barcelonie. Odejdzie? ;)
1
@takisobiektos Widzę pierwszy raz.
2
@Hopner15 Co mogę napisać? No myślę, że XD jest odpowiednie.
0
@itmustbejoke Pique. Dziecinny błąd.
0
@itmustbejoke Sevilla (D), Granada (W), Athletic (W), Villarreal (D) - to nazywasz autostradą? Wszystko jest otwarte, ludzie.
1
@don'T.R.I.P.e Taka myśl mnie naszła podczas tej drugiej bramki Granady i błędu Pique. Nieważne czy to B-klasa czy La Liga - brak koncentracji prowadzi do dziecinnych i głupich błędów w defensywie. Jest to jeden z mankamentów drużyn i zawodników, którego chyba nie da się wykluczyć
4
Ustawcie sobie to niektórzy na avatary.
https://3.allegroimg.com/s512/06de48/e5c9d6ea4340b7a637d44e7d4413/SELECT-CHORAGIEWKA-NAROZNIKOWA-NIEBIESKA
1
Czemu się dziwicie? Przecież zgodnie z zapowiedziami "ekspertów" nie mieliśmy szans na mistrzostwo. ;)
1
@LuisSalvano Dlaczego nie "dziękujesz" również Albie, który zagrał dzisiaj chybam najsłabszy mecz w tym sezonie?
0
Może powiedział mu: "Masz szerszenia na szyi", tylko za późno. :D
0
Ja tower w mistrzostwo for Barcelona w tym season.
0
@mariosss20 Wszystko pod kontrolą. Brameczka na 1:0 po ładnej akcji Messiego z Griezmannem. Busquets profesor.
2
Oficjalnie: @Trexas chce bana za fejki.
0
@amanter Jeśli ma znikać jak do tej pory, strzelając tyle bramek, to niech znika. ;)
1
@LuisSalvano hehe
0
@Krzywy95 To on grał? ;)
0
@czesctuam W takim razie zgłaszaj każdy komentarz, który uważasz za łamiący regulamin. ;)
2
Po co nam zawodnik, który znika w całej drugiej połowie? ;))
0
@czesctuam To Ty widzisz rasizm tam, gdzie go nie ma, więc? :D
0
Jak można wchodzić w ten sposób, nie mając już szans na odbiór piłki?!
0
Idiotyczne wejście!