Witekk10
Dołączył/a: styczeń 2016
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Adamski69 Zostaw Mariusza. Bo znowu się zakomentuje na bana. :D
20
@adambądkowski93 On tak zawsze skacze i skacze do innych, bo wie, że koledzy z drużyny/ochrona na nic nie pozwoli. Gdyby mu się tak naprawdę zdarzyło stanąć z kimś oko w oko, to nie byłoby ciekawie. :D
6
@zadafcb Piękne wykonanie. Błogosławionych Świąt Zmartwychwstania Pańskiego!
3
@Baros1990 Poniosło Cię z tymi "bzdurami o zmartwychwstaniach". Nie potrafisz uszanować czyjeś wiary w Zmartwychwstanie Jezusa, tylko w taki sposób o tym piszesz?
1
@mat32 Ja prawdopodobnie przeszedłem wirusa na początku października i do tej pory mam coś nie tak z tymi zmysłami. :D
0
@Pogba Druga żółta właściwie. Ale wg mnie dziwna decyzja. Silva szedł do bloku, a koleś strzelający na bramkę Chelsea po prostu się na niego nadział. Wiedział, że Brazylijczyk ma na koncie żółtko. Gracz WBA od razu po upadku spojrzał w stronę sędziego, coś a'la Busquets. :D
5
Brawo, Hubert! :)
1
@fcbarcafan19 Młody nie wytrzymał. :D
0
@MarioVeB! Aktualnie pracuję w hotelo-restauracji. To jest moja pierwsza praca. Jestem zadowolony. ;)
A Twoja?
2
@Chakalaka Zgadzam się. Jedyny minus tego transferu, to zdecydowanie osoba Mino Raioli - agenta norweskiego napastnika. Po jakimś czasie może pojawić się "smród".
PS. Tak się czepiałeś niektórych Użytkowników o ortografię i interpunkcję, a czy przed "by" nie powinieneś był użyć przecinka? :D
49
Erling Haaland - Welcome to Barcelona! Awesome goals and skills | New Braithwaite | Jesteś szalona remix 2021
0
@wroclawianin89 Który wywod?
6
No i nadszedł dzień, w którym będą królować różne "żonglerki słowne, tańczące metafory".
3
@Pogba Ludzie mówiący, że zagraliśmy słabe spotkanie, chyba zapomnieli o drugiej połowie.
I co teraz? :D
4
@Comentateiro Dokładnie tak. Dwie stracone bramki przez Polaków przesądziły o naszej porażce.
1
@LuisSalvano Polska w drugiej połowie znacznie postawiła się Anglii. Nie pozwoliliśmy im na dużo.
4
Wynik oczywiście nie jest dobry, ale gdzie są Ci, którzy wieszczyli pogrom? :D
2
@Yosemite Jeszcze Busquets i git.
1
@messi564 Najlepszy obecnie LO na świecie.
0
Kosecki o Krychowiaku.
http://futbolfejs.pl/wp-content/uploads/2017/06/z-dlugimi-wlosami2.jpg
0
Mam nadzieję na dobry mecz Helika.
Dało się już tutaj widzieć opinie ekspertów, że powołano kolejny "wynalazek" w ogóle nie biorąc pod uwagę tego, jak ważnym zawodnikiem jest w swoim klubie.
8
@Chakalaka Witam,
polecam sobie przeczytać artykuł, w którym wypowiadają się osoby bezpośrednio dotknięte problemem rasizmu na temat klękania przed meczami w ramach akcji BLM.
Pozdrawiam. ;)
https://angielskieespresso.pl/post/85843/2021/02/19/zaha-noszenie-napisu-black-lives-matter-na-plecach-jest-upokarzajace/
0
Czy w raportach o ilości zaszczepionych osób, nie powinna znajdować się liczba zgonów "z powodu" szczepionki?
1
@Encore Dzięki. Czegoś takiego szukałem.
0
Prosta apka do aktywności fizycznej - bieganie?
5
@LeoMessiah Cri-stia-no-Ro-nal-do!
1
@TheNekro94 Wszystkiego najlepszego! :D
0
@LeoMessiah Arda Turan się kłania. :D
0
Czy w którymś markecie dostanę Hennessy 0,5l lub 0,7l?
1
"Tu ja cała gama browarów!"