Witekk10
Dołączył/a: styczeń 2016
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Trzeba anulować, bo przegramy.
0
Chrzanowe "Wiejskie ziemniaczki" - coś pięknego. Polecam.
3
@Bartek22 Zostaw kolegę, "misja Neymar" się nie udała, więc trzeba jakoś odreagować.
8
No i Zieliński do bramki dorzuca asystę przy trafieniu Ruiza.
10 bramek, 12 asyst we wszystkich rozgrywkach Piotra.
2
@tobiasson92 O Ty fOliaRZu!!!
6
Zieliński z bramką, wspaniały sezon Piotrka!
1
@Janiama Zgadzam się z Tobą.
1
@VamosRakieta Gitesko wyszło!
1
@VamosRakieta Śmieszne trochę.
Neymar
Neymaaaaaaar
Neymaaaaaaaaaar
XD
0
@MarioVeB! Z czym mam próbować?
0
@MarioVeB! Jak zwykle brak przecinków i kropek. Oj Mariusz, Mariusz...
1
@VamosRakieta Pamiętam jak koleś nawoływał Neymara. XD
0
@MarioVeB! Konfederacja*. Jakiś kompleks tej partii?
Popełniasz mnóstwo dziecinnych błędów w pisowni, Mariuszu.
4
@Yosemite Ja pierdykam, 6 lat. :o
0
@Kacper1998 Masz jakieś dane, które wskazują na to, że ludzie zaczęli dużo bardziej dbać o higienę niż dotychczas?
2
@norbi77 Mental podobny jak u tych gwiazdeczek z PSG wczoraj.
3
To za kim w finale? U mnie oczywiście Chelsea! :)
1
Blue is the color... :D
0
Teraz Pulisic daje czadu.
0
@Coutinho007 Czyli setki decydują o tym czy grasz słabo czy dobrze. Okej.
0
@Coutinho007 Wg Ciebie w dzisiejszym meczu spisuje się słabo? O.o
0
@michal26 Nie no, daj spokój. Same dwa strzały Benzemy były mega groźne.
1
@MesQueUnClub22 nieee, raczej
0
@MikeBajson Idzie się przyzwyczaić. ;) Za długo człowiek już siedzi na Rambli. ;)
2
@Coutinho007 Mało Chelsea oglądasz, koleżko. Jest dużo lepiej względem jego początków i ciężko jest nazwać jego transfer niewypałem.
2
@Rewolucja123 Ale nikt nie pyta. ;)
0
@amanter To pokaż w takim razie.
0
@kLVeB Zrobione.
1
@Rewolucja123 Miał Verrattiego po swojej lewej, więc mógł podać Włochowi.
2
@Messibestplayerintheworld Niech sam wyłoży tę kwotę i może wracać.