Witekk10
Dołączył/a: styczeń 2016
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@GuerillaAthletic Pobyt w Barcelonie również pokazał, że potrafi zepsuć świetną okazję bramkową.
3
@Pilka_jest_okragla Życzę zostania w PSG! :)
2
Czemu wielu tutaj uważa, że po (ewentualnym) powrocie Neymar będzie wykorzystywał więcej setek niż Dembele? Przecież Brazylijczyk ma bardzo słabe wykończenie, co pokazał dzisiejszy mecz.
0
@ptrx Przede wszystkim liczby.
1
@MarioVeB! Dodajesz po kilka komentarzy dziennie odnośnie Neymara. Ja rozumiem, że można nie chcieć, by tutaj wrócił, ale aż do tego stopnia?
Kompleks?
0
@Ogorinho1974 Jeśli PSG zdobędzie Ligę Mistrzów i wygra ligę, a także Francja zdobędzie ME, to Mbappe.
1
Ten Danilo z PSG wygląda, jak Lukaku bez steryd. :D
https://pilkarskiswiat.com/wp-content/uploads/2020/10/Danilo-Pereira-PSG.jpg
1
Neymar psuje świetne sytuacje, nie mogąc trafić nawet w światło bramki. Dalej go tutaj chcecie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@VamosB Liniowi mieli właśnie czekać w sytuacjach "stykowych". Często jest to irytujące, ale może okazać się kluczowe dla którejś z drużyn.
0
@LuisSalvano Mordo, jak w każdym takim okresie z plotkami, ploteczkami - poczekajmy. :)
1
@Bartek22 Właściwie, to skąd wzięło się to, że Neymar ma świetne wykończenie? Kto pamięta jego mecze w Barcelonie wie, jakie ubytki w tym aspekcie ma Brazylijczyk i jak potrafił sknocić dogodną sytuację.
0
@LuisSalvano Wszyscy czekamy, Luis! :D
2
@xKeisvrzKx A wystarczyło obejrzeć kilka meczów sędziów od kuchni... w polskiej ekstraklasie, żeby wiedzieć jak taka praca arbitrów wygląda i jak sobie nawzajem pomagają i motywują się. Oni, można powiedzieć, rozgrywają swój własny mały mecz.
0
@LuisSalvano Romano już zdementował tamto info o odnowieniu kontraktu czy jak? Od popołudnia nie czytałem Rambli.
Może w tym newsie też się nabierzesz? ;))
1
@BarcaInfo Niesamowite, jak niektórzy Użytkownicy traktują zawodników swojego zespołu, byleby tylko ich wymienić na zawodnika, który nie jest gwarancją ciągłej gry, a jego kariera (pod względem liczb świetna, coby nie mówić) powoli będzie dobiegać końca.
5
@Djzordon Gdzie? W którym miejscu?
0
@FCB24 Komentarz bardzo na wyrost. :) Wiadomo, że Neymar ma lepszy drybling, ale czy Dembele kiedykolwiek nie pozbył się jakiegoś obrońcy? Absurd.
2
@itmustbejoke Gorsza noga, strzał z dystansu, dośrodkowania, podania prostopadłe (?). Chyba tyle.
3
@patry295 Co najmniej śmiesznie to wygląda.
0
@Keson No i właśnie dlatego, że to dorośli, to jeszcze bardziej wstyd za takie zachowanie.
1
@Keson O bezczelne kłamstwo i brak przyznania się do tego. O nic więcej.
9
Czytając najdłuższą dyskusję z ostatnich 24h stwierdzam, iż mamy mocnego kandydata do tytułu "Najman Roku".
1
@MarioVeB! Pokaż co tam skleiłeś w sumie.
@Rust_Cohle Zauważyłem Twój post na ten temat i zdążyłem wrzucić +0.5 bramki w I połowie na kupon. Dzięki. :D
6
Dystansik Mateusza Borka. :)
48
Allan Saint-Maximin z hejterami się nie cacka. :D
https://zapodaj.net/images/3b803c1263cc7.jpg
0
@Chakalaka Żeby nie było - szanuję Cię, jak każdego człowieka i użytkownika tej strony. Dlaczego po prostu nie przyznasz się do tego, że zrobiłeś głupotę?
0
@Chakalaka Czemu zwracasz się do mnie w liczbie mnogiej?
3
@Chakalaka Pokazałeś się z bardzo słabej strony, Chakalako. Swoje jawne kłamstwa próbujesz teraz obrócić w jakieś durne odpowiedzi w stronę @BarcaInfo. Miej resztki honoru, człowieku.
68
@BarcaInfo Stop! Stop! He's already dead!
0
@Uukasz_93 Otóż straci.