Witekk10
Dołączył/a: styczeń 2016
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Dziękujemy Baskom za ogranie Atletico! :D
Ze specjalną dedykacją - Andrzej Duda wraz z żoną:
1
@Kamilos84 Myślałem o napastniku, napisałem "pomocnik". Pora spać. :P
21
Griezmann w tym sezonie we wszystkich rozgrywkach:
Mecze: 45
Bramki: 18
Asysty: 11
Nieźle jak na "defensywnego" napastnika. :D
1
@adamt1996 Powodzenia!
Dzisiaj o 15:00 start. :)
0
@FCBKUBANO Z czym pijesz?
0
@Eto'o9 R10 Nie, dlaczego? Lepiej nie mieć Leo na mecz z Granadą, niż żeby wykartkował się na mecz z Atletico.
1
@dafik85 I wydaje mi się, że gdzieś to w planie na jutrzejszy mecz jest umieszczone. ;)
0
@kwizatz Skoro nurtują Cię takie pytania, to polecam zagłębić się w lekturę Pisma Świętego.
2
Loren Moron z brameczką, ja Wam to piszę!
4
@Damian11 Najlepszy jest jego udawany śmiech.
@adi7adi8 Wszyscy komentatorzy Eleven prezentują niski poziom. Nie mają podejścia do tych z Canal+.
5
Co tak wielkiego w tej okazji bramkowej Betisu zrobił Courtois, o czym mówi Wiśniowski?
Przecież typ z mniej niż metra uderzył prosto w bramkarza. :D
Niski poziom komentatorów Eleven.
0
@Katalończyk 99 Był na pozycji spalonej? Był. :D
Może i masz rację, jednakże nie sądzę, by to był błąd.
1
@MesQueUnClub96 Szkoda Kuby, ale przepis jest przepis. ;)
4
Aż się wierzyć nie chce z tymi faulami (a raczej ich braku i braku kar) Casemiro. Przecież to jest niesamowite.
1
@kwizatz Bóg obdarzył człowieka wolną wolą.
0
Moder z bramką, ale ta strzelona z pozycji spalonej...
0
@DonAndrzejos Chelsea ma przed sobą w lidze jeszcze trudne mecze: Manchester City (W), Arsenal (D), Leicester City (D) i Aston Villa (W). Do tego dwa półfinałowe mecze Ligi Mistrzów z Realem między weekendami. Walka o LM pomiędzy Chelsea, Liverpoolem, West Hamem, a nawet Evertonem będzie ciekawa do końca rozgrywek Premier League.
0
@Coutinho007 Canales musi ten wózek pociągnąć.
0
@Coutinho007 No Fekir po czerwonej kartce. Jest za to na ławce jego brejdak - Yassin Fekir. Nawet trochę podobny do Nabila. ;)
2
Juan Miranda, Emerson i Claudio Bravo w pierwszym składzie na mecz z Realem Madryt.
Na ławce Martin Montoya i Marc Bartra, a poza kadrą z powodu kontuzji znalazł się Cristian Tello.
1
@dawinho80 Co tam robi Riqui Puig? 0:19 :D
0
@saczers438 Szacuneczek.
0
@PatrykBarca Luz. My bad. :D
1
@PatrykBarca Emerson, Chilwell i Alonso - LO w Chelsea. ;)
2
@tristan87 Widać, ile warte są te "informacje" pismaków.
0
@Emhyr Hejt a uzasadniona krytyka to zupełnie inne rzeczy. ;)
1
Robert z bramką. U niektórych pewnie pojawia się piana na ustach. ;)
3
Bartosz Białek wchodzi na boisko w meczu z Borussią. Przeczuwam bramkę Polaka. :D
0
@MarioVeB! Po co dyskusję o futbolu sprowadzasz do polityki? XD
0
@msmsms Nie przepraszaj, bo to śmieszne. ;)
Więcej dystansu po prostu. ;)