Witekk10
Dołączył/a: styczeń 2016
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MarioVeB! A Chelsea? ;))
0
@msmsms Oj. Przeczytałem, że obaj po 9 kluczowych podań. Zwracam honor.
Jedyne co pokazuje ten post i ta statystyka to, że któraś z tych drużyn jest bardziej skuteczna.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@macio_944 A coś online?
0
@msmsms Ale co to ma do tego? :D
0
Skąd zamawiacie piwa kraftowe?
1
@Dertinho Dokładnie tak. ;)
2
Fajny obrazek. Pepe z opaską kapitańską czekał przy wyjściu z tunelu na każdego ze swoich zawodników i każdego z osobna zmotywował na drugą część gry.
4
Ten z '10' na plecach w PSG nawet dobry? Może by go tak do Barcy ściągnąć?
0
@anton95 Na przykład? Oglądam mecz Chelsea i nie wiem o co kaman.
1
@fart A ja chcę, żeby ten finał wygrali. ;) I wierzę w to. ;)
0
@LuisSalvano A jeśli PSG przegra, to też będą argumenty za sprowadzeniem go? :D
2
@Barwindg Oby < 3
0
@viscajasiek Świetny. Zrobił to jak napastnik.
0
Pięknie, Mason!
0
@kuba1794 Mówi się o krótszej przerwie, niż podawano pierwotnie. Jeśli wynik Bayernu nie będzie korzystny, to "doprowadzą go" do zdrowia, by był dostępny ma rewanż.
1
Komentator Polsatu w meczu Porto - Chelsea: "(...) wiemy, że każda bramka gości będzie liczona podwójnie."
Niekompetencja.
0
@Werka7 Marchesin - Manafa, Mbemba, Pepe, Sanusi - Corona, Grujic, Uribe, Otavio - Marega, Diaz
Mendy - James, Azpilicueta, Christensen, Rudiger, Chilwell - Kovacic, Jorginho - Havertz, Werner, Mount
2
Lukaku &Lautaro - fajny duet w tym sezonie.
2
@Przemek2323 Ten Lewandowski to z jakiej partii?
0
@Coutinho007 Napisałeś dużo, ale nie ma odpowiedzi na to, o co pytałem.
Bardzo płytkie myślenie. Wszystko spłycasz do tego, ile kosztował i ile zarabia.
0
@Coutinho007 To nie ma nic związanego z normalną krytyką. Pisanie tekstów i hejtów pod publiczkę.
Skoro dużo ludzi się myliło, to czemu krytykujesz zarząd Barcy za to? Może warto samemu się zreflektować?
Inna sprawa, że Griezmann wcale nie jest złym transferem, a kwota jaką zapłacono za niego, nie jest jego winą.
I do Ciebie nic nie mam. Szanuję każdego człowieka i każdego Użytkownika tejże strony, ale nie można przejść obojętnie wobec głupot, które są tu wypisywane.
0
@lucca87 Hejt na Rambli na zawodników za plotki na ich temat? Kocham!
0
@Coutinho007 Czyli kto mógł o tym wiedzieć? Ty, Bartomeu i Abidal?
19
@mm_ A @BarcaInfo już pisał, że dziennikarz zdobył info od klubu. XD
Tak, XD - bo to jedyne co można napisać o dziennikarstwie sportowym w Hiszpanii.
0
@gontex No jak pokroisz w plastry to jest okrągła. :D
0
@Coutinho007 Dziękuję bardzo. Śmiesznie wygląda to wszystko z tej perspektywy. "Ta zabawka się znudziła, pora wymienić na nową".
Pozdrawiam. :)
0
@Coutinho007 https://www.fcbarca.com/90152-kwestia-godzin-czyli-podsumowanie-porannych-doniesien-transferowych,dyskusja-7484769.html#comment-7486257
Proszę bardzo. :)
Jednak było to znacznie później, aniżeli napisałem to w drugiej odpowiedzi do mnie.
0
@Coutinho007 Sam chciałeś tutaj Griezmanna i pisałeś, że pasuje do Barcy. :D
2
@xBoMBoWiECx Jeszcze Griezmann, mordo. Zapomniałeś o Griezmannie.