Witekk10
Dołączył/a: styczeń 2016
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@msmsms Nie przepraszaj, bo to śmieszne. ;)
Więcej dystansu po prostu. ;)
0
@msmsms Skąd wiesz, że akurat od momentu Anfield? XD Potrafisz udowodnić tę głupotę, którą przed chwilą palnąłeś? Czekam. :)
Wbijam szpileczki każdemu zespołowi, który frajerzy. ;)
Nawet Chelsea, czy Barcelonie - zespołom, którym kibicuję.
PS. Imiona zaczynamy z wielkiej litery. :)
0
@msmsms Pomyliłeś dyskusje.
1
Liverpool zawsze pozostanie Liverpoolem.
4
@paweldunajecfcb Oczywiście, że istnieje.
1
@Kgorecki2500 Wszystkiego najlepszego!
1
@itmustbejoke Nic się Ronald nie zmienił.
3
@danio1899 To Legii jest Prometeusz!
1
@Mixtape Gratuluję i życzę powodzenia!
3
@BarcaInfo Dziękuję za Twoją obecność i wszystkie newsy. Byłeś mi ratunkiem gdy pracując, nie mogłem śledzić wszystkich informacji. Po powrocie od razu La Rambla -> BarcaInfo.
Dzięki!
1
@Yoshimitsu22 https://www.fcbarca.com/sezon/terminarz#next-match
1
@messi564 Daj se siana, chłopak. Już wszyscy wiedzą o Twoim uprzedzeniu do Minguezy. Jesteś total ekspert, ale już nie pisz.
2
@barcelonaLM No i git. Między nimi to już pewnie dawno wyjaśnione. Ale kibice i media będą to jeszcze rozdmuchiwać.
1
@Pawel13sz Sezon 15/16, faza grupowa Ligi Mistrzów, mecz w Rzymie. Chyba.
2
@LuisSalvano Oj, Luis, Luis. Ciężko się dyskutuje z osobami uprzedzonymi do czegoś jak Ty. Niższe wymagania? Czego Ty byś jeszcze oczekiwał od Griezmanna? Alba też potrafi spartaczyć akcje w obronie, ale do tego się nie odnosisz, tylko go bronisz, bo to jeden z Twoich ulubionych zawodników. Ja bez problemu potrafiłem przyznać, że Griezmann zagrał dzisiaj słabo. Ale umniejszanie mu zdobytej bramki z rzutu karnego, którego sam wywalczył? No nie.
PS. Wole takie auto, które ma niezbyt dużo gadżetów, ale jeździ, niż żeby wymienić je na auto, które ma tych udogodnień mnóstwo, ale one się psują i przez to pojazd stoi u mechanika przed najważniejszymi wyjazdami.
0
@arasz1819 Co tam popijasz? :)
0
@LuisSalvano Mogę napisać o Albie i Griezmannie na odwrót wybierając sobie argumenty, które pasują (tak, jak i Ty uczyniłeś). Popatrz tylko:
Co ma Griezmann, jeden z lepszych napastników, Mistrz Świata z reprezentacją Francji, zawodnik, który był główną postacią triumfu w Pucharze Króla w tym sezonie do Alby - zawodnika zawalającego nam bramki w najważniejszych meczach sezonu? Śmiesznie wyglądają wybiórcze argumenty, prawda?
Szanuję każdego zawodnika FC Barcelony, na pierwszym miejscu stawiam sprawy sportowe. Zarówno Griezmann, jak i Alba dali Barcelonie w tym sezonie niesamowicie dużo. A mówienie, że któryś z nich kopie się po czole graniczy z ignorancją.
0
@LuisSalvano Co znaczy wyrażenie "łebków"? Obrażasz ludzi, którzy mają inne zdanie na temat Francuza?
Gdy ktoś tylko napisze złe słowo na Albę, to piszesz o braku szacunku do zawodnika swojej drużyny.
1
@Coutinho007 Że zagrał średnie, to nie zaprzeczam. Powiedziałbym, że nawet słabo.
0
@Messiah10 Bo strzelił bramkę grając słabe spotkanie. Nie wiadomo o kij takim ludziom chodzi.
6
@Bruttal Witamy na La Bambie.
2
Nieźle się niektórzy pienią na tę bramkę Griezmanna. XD
0
@Filipfcb2000 Damian Suarez chyba 5 fauli, a powinien dostać żółtko za pierwsze przewinienie na Griezmannie.
1
@LuisSalvano Nie no, wiesz. Strzelił właściwie karnego, którego sam wywalczył. :D
0
@amanter Albo strzeli z Atletico i znowu będzie deprecjonowany.
8
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Busi - klasa podanie!
4
@zadafcb No i zezłomowany. :D
2
@VamosRakieta Mam nadzieję, że do tego nie dojdzie.
0
@sebqPL Przecież kilka lat temu mecze w La Liga były często rozgrywane o tej godzinie. ;)