Witekk10
Dołączył/a: styczeń 2016
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Nazio87 Jeżeli liczą się przypadkowe "degustacje", to kiedyś napiłem się oleju rzepakowego. W ciemnej szklance wyglądał jak herbata. Niemiło wspominam.
Fajny temat dyskusji. :)
0
@gurales No i jakby sprzedać Dembele, to znajdą się pieniążki na Neymara.
0
@Gappeq Ja nie, ale o Neymarze takie przekonanie tutaj panuje.
0
@clyde Z Neymarem będzie tryplet, z Ansu niestety walka o utrzymanie. :((
8
@Quavosk Czyżby kolega Chakalaka był rasistą?!
1
@LuisSalvano Czy ja wiem? Chłopak od grał już w TOP3 ligach europejskich. Gra obecnie w jednym z najlepszych klubów na świecie.
10
@LuisSalvano Masz rację. Obie na wysokim poziomie. :)
0
@MarioVeB! Było.
2
Piękne i takie na czasie.
https://www.facebook.com/watch/?v=266426151406866
:D
0
@AxelF Wejście piętą? Ładnie to sobie spłyciłeś, ale nie masz racji. To jest bandycki faul. Wejście z impetem, celem nie jest piłka. Najpierw Leo wchodzi podniesioną lewą nogą, a widząc że nie trafia do końca w nogi, poprawia prawą kończyną. Chęć zrobienia rywalowi krzywdy.
0
@BarcaInfo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
@LuisSalvano To, że Ty nie traktujesz zawodnika Barcelony jako członka drużyny, nie znaczy, że sam klub ma takie samo podejście.
Coutinho przebywa w Brazylii, gdzie leczy kontuzję kolana.
0
@marcin000019 W ogóle to ci kibice Liverpoolu mają coś z głową. Pamiętam, jak w Barcelonie wepchnęli jakiegoś starszego pana do fontanny czy nagrywali filmiki z bicia kotów (tego widoku do końca życia nie zapomnę, brr).
0
@Jakchcesz A wystarczy, że ktoś napisze, że Alba to płaczek i symulant, to hur dur! "Jak można nie mieć szacunku do piłkarzy swojego zespołu?!"
https://i.pinimg.com/originals/26/71/e0/2671e0601faf3b43874e061ff665e3e2.png
0
@habzor Za ten faul na Milnerze Casemiro przeprosił.
A tutaj z kolei masz bandycki faul Messiego na Ramosie.
No i jakoś przeprosin nie widać.
I co teraz m :)
3
@barcelonaLM U mnie 2) przed 1). ;)
Chelsea jakby w cieniu półfinalistów, a myślę, że mogą zaskoczyć.
0
@fcbarcafan19 Zachęcam. :)
2
@ptrx Tylko nieskuteczność Liverpoolu zaważyła o tym, że nie wygrali tego meczu, a może i nawet dwumeczu.
0
Jak kibicujcie w dalszych meczach Ligi Mistrzów?
Chelsea - Real
PSG - Manchester City
Finał:
Chelsea - Manchester City/
Chelsea - PSG/
Real - Manchester City/
Real - PSG
U mnie wygląda następująco: Chelsea, Manchester City. A finałach oczywiście Chelsea i rywale Realu.
0
@Elnuum Chelsea do przodu < 3
Wielu tutaj stawia zespół z Londynu na przegranej pozycji. Jak to pisał Boniek na Twitterze swego czasu: "Spokojnie".
3
@barcelonaLM Wierzę, że będzie tak, iż Barcelona wygrała dublet, a Real zostanie bez niczego. ;)
0
Ależ się pięknie Jota zabrał z przyjęciem.
2
Czy Iwański właśnie podważył czerwoną kartkę Casemiro w meczu z Barceloną? O.o
0
@MarioVeB! Co Ty masz z tym "brazolem"?
0
@LuisSalvano Pisze? Niech sobie pisze. Taka jego natura. Ignoruj to po prostu dalej.
4
@LuisSalvano Po co te prowokacje? Jeden i drugi jak dzieci.
1
@sebasek99 Wyrzucam do kosza. Raczej nieużyteczne.
1
@VamosRakieta Dokładnie, niech wraca. Kto nie chce jego powrotu, ten nie zna się na piłce.
7
@Chakalaka Brawo. Dbajmy o poprawną polszczyznę. Mam nadzieję, że znajdziesz chwilę i zaczniesz poprawiać swojego kolegę, @MarioVeB!, bo on takich błędów popełnia jeszcze więcej.
Pozdrawiam!
12
@VamosRakieta Ponadto żaden z dziennikarzy nie podał informacji o chęci przedłużenia kontraktu Ivana z Sevillą.