1

@Nazio87 Jeżeli liczą się przypadkowe "degustacje", to kiedyś napiłem się oleju rzepakowego. W ciemnej szklance wyglądał jak herbata. Niemiło wspominam.

Fajny temat dyskusji. :)

0

@gurales No i jakby sprzedać Dembele, to znajdą się pieniążki na Neymara.

0

@Gappeq Ja nie, ale o Neymarze takie przekonanie tutaj panuje.

0

@clyde Z Neymarem będzie tryplet, z Ansu niestety walka o utrzymanie. :((

8

@Quavosk Czyżby kolega Chakalaka był rasistą?!

1

@LuisSalvano Czy ja wiem? Chłopak od grał już w TOP3 ligach europejskich. Gra obecnie w jednym z najlepszych klubów na świecie.

10

@LuisSalvano Masz rację. Obie na wysokim poziomie. :)

0

@MarioVeB! Było.

2

0

@AxelF Wejście piętą? Ładnie to sobie spłyciłeś, ale nie masz racji. To jest bandycki faul. Wejście z impetem, celem nie jest piłka. Najpierw Leo wchodzi podniesioną lewą nogą, a widząc że nie trafia do końca w nogi, poprawia prawą kończyną. Chęć zrobienia rywalowi krzywdy.

0

@BarcaInfo ( ͡° ͜ʖ ͡°)


2

@LuisSalvano To, że Ty nie traktujesz zawodnika Barcelony jako członka drużyny, nie znaczy, że sam klub ma takie samo podejście.
Coutinho przebywa w Brazylii, gdzie leczy kontuzję kolana.

0

@marcin000019 W ogóle to ci kibice Liverpoolu mają coś z głową. Pamiętam, jak w Barcelonie wepchnęli jakiegoś starszego pana do fontanny czy nagrywali filmiki z bicia kotów (tego widoku do końca życia nie zapomnę, brr).

0

@Jakchcesz A wystarczy, że ktoś napisze, że Alba to płaczek i symulant, to hur dur! "Jak można nie mieć szacunku do piłkarzy swojego zespołu?!"

https://i.pinimg.com/originals/26/71/e0/2671e0601faf3b43874e061ff665e3e2.png

0

@habzor Za ten faul na Milnerze Casemiro przeprosił.
A tutaj z kolei masz bandycki faul Messiego na Ramosie.


No i jakoś przeprosin nie widać.
I co teraz m :)

3

@barcelonaLM U mnie 2) przed 1). ;)
Chelsea jakby w cieniu półfinalistów, a myślę, że mogą zaskoczyć.

0

@fcbarcafan19 Zachęcam. :)

2

@ptrx Tylko nieskuteczność Liverpoolu zaważyła o tym, że nie wygrali tego meczu, a może i nawet dwumeczu.

0

Jak kibicujcie w dalszych meczach Ligi Mistrzów?
Chelsea - Real
PSG - Manchester City
Finał:
Chelsea - Manchester City/
Chelsea - PSG/
Real - Manchester City/
Real - PSG

U mnie wygląda następująco: Chelsea, Manchester City. A finałach oczywiście Chelsea i rywale Realu.

0

@Elnuum Chelsea do przodu < 3
Wielu tutaj stawia zespół z Londynu na przegranej pozycji. Jak to pisał Boniek na Twitterze swego czasu: "Spokojnie".

3

@barcelonaLM Wierzę, że będzie tak, iż Barcelona wygrała dublet, a Real zostanie bez niczego. ;)

0

Ależ się pięknie Jota zabrał z przyjęciem.

2

Czy Iwański właśnie podważył czerwoną kartkę Casemiro w meczu z Barceloną? O.o

0

@MarioVeB! Co Ty masz z tym "brazolem"?

0

@LuisSalvano Pisze? Niech sobie pisze. Taka jego natura. Ignoruj to po prostu dalej.

4

@LuisSalvano Po co te prowokacje? Jeden i drugi jak dzieci.

1

@sebasek99 Wyrzucam do kosza. Raczej nieużyteczne.

1

@VamosRakieta Dokładnie, niech wraca. Kto nie chce jego powrotu, ten nie zna się na piłce.

7

@Chakalaka Brawo. Dbajmy o poprawną polszczyznę. Mam nadzieję, że znajdziesz chwilę i zaczniesz poprawiać swojego kolegę, @MarioVeB!, bo on takich błędów popełnia jeszcze więcej.
Pozdrawiam!

12

@VamosRakieta Ponadto żaden z dziennikarzy nie podał informacji o chęci przedłużenia kontraktu Ivana z Sevillą.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?