0

@LuisSalvano Luis, nie strasz, nie strasz, bo wiesz co. ;)

2

@Grubson06 Zapraszamy, zapraszamy.

1

@tobiasson92 A to jedni nieodpowiedzialni antycovidowcy!

0

@jakub1906 To nie ten koleś, co zwyzywał Feddka na Twitterze po meczu z Liverpoolem, potem sam Feddek go zacytował, a hen0x go zablokował, bojąc się konsekwencji? :D

0

@Pawel13sz Nawiązywałem do czegoś, ale już dobraa. ;)

0

@MarioVeB! Jakie urojenia, Mariuszu?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@MarioVeB! Skąd w Tobie tyle nienawiści, Mariuszu?

1

@Coutinho007 Sytuacja podobna do tej Neymara w PSG. ;)

1

Messi nie przedłużył jeszcze kontraktu i w ogóle nie wypowiedział się nt. swojej przyszłości w Barcelonie. Odejdzie? ;)

1

@takisobiektos Widzę pierwszy raz.

2

@Hopner15 Co mogę napisać? No myślę, że XD jest odpowiednie.

0

@itmustbejoke Pique. Dziecinny błąd.

0

@itmustbejoke Sevilla (D), Granada (W), Athletic (W), Villarreal (D) - to nazywasz autostradą? Wszystko jest otwarte, ludzie.

1

@don'T.R.I.P.e Taka myśl mnie naszła podczas tej drugiej bramki Granady i błędu Pique. Nieważne czy to B-klasa czy La Liga - brak koncentracji prowadzi do dziecinnych i głupich błędów w defensywie. Jest to jeden z mankamentów drużyn i zawodników, którego chyba nie da się wykluczyć

1

Czemu się dziwicie? Przecież zgodnie z zapowiedziami "ekspertów" nie mieliśmy szans na mistrzostwo. ;)

1

@LuisSalvano Dlaczego nie "dziękujesz" również Albie, który zagrał dzisiaj chybam najsłabszy mecz w tym sezonie?

0

Może powiedział mu: "Masz szerszenia na szyi", tylko za późno. :D

0

Ja tower w mistrzostwo for Barcelona w tym season.

0

@mariosss20 Wszystko pod kontrolą. Brameczka na 1:0 po ładnej akcji Messiego z Griezmannem. Busquets profesor.

2

Oficjalnie: @Trexas chce bana za fejki.

0

@amanter Jeśli ma znikać jak do tej pory, strzelając tyle bramek, to niech znika. ;)

1

0

@Krzywy95 To on grał? ;)

0

@czesctuam W takim razie zgłaszaj każdy komentarz, który uważasz za łamiący regulamin. ;)

2

Po co nam zawodnik, który znika w całej drugiej połowie? ;))

0

@czesctuam To Ty widzisz rasizm tam, gdzie go nie ma, więc? :D

0

Jak można wchodzić w ten sposób, nie mając już szans na odbiór piłki?!

0

Idiotyczne wejście!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?