5

Dziękujemy Baskom za ogranie Atletico! :D

Ze specjalną dedykacją - Andrzej Duda wraz z żoną:


1

@Kamilos84 Myślałem o napastniku, napisałem "pomocnik". Pora spać. :P

21

Griezmann w tym sezonie we wszystkich rozgrywkach:
Mecze: 45
Bramki: 18
Asysty: 11
Nieźle jak na "defensywnego" napastnika. :D

1

@adamt1996 Powodzenia!
Dzisiaj o 15:00 start. :)

0

@FCBKUBANO Z czym pijesz?

0

@Eto'o9 R10 Nie, dlaczego? Lepiej nie mieć Leo na mecz z Granadą, niż żeby wykartkował się na mecz z Atletico.

1

@dafik85 I wydaje mi się, że gdzieś to w planie na jutrzejszy mecz jest umieszczone. ;)

0

@kwizatz Skoro nurtują Cię takie pytania, to polecam zagłębić się w lekturę Pisma Świętego.

2

Loren Moron z brameczką, ja Wam to piszę!

4

@Damian11 Najlepszy jest jego udawany śmiech.
@adi7adi8 Wszyscy komentatorzy Eleven prezentują niski poziom. Nie mają podejścia do tych z Canal+.

5

Co tak wielkiego w tej okazji bramkowej Betisu zrobił Courtois, o czym mówi Wiśniowski?
Przecież typ z mniej niż metra uderzył prosto w bramkarza. :D

Niski poziom komentatorów Eleven.

0

@Katalończyk 99 Był na pozycji spalonej? Był. :D
Może i masz rację, jednakże nie sądzę, by to był błąd.

1

@MesQueUnClub96 Szkoda Kuby, ale przepis jest przepis. ;)

4

Aż się wierzyć nie chce z tymi faulami (a raczej ich braku i braku kar) Casemiro. Przecież to jest niesamowite.

1

@kwizatz Bóg obdarzył człowieka wolną wolą.

0

Moder z bramką, ale ta strzelona z pozycji spalonej...

0

@DonAndrzejos Chelsea ma przed sobą w lidze jeszcze trudne mecze: Manchester City (W), Arsenal (D), Leicester City (D) i Aston Villa (W). Do tego dwa półfinałowe mecze Ligi Mistrzów z Realem między weekendami. Walka o LM pomiędzy Chelsea, Liverpoolem, West Hamem, a nawet Evertonem będzie ciekawa do końca rozgrywek Premier League.

0

@Coutinho007 Canales musi ten wózek pociągnąć.

0

@Coutinho007 No Fekir po czerwonej kartce. Jest za to na ławce jego brejdak - Yassin Fekir. Nawet trochę podobny do Nabila. ;)

2

Juan Miranda, Emerson i Claudio Bravo w pierwszym składzie na mecz z Realem Madryt.
Na ławce Martin Montoya i Marc Bartra, a poza kadrą z powodu kontuzji znalazł się Cristian Tello.

1

@dawinho80 Co tam robi Riqui Puig? 0:19 :D

0

@saczers438 Szacuneczek.

0

@PatrykBarca Luz. My bad. :D

1

@PatrykBarca Emerson, Chilwell i Alonso - LO w Chelsea. ;)

2

@tristan87 Widać, ile warte są te "informacje" pismaków.

0

@Emhyr Hejt a uzasadniona krytyka to zupełnie inne rzeczy. ;)

1

Robert z bramką. U niektórych pewnie pojawia się piana na ustach. ;)

3

Bartosz Białek wchodzi na boisko w meczu z Borussią. Przeczuwam bramkę Polaka. :D

0

@MarioVeB! Po co dyskusję o futbolu sprowadzasz do polityki? XD

0

@msmsms Nie przepraszaj, bo to śmieszne. ;)
Więcej dystansu po prostu. ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?