0

@Adamski69 Zostaw Mariusza. Bo znowu się zakomentuje na bana. :D

20

@adambądkowski93 On tak zawsze skacze i skacze do innych, bo wie, że koledzy z drużyny/ochrona na nic nie pozwoli. Gdyby mu się tak naprawdę zdarzyło stanąć z kimś oko w oko, to nie byłoby ciekawie. :D

6

@zadafcb Piękne wykonanie. Błogosławionych Świąt Zmartwychwstania Pańskiego!

3

@Baros1990 Poniosło Cię z tymi "bzdurami o zmartwychwstaniach". Nie potrafisz uszanować czyjeś wiary w Zmartwychwstanie Jezusa, tylko w taki sposób o tym piszesz?

1

@mat32 Ja prawdopodobnie przeszedłem wirusa na początku października i do tej pory mam coś nie tak z tymi zmysłami. :D

0

@Pogba Druga żółta właściwie. Ale wg mnie dziwna decyzja. Silva szedł do bloku, a koleś strzelający na bramkę Chelsea po prostu się na niego nadział. Wiedział, że Brazylijczyk ma na koncie żółtko. Gracz WBA od razu po upadku spojrzał w stronę sędziego, coś a'la Busquets. :D

5

Brawo, Hubert! :)

1

@fcbarcafan19 Młody nie wytrzymał. :D

0

@MarioVeB! Aktualnie pracuję w hotelo-restauracji. To jest moja pierwsza praca. Jestem zadowolony. ;)
A Twoja?

2

@Chakalaka Zgadzam się. Jedyny minus tego transferu, to zdecydowanie osoba Mino Raioli - agenta norweskiego napastnika. Po jakimś czasie może pojawić się "smród".

PS. Tak się czepiałeś niektórych Użytkowników o ortografię i interpunkcję, a czy przed "by" nie powinieneś był użyć przecinka? :D

49

Erling Haaland - Welcome to Barcelona! Awesome goals and skills | New Braithwaite | Jesteś szalona remix 2021

0

@wroclawianin89 Który wywod?

6

No i nadszedł dzień, w którym będą królować różne "żonglerki słowne, tańczące metafory".

3

@Pogba Ludzie mówiący, że zagraliśmy słabe spotkanie, chyba zapomnieli o drugiej połowie.
I co teraz? :D

4

@Comentateiro Dokładnie tak. Dwie stracone bramki przez Polaków przesądziły o naszej porażce.

1

@LuisSalvano Polska w drugiej połowie znacznie postawiła się Anglii. Nie pozwoliliśmy im na dużo.

4

Wynik oczywiście nie jest dobry, ale gdzie są Ci, którzy wieszczyli pogrom? :D

2

@Yosemite Jeszcze Busquets i git.

1

@messi564 Najlepszy obecnie LO na świecie.

0

Mam nadzieję na dobry mecz Helika.
Dało się już tutaj widzieć opinie ekspertów, że powołano kolejny "wynalazek" w ogóle nie biorąc pod uwagę tego, jak ważnym zawodnikiem jest w swoim klubie.

8

@Chakalaka Witam,
polecam sobie przeczytać artykuł, w którym wypowiadają się osoby bezpośrednio dotknięte problemem rasizmu na temat klękania przed meczami w ramach akcji BLM.
Pozdrawiam. ;)
https://angielskieespresso.pl/post/85843/2021/02/19/zaha-noszenie-napisu-black-lives-matter-na-plecach-jest-upokarzajace/

0

Czy w raportach o ilości zaszczepionych osób, nie powinna znajdować się liczba zgonów "z powodu" szczepionki?

1

@Encore Dzięki. Czegoś takiego szukałem.

0

Prosta apka do aktywności fizycznej - bieganie?

5

@LeoMessiah Cri-stia-no-Ro-nal-do!

1

@TheNekro94 Wszystkiego najlepszego! :D

0

@LeoMessiah Arda Turan się kłania. :D

0

Czy w którymś markecie dostanę Hennessy 0,5l lub 0,7l?

1

"Tu ja cała gama browarów!"

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?