7

@BarcaInfo Co to znaczy, że gra bo chce? Puig też chce grać, a nie gra.

0

@Robertinho se jaja robi i tiki takę gumką w Paincie zamazał. :D

0

@AmigoBlancos Tak, coś z kostką.

0

@LuisSalvano Ahaaa. To git. :D

0

@LuisSalvano O kurka, to jest? Nawet nie wiedziałem. Zawsze Desperados kojarzyłem ze smakami. Trzeba będzie spróbować w takim razie. ;)

0

@LuisSalvano Jakie smaki?

1

@Elosek Od 19stego już można trenować na zewnątrz. ;) My zaczynamy 21.04 jakieś granko, potem 23.04 i w niedzielę meczyk. < 3

0

@LuisSalvano Co tam będzie pite? :D U mnie 4-pak Lecha. :D

2

@Jacu327 Ja jestem naóczycielem języka Polskiego i nie wiem o jakim poziomie muwisz

0

@th@les Bardzo niekulturalne słownictwo jest zawarte w tym wideo, prawda @Chakalaka?

5

Arek Milik z asystą przy pięknej bramce Payeta.
Marsylia 1:1 Lorient

0

@Homeopata8989 Akurat m wrażenie, że w Anglii by sobie trochę postrzelał.

0

@Yosemite Come on, Chelsea!

1

Wszystkie zdarzenia na kuponie wchodziły, to nie, Maryslii się zachciało przegrywać z Lorient.

0

@headmunch Powtórka jutro o godzinie 11:15 w TVP Sport. Jeżeli chcesz obejrzeć wcześniej, to replaymatches polecam.

3

Kolego @Chakalaka, dlaczego poherbowałeś post @Bykunn, w którym wyraził się niekulturalnie o działaczach Kościoła Katolickiego ("pieprzone barany")? Podobno sam potępiasz takie zachowanie w dyskusjach internetowych.

""dupa od s***ania"
"młoda idiotka"
"(...) narracja tej kretynki (...)"
"Jeszcze tylko Czarnek ma chyba chęć i siły, żeby prać się z tymi belzebubami po ryjach."

Może dla Ciebie te fragmenty nie są wulgarne, ale to tylko świadczy o Twoim braku kultury i wychowania. Nie zmienia to jednak faktu, iż ludzi kulturalnych rażą takie sformułowania."

To Twój komentarz z wczorajszej dyskusji z użytkownikiem @skakun95. Czy nie powinieneś upomnieć Twojego kolegi w taki sam sposób? Coś tutaj się kłóci ze sobą.

2

Niesamowity jest de Bruyne.


Dobranoc.

3

@Tomason Wiadomo, że nieciekawa sytuacja, ale to nie znaczy, że nie mamy zajmować się futbolem. ;)

0

@Chakalaka No i widzisz - w końcu z czymś się zgadzamy. Trafny komentarz.

Kompletnie nie widzę powrotu Brazylijczyka do Barcy.
Priorytetem Barcelony powinien być transfer nominalnej "dziewiątki", z braku której klub bardzo cierpi, co widoczne jest w niskiej skuteczności w danych meczach.

0

@TheHeisenberg Nie miałeś już tutaj konta?

1

@pax Udowodnij. Masz jakieś badania to potwierdzające? ;))

0

@BarcaInfo Ehh. Gdyby tylko był zapełniony cały stadion... Tęsknię.

0

@Rust_Cohle Ja dzisiaj rano płateczki z mlekiem, a na obiad naleśniki.
Raz w tygodniu można nie zjeść mięsa. :)
Pozdrawiam i życzę udanego wieczoru. :)

0

@pax Jakby pisały to ta same osoby, to fakt - byłoby to niesamowite. :)

0

@tadzik447 Poproszę o pierwsze betonowe koło ratunkowe - tarczę antykryzysową.

0

@BarcaInfo Świetne podejście! Kibicuję mocno Oscarowi. Wszedł tylnymi drzwiami do pierwszego zespołu i z miesiąca na miesiąc robi postępy.

0

@JANEK777 Nie lubię zmian. Czy nie może zostać tak, jak jest?

3

@LuisSalvano Dodaj, iż jest to Twoje zdanie. Messi nie myśli takimi kategoriami jak Ty.
Jeszcze nie podpisał kontraktu, nie znany jego przyszłości. Aczkolwiek mam nadzieję, że zostanie w Barcy.

0

@LionelM95 Chciałem coś napisać, ale brak słów...

1

@LuisSalvano No wiesz, Messi nie podpisał kontraktu tak samo, jak Neymar. ;)
Nie dziwne, że są plotki i wypowiadają się na ten temat osoby związane z klubem, z którym sam Leo jest łączony.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?