Witekk10
Dołączył/a: styczeń 2016
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@pafcioxxx Oo, co było pite? :)
0
@MaziFCB Jakie logo? :D
1
@elmayakos Pan Rafał jak zwykle nie w punkt.
0
@AmigoBlancos Mane prawie wchodził w pole karne, ale został sfaulowany przez Vasqueza. :)
7
Świetny jest Arnold, dobre piłki daje. Aż dziwne, że Asensio z pierwszej nie kończył.
1
@Oskar00 @koziar :D To jest piłka nożna, wszystkie jest możliwe.
0
@koziar A jednak @Oskar00 miał rację. ;)
0
@Jackazz No i dlatego napisałem, że do tego daleko.
0
@ArterkHD Marzy mi się powrót do Canal+, ale do tego daleko.
1
@neeed Był kontakt.
1
@MesQueUnClub96 Jakie logo? :D
1
@boss000 Był, ale przed polek karnym. W innym przypadku byłoby to sprawdzane.
0
Ale Trent jest słaby w obronie.
0
@Krystian_mix Sport365 spróbuj
0
@Cule1234 Serio?
Ja jeszcze nie zapomnę, gdy w wywiadzie z Milkiem "gratulował" mu, że ten nie strzelił setki w meczu z Live w fazie grupowej, bo możliwe, że The Reds nie przeszli by dzięki temu drogi do finału.
0
@eckov Marcin Feddek na mikrofonie. ;)
7
Feddek - zadeklarowany fan Liverpoolu komentuje mecz The Reds z Realem. Pan Marcin nie potrafił podobno powstrzymać swojej radości w studiu po odpadnięciu Barcelony z Liverpoolem w 2019 roku. Trochę nie powinno być tak, że dostaje do komentowania swoją drużynę.
1
@Coutinho007 Ale ogólnie uważasz, że Griezmann nigdy nie pasował i nie pasuje do Barcelony?
0
@pozor Zamówiłem. Jakoś trzy tygodnie temu dostałem maila "zamówienie w trakcie realizacji". Ostatnio Kowal wrzucał zdjęcie z podpisów książki, więc gdy ogarną już wszystkie egzemplarze, zajmą się wysyłką. ;)
Czekamy cierpliwie. :D
1
@Coutinho007 https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-9762917#comment-9763094
Wrzuciłeś wypowiedź, w której Abidal mówi jednak coś innego.
0
@sonek Może spróbuj tutaj?
https://ezdrowie.gov.pl/portal/home/kontakt
Ewentualne tak, jak kolega wyżej napisał. ;)
11
@sonek O tutaj: https://zapodaj.net/images/b353badc17040.jpg
Hehe
0
@MarioVeB! Aż chyba postawię jakieś hajsiaste na to, że strzeli.
0
Które spotkanie Ligi Mistrzów dzisiaj wybieracie?
0
@Coutinho007 Nie ściągali go jako LS, tylko jako napastnika. Sam kiedyś dawałeś wywiad z Abidalem czy tam Bartomeu.
A kiedyś o Griezmannie pisałeś tak: https://www.fcbarca.com/90106-kwestia-godzin-czyli-podsumowanie-porannych-doniesien-transferowych,dyskusja-7475871.html#comment-7477435.
1
@MesQueUnClub_87 Twój zestaw bardziej osiedlowy. :D
0
@BarcaInfo Nie trenował już ostatnio z drużyną?
2
@gumaz 1. @pudzian 2. @Najman
3. @Statham 4. @Segal 5. @Rocky :D
0
@ArterkHD Skąd info?
0
@Bobo25 Akurat chodzi o powrót pewnego jegomościa z przeszłością w Barcelonie. Zgadzam się z nim tutaj - niepotrzebny nam z powrotem Douglas.