0

Trzeba anulować, bo przegramy.

0

Chrzanowe "Wiejskie ziemniaczki" - coś pięknego. Polecam.

3

@Bartek22 Zostaw kolegę, "misja Neymar" się nie udała, więc trzeba jakoś odreagować.

8

No i Zieliński do bramki dorzuca asystę przy trafieniu Ruiza.
10 bramek, 12 asyst we wszystkich rozgrywkach Piotra.

2

@tobiasson92 O Ty fOliaRZu!!!

6

Zieliński z bramką, wspaniały sezon Piotrka!

1

@Janiama Zgadzam się z Tobą.

1

@VamosRakieta Gitesko wyszło!

1

@VamosRakieta Śmieszne trochę.
Neymar
Neymaaaaaaar
Neymaaaaaaaaaar

XD

0

@MarioVeB! Z czym mam próbować?

0

@MarioVeB! Jak zwykle brak przecinków i kropek. Oj Mariusz, Mariusz...

1

@VamosRakieta Pamiętam jak koleś nawoływał Neymara. XD

0

@MarioVeB! Konfederacja*. Jakiś kompleks tej partii?
Popełniasz mnóstwo dziecinnych błędów w pisowni, Mariuszu.

4

@Yosemite Ja pierdykam, 6 lat. :o

0

@Kacper1998 Masz jakieś dane, które wskazują na to, że ludzie zaczęli dużo bardziej dbać o higienę niż dotychczas?

2

@norbi77 Mental podobny jak u tych gwiazdeczek z PSG wczoraj.

3

To za kim w finale? U mnie oczywiście Chelsea! :)

1

Blue is the color... :D


0

Teraz Pulisic daje czadu.

0

@Coutinho007 Czyli setki decydują o tym czy grasz słabo czy dobrze. Okej.

0

@Coutinho007 Wg Ciebie w dzisiejszym meczu spisuje się słabo? O.o

0

@michal26 Nie no, daj spokój. Same dwa strzały Benzemy były mega groźne.

1

@MesQueUnClub22 nieee, raczej

0

@MikeBajson Idzie się przyzwyczaić. ;) Za długo człowiek już siedzi na Rambli. ;)

2

@Coutinho007 Mało Chelsea oglądasz, koleżko. Jest dużo lepiej względem jego początków i ciężko jest nazwać jego transfer niewypałem.

2

@Rewolucja123 Ale nikt nie pyta. ;)

0

@amanter To pokaż w takim razie.

0

@kLVeB Zrobione.

1

@Rewolucja123 Miał Verrattiego po swojej lewej, więc mógł podać Włochowi.

2

@Messibestplayerintheworld Niech sam wyłoży tę kwotę i może wracać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?