Witekk10
Dołączył/a: styczeń 2016
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tristan87 Zoba tera.
1
@Janiama 0:2
7
@marcin000019 Marcinie, weź pod uwagę tych, którzy nie przesiadują całymi dniami na stronie. Widzę pierwszy raz i leci ode mnie "zielony" dla @Transu96.
0
@Homeopata8989 Jak z rzetelnością Tuttosport?
4
Wiadomo, jaką prędkość osiągnął Mbappe w swoim pojedynku z Hummelsem?
0
@ArterkHD @Heheszek71 @Jackazz @Shear007 Nawet jeśli kilka dni się woziła? :D
1
@Janiama 1:1.
0
Mam dziwne pytanie. :D
Woziłem nieotwieraną wódkę w aucie. Nie raz było ciepło i butelka się przegrzała. Czy mogło się coś stać wódce?
0
Jaki skład proponujecie na Polska - Hiszpania?
0
@cat_r37 A gdzie napisałem, że to coś dziwnego?
0
@cat_r37 O! A Ty dalej swoje. :)
2
@cules100pro Tylko druga połowa w TVP Sport. Pierwsza część gry na stronie internetowej TVP Sport.
1
@Janiama Hiszpania - Szwecja 3:1
2
Moder i Kozłowski na boisko.
0
@Cwaniak4 Git komentarz. ;D
1
@Janiama 2:2, kierowniku szanowany
30
@ranger3120 Przecież Krychowiak kiedyś grał przeciwko Barcelonie. ;)
0
Zmiana w czeskiej drużynie. Paris Platynov wchodzi na boisko.
https://www.paokfc.gr/wp-content/uploads/2021/01/27_krmencik_profile-1.jpg
19
Schick bardzo czesił się ze swojej bramki.
22
Pep Guardiola Welcome back to Barcelona | tiki-taka comeback | opa opa opa opa szara morda zniszczył klopa remix 2021
2
Ekstra meczyk się szykuje. Jaki wynik typujecie? Barcelona nie ma prawa tego przegrać!
https://zapodaj.net/images/39d8eb46888ef.jpg
0
@Mixtape To ja jeszcze na wolnym poniedziałkiem pracuję. :D Ewentualnie pierwsza zmiana i out z pracy równo o 16:00. :D
0
Novak zmienił koszulkę? Czy miał cały czas białą? :D
0
@Barca_Big_Moment Już?
0
@DaPidejpi Cisną Włosi, ale bez konkretów.
0
@clyde Jeszcze Copa America. ;)
0
@NaFazieHitman Rzeczowy argument, nie ma co.
0
@NaFazieHitman I?
0
@Barca_Big_Moment Po co to obrażanie?
0
@Encore Flashscore pokazuje oba mecze o tej samej godzinie. Błąd?