0

Czy Verratti to najgorszy piłkarz jaki może trafić się sędziemu?

0

@Jankes94 Wolę jednak 0:0. :D

0

@Roobo Ooo, też mnie to intryguje. Wydaje mi się, że było blisko spalonego. ;)

23

Czwarty remis Realu w pięciu ostatnich meczach (trzy razy padł bezbramkowy remis). Poproszę więc w rewanżu na Stamford Bridge o kolejne 0:0 i myślę, że spora grupa ludzi z La Rambli będzie zadowolona. :)

0

@Rust_Cohle Kolega ma tymczasowy zakaz na gry hazardowe i takie tam inne.

0

@Dankhog Jeśli ktoś miałby cztery i dostał piątą, to nie zagrałby w rewanżu.

0

@Pogba Akurat w tym zdaniu Pan Andrzej mówił o "klasycznej 9", czyli Wernerze, a za chwilę wspomniał O Havertzie. Jakby zapomniał przecinka w wypowiedzi użyć. :D

0

Familiadowe żarty na meczu Ligi Mistrzów w Polsacie.

1

@POLAK12345 Christian sam prosił w którymś z wywiadów, by mówiono jednak na niego "Pulisik". ;)

1

@banann16 Jeździło się na dupie... :D Spodenki w błocie, z koszulki się lało. Człowiekowi przybywało kilka kilo przez tą mokrą odzież. ;)

1

Pan piłkarz Mason Mount.

0

@Krokiet sport365

0

Pulisić, brawo!
TO-JEST-CRI-STIAN-PU-LI-SIĆ

1

Polsat jak zwykle nie ogarnia. Jak nie piszczące mikrofony, to obraz niewspółgrający z obrazem.

0

@BartqRKO Piękny podkład muzyczny, cudownie współgra z obrazem.

2

@VenoM @saczers438 @Arczinho7 Messi od 27 lutego, a De Jong od 7 lutego.

1

@MarioVeB! Ale nie gra, tak? Nie ważny jest powód.

0

@MarioVeB! Niegrający w klubie zawodnik?

4

Ostateczny dowód na to, że w La Liga sędziują niekompetentni ludzie.

Do kuriozalnej sytuacji doszło podczas meczu Sevilla FC - Granada CF!
Mimo czterech doliczonych minut sędzia zakończył spotkanie po upływie 180 sekund dodatkowego czasu gry! Po protestach ekipy gości arbiter... wznowił rywalizację!
MUSICIE TO ZOBACZYĆ!
https://fb.watch/56Hl1Xnrkn/

[Eleven]

0

@clyde Hazard ;)

0

@Rust_Cohle Nikt nie pisze, że powinien być niezbędny. Jednak w dzisiejszym futbolu aspekty ofensywne u środkowych obrońców są ważne.

3

@Chakalaka Jak najbardziej. Nie rozumiem takiego zachowania. Czy zrobiłby to katolik, czy ateista - nie powinno być to akceptowalne.

49

@Chakalaka Nie, na tym nie polega katolickie miłosierdzie, Chakalako. :)

9

@CzarnyKapelusz Listonosz przynosi Ci list z powiadomieniem. ;)

1

@gumaz Na siebie.

0

@Janiama Ale Griezmann nie drybluje i znika w każdym meczu. :(

2

Piękna walka. Kompany vs Diego Costa.


0

Wczoraj Tottenham kolejny raz miał szansę na trofeum i kolejny raz im się nie udało. Czy nie uważacie, że zawodnicy tacy jak Kane i Son powinni szukać klubu, w którym na poważnie mogą powalczyć o trofea?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@MatiVEB25 I jak poszło?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?