0

@pafcioxxx Oo, co było pite? :)

0

@MaziFCB Jakie logo? :D

1

@elmayakos Pan Rafał jak zwykle nie w punkt.

0

@AmigoBlancos Mane prawie wchodził w pole karne, ale został sfaulowany przez Vasqueza. :)

7

Świetny jest Arnold, dobre piłki daje. Aż dziwne, że Asensio z pierwszej nie kończył.

1

@Oskar00 @koziar :D To jest piłka nożna, wszystkie jest możliwe.

0

@koziar A jednak @Oskar00 miał rację. ;)

0

@Jackazz No i dlatego napisałem, że do tego daleko.

0

@ArterkHD Marzy mi się powrót do Canal+, ale do tego daleko.

1

@neeed Był kontakt.

1

@MesQueUnClub96 Jakie logo? :D

1

@boss000 Był, ale przed polek karnym. W innym przypadku byłoby to sprawdzane.

0

Ale Trent jest słaby w obronie.

0

@Krystian_mix Sport365 spróbuj

0

@Cule1234 Serio?
Ja jeszcze nie zapomnę, gdy w wywiadzie z Milkiem "gratulował" mu, że ten nie strzelił setki w meczu z Live w fazie grupowej, bo możliwe, że The Reds nie przeszli by dzięki temu drogi do finału.

0

@eckov Marcin Feddek na mikrofonie. ;)

7

Feddek - zadeklarowany fan Liverpoolu komentuje mecz The Reds z Realem. Pan Marcin nie potrafił podobno powstrzymać swojej radości w studiu po odpadnięciu Barcelony z Liverpoolem w 2019 roku. Trochę nie powinno być tak, że dostaje do komentowania swoją drużynę.

1

@Coutinho007 Ale ogólnie uważasz, że Griezmann nigdy nie pasował i nie pasuje do Barcelony?

0

@pozor Zamówiłem. Jakoś trzy tygodnie temu dostałem maila "zamówienie w trakcie realizacji". Ostatnio Kowal wrzucał zdjęcie z podpisów książki, więc gdy ogarną już wszystkie egzemplarze, zajmą się wysyłką. ;)
Czekamy cierpliwie. :D

1

@Coutinho007 https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-9762917#comment-9763094
Wrzuciłeś wypowiedź, w której Abidal mówi jednak coś innego.

0

@sonek Może spróbuj tutaj?
https://ezdrowie.gov.pl/portal/home/kontakt
Ewentualne tak, jak kolega wyżej napisał. ;)

11

0

@MarioVeB! Aż chyba postawię jakieś hajsiaste na to, że strzeli.

0

Które spotkanie Ligi Mistrzów dzisiaj wybieracie?

0

@Coutinho007 Nie ściągali go jako LS, tylko jako napastnika. Sam kiedyś dawałeś wywiad z Abidalem czy tam Bartomeu.
A kiedyś o Griezmannie pisałeś tak: https://www.fcbarca.com/90106-kwestia-godzin-czyli-podsumowanie-porannych-doniesien-transferowych,dyskusja-7475871.html#comment-7477435.

1

@MesQueUnClub_87 Twój zestaw bardziej osiedlowy. :D

0

@BarcaInfo Nie trenował już ostatnio z drużyną?

2

0

@ArterkHD Skąd info?

0

@Bobo25 Akurat chodzi o powrót pewnego jegomościa z przeszłością w Barcelonie. Zgadzam się z nim tutaj - niepotrzebny nam z powrotem Douglas.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?