2

@Nihas Felix znudziłby się za pół roku. To je La Bamba, tego nie ogarniesz.

7

Hymn z okazji 100 rocznicy urodzin św. Jana Pawła II - wielkiego Polaka. Zachęcam również do odsłuchania teraz, z racji wczorajszej 101 rocznicy przyjścia na świat Karola Wojtyły.


1

@zwyklykibic93 Werner najpierw był faulowany na rzut karny (nie wiadomo, czemu tego stałego fragmentu gry nie było), potem strzelił bramkę ze spalonego, a na koniec padła bramka dla Chelsea, jednak okazało się, że Timo wpakował piłkę do siatki ręką. I stąd wciąż 0:0 na Stamford Bridge.

0

@D10SLEO Nie, ale nie jest też słabiakiem, który nie nadaje się do niczego, jak to La Bamba sobie wmawia.

0

@matirix20 No dziwne to.

1

@Coutinho007 Bartomeu próbował to uczynić, to nie wiedzieć czemu zrezygnował... ;)

1

@Keriox Wszystkiego najlepszego!

0

16

@Sulimo Nie wiem o kim piszesz.

1

@GeneralXavi No tym również się ratuję. Wygodne, nie powiem. I prawdopodobnie tak zostanie.

0

Po rezygnacji @BarcaInfo z wstawania informacji o Barcelonie, kto teraz się tym zajmuje? Ostatnio dużo czasu poświęcam pracy i nie mam czasu na siedzenie na Rambli. Jakieś sugestie?

0

@Tomek54321 Jak się przyjrzysz tej akcji, to zobaczysz, że obrońca zrobił ruch do piłki. Inna sprawa, że odległość była mała.

0

@MarioVeB! @Chakalaka, proszę poprawić błędy w pisowni w komentarzach autorstwa Mariusza. Mi już brakuje cierpliwości. Może Ciebie usłucha.

5

@Encore "Co z tym Maradonem dzisiaj?" :D

0

@Encore Niech im dadzą walkowera i gitara. Będą się bawić...

0

@Kidd Karne, karne

0

Świetny jest Billy Gilmour.

0

Zgranie ręką blokujące strzał na bramkę w Derbach Londynu i brak nawet sprawdzenia przez VAR. O.o

0

@Rust_Cohle Bank Pekao, płatność kartą.
Dzięki. ;)
@Hrzan dzięki. ;)

1

@Rust_Cohle hehe.

1

Zapłaciłem w poniedziałek pewien rachunek kartą. Płatność została przyjęta, z konta mi ściągnęło, ale w apce nie ma tego rachunku w historii płatności. Ktoś wie, czemu tak jest?
Bank Pekao.

2

@patataj Może zróbmy mecze drużyn żeńskich vs męskich. Zobaczymy, czy to ten sam poziom...

0

@skakun95 Najpierw zapytaj o zgodę Moderację.

0

@pax Pierwsza bramka jak najbardziej na jego konto, ale obwinianie go o kolejne dwie? No nie.

0

@socha Przy trzeciej bramce grał już w środku pola. ;)

0

@cat_r37 A czy podarował te bramki rywalom?

0

@SinMistico Aha, czyli nie zaliczasz mu bramki i asysty za dzisiejszy mecz, po wygraniu którego będziemy liderami i nałożymy presję na kluby z Madrytu?

2

@cat_r37 Ale Ty się podpalasz. XD

0

@cat_r37 Tak. Jak widzisz, Dembele potrafi strzelić bramkę lub zaliczyć asystę całkowicie z niczego. ;)

1

Dembele też zamyka buźki hejterom.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?