Witekk10
Dołączył/a: styczeń 2016
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
@BarcaInfo Co to znaczy, że gra bo chce? Puig też chce grać, a nie gra.
0
@Robertinho se jaja robi i tiki takę gumką w Paincie zamazał. :D
0
@AmigoBlancos Tak, coś z kostką.
0
@LuisSalvano Ahaaa. To git. :D
0
@LuisSalvano O kurka, to jest? Nawet nie wiedziałem. Zawsze Desperados kojarzyłem ze smakami. Trzeba będzie spróbować w takim razie. ;)
0
@LuisSalvano Jakie smaki?
1
@Elosek Od 19stego już można trenować na zewnątrz. ;) My zaczynamy 21.04 jakieś granko, potem 23.04 i w niedzielę meczyk. < 3
0
@LuisSalvano Co tam będzie pite? :D U mnie 4-pak Lecha. :D
2
@Jacu327 Ja jestem naóczycielem języka Polskiego i nie wiem o jakim poziomie muwisz
0
@th@les Bardzo niekulturalne słownictwo jest zawarte w tym wideo, prawda @Chakalaka?
5
Arek Milik z asystą przy pięknej bramce Payeta.
Marsylia 1:1 Lorient
0
@Homeopata8989 Akurat m wrażenie, że w Anglii by sobie trochę postrzelał.
0
@Yosemite Come on, Chelsea!
1
Wszystkie zdarzenia na kuponie wchodziły, to nie, Maryslii się zachciało przegrywać z Lorient.
0
@headmunch Powtórka jutro o godzinie 11:15 w TVP Sport. Jeżeli chcesz obejrzeć wcześniej, to replaymatches polecam.
3
Kolego @Chakalaka, dlaczego poherbowałeś post @Bykunn, w którym wyraził się niekulturalnie o działaczach Kościoła Katolickiego ("pieprzone barany")? Podobno sam potępiasz takie zachowanie w dyskusjach internetowych.
""dupa od s***ania"
"młoda idiotka"
"(...) narracja tej kretynki (...)"
"Jeszcze tylko Czarnek ma chyba chęć i siły, żeby prać się z tymi belzebubami po ryjach."
Może dla Ciebie te fragmenty nie są wulgarne, ale to tylko świadczy o Twoim braku kultury i wychowania. Nie zmienia to jednak faktu, iż ludzi kulturalnych rażą takie sformułowania."
To Twój komentarz z wczorajszej dyskusji z użytkownikiem @skakun95. Czy nie powinieneś upomnieć Twojego kolegi w taki sam sposób? Coś tutaj się kłóci ze sobą.
2
Niesamowity jest de Bruyne.
Dobranoc.
3
@Tomason Wiadomo, że nieciekawa sytuacja, ale to nie znaczy, że nie mamy zajmować się futbolem. ;)
0
@Chakalaka No i widzisz - w końcu z czymś się zgadzamy. Trafny komentarz.
Kompletnie nie widzę powrotu Brazylijczyka do Barcy.
Priorytetem Barcelony powinien być transfer nominalnej "dziewiątki", z braku której klub bardzo cierpi, co widoczne jest w niskiej skuteczności w danych meczach.
0
@TheHeisenberg Nie miałeś już tutaj konta?
1
@pax Udowodnij. Masz jakieś badania to potwierdzające? ;))
0
@BarcaInfo Ehh. Gdyby tylko był zapełniony cały stadion... Tęsknię.
0
@Rust_Cohle Ja dzisiaj rano płateczki z mlekiem, a na obiad naleśniki.
Raz w tygodniu można nie zjeść mięsa. :)
Pozdrawiam i życzę udanego wieczoru. :)
0
@pax Jakby pisały to ta same osoby, to fakt - byłoby to niesamowite. :)
0
@tadzik447 Poproszę o pierwsze betonowe koło ratunkowe - tarczę antykryzysową.
0
@BarcaInfo Świetne podejście! Kibicuję mocno Oscarowi. Wszedł tylnymi drzwiami do pierwszego zespołu i z miesiąca na miesiąc robi postępy.
0
@JANEK777 Nie lubię zmian. Czy nie może zostać tak, jak jest?
3
@LuisSalvano Dodaj, iż jest to Twoje zdanie. Messi nie myśli takimi kategoriami jak Ty.
Jeszcze nie podpisał kontraktu, nie znany jego przyszłości. Aczkolwiek mam nadzieję, że zostanie w Barcy.
0
@LionelM95 Chciałem coś napisać, ale brak słów...
1
@LuisSalvano No wiesz, Messi nie podpisał kontraktu tak samo, jak Neymar. ;)
Nie dziwne, że są plotki i wypowiadają się na ten temat osoby związane z klubem, z którym sam Leo jest łączony.