Witekk10
Dołączył/a: styczeń 2016
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czy Verratti to najgorszy piłkarz jaki może trafić się sędziemu?
0
@Jankes94 Wolę jednak 0:0. :D
0
@Roobo Ooo, też mnie to intryguje. Wydaje mi się, że było blisko spalonego. ;)
23
Czwarty remis Realu w pięciu ostatnich meczach (trzy razy padł bezbramkowy remis). Poproszę więc w rewanżu na Stamford Bridge o kolejne 0:0 i myślę, że spora grupa ludzi z La Rambli będzie zadowolona. :)
0
@Rust_Cohle Kolega ma tymczasowy zakaz na gry hazardowe i takie tam inne.
0
@Dankhog Jeśli ktoś miałby cztery i dostał piątą, to nie zagrałby w rewanżu.
0
@Pogba Akurat w tym zdaniu Pan Andrzej mówił o "klasycznej 9", czyli Wernerze, a za chwilę wspomniał O Havertzie. Jakby zapomniał przecinka w wypowiedzi użyć. :D
0
Familiadowe żarty na meczu Ligi Mistrzów w Polsacie.
1
@POLAK12345 Christian sam prosił w którymś z wywiadów, by mówiono jednak na niego "Pulisik". ;)
1
@banann16 Jeździło się na dupie... :D Spodenki w błocie, z koszulki się lało. Człowiekowi przybywało kilka kilo przez tą mokrą odzież. ;)
1
Pan piłkarz Mason Mount.
0
@Krokiet sport365
0
Pulisić, brawo!
TO-JEST-CRI-STIAN-PU-LI-SIĆ
1
Polsat jak zwykle nie ogarnia. Jak nie piszczące mikrofony, to obraz niewspółgrający z obrazem.
0
@BartqRKO Piękny podkład muzyczny, cudownie współgra z obrazem.
2
@VenoM @saczers438 @Arczinho7 Messi od 27 lutego, a De Jong od 7 lutego.
1
@MarioVeB! Ale nie gra, tak? Nie ważny jest powód.
0
@MarioVeB! Niegrający w klubie zawodnik?
4
Ostateczny dowód na to, że w La Liga sędziują niekompetentni ludzie.
Do kuriozalnej sytuacji doszło podczas meczu Sevilla FC - Granada CF!
Mimo czterech doliczonych minut sędzia zakończył spotkanie po upływie 180 sekund dodatkowego czasu gry! Po protestach ekipy gości arbiter... wznowił rywalizację!
MUSICIE TO ZOBACZYĆ!
https://fb.watch/56Hl1Xnrkn/
[Eleven]
0
@clyde Hazard ;)
0
@Rust_Cohle Nikt nie pisze, że powinien być niezbędny. Jednak w dzisiejszym futbolu aspekty ofensywne u środkowych obrońców są ważne.
3
@Chakalaka Jak najbardziej. Nie rozumiem takiego zachowania. Czy zrobiłby to katolik, czy ateista - nie powinno być to akceptowalne.
49
@Chakalaka Nie, na tym nie polega katolickie miłosierdzie, Chakalako. :)
9
@CzarnyKapelusz Listonosz przynosi Ci list z powiadomieniem. ;)
1
@gumaz Na siebie.
0
@Janiama Ale Griezmann nie drybluje i znika w każdym meczu. :(
2
Piękna walka. Kompany vs Diego Costa.
0
Wczoraj Tottenham kolejny raz miał szansę na trofeum i kolejny raz im się nie udało. Czy nie uważacie, że zawodnicy tacy jak Kane i Son powinni szukać klubu, w którym na poważnie mogą powalczyć o trofea?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@MatiVEB25 I jak poszło?