Witekk10
Dołączył/a: styczeń 2016
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@michal26 Było info tutaj, że chyba równo 40. ;) Masz całą tę akcję od początku do końca?
1
@Lionello Jedyne co mnie w nim irytuje, to zbytnie naskakiwanie na sędziów, nawet jak nie ma racji. Coś jak Verratti.
6
@mientusek1407 Daleko nie trzeba szukać - Ilaix. Może nie do końca ta pozycja, ale w defensywie radzi sobie dobrze. Jeśli nie on, to Mikel Merino, który musi zrobić krok do przodu w swojej karierze. Ciekawa jest też kandydatura Rodriego z Manchesteru City, ale raczej ciężko byłoby go stamtąd wyciągnąć.
1
@pawello10 Szef.
6
@BarcaInfo Prawda jest taka, że Koeman w obliczu tylu problemów w Barcelonie poradził sobie ponad stan. Na początku sezonu nikt nie dawał tej drużynie szans na jakiekolwiek trofeum.
Ronald musi zostać na kolejny sezon, przepracować cały okres przygotowawczy i myślę, że dopiero po drugiej kampanii będzie można go oceniać uczciwie.
8
@Firestone Deścik wydaje się bardzo spoko ziomkiem. ;)
2
@VamosRakieta Dobije do 20 asyst? :D
2
@BarcaInfo Mały Książe. Świetny piłkarz.
0
@APRA Przyklasnąłeś czy odmówiłeś?
2
@arasz1819 Przecież to wygląda na samozezłomowanie. :D
13
Mam nadzieję, że Cucurella i Alena pomogą dzisiaj Barcelonie.
7
@MarioVeB! What? Gdzie to można zobaczyć? :D
0
@Dominx Do tej pory nie wiem, co miało znaczyć to wejście Desta. :D Najarany czy a? :D
4
Kibice Realu oczekują na przegraną Barcelony w finale Copa del Rey.
Kibice Realu po meczu finałowym: https://zapodaj.net/9e941c26be932.png.html
0
@LuisSalvano Mega podobne akcje. :D Od razu przyszła mi na myśl tamta piękna, solowa akcja Leo.
1
@AmigoBlancos Jaka spina o skład Realu. XD
95
Taaaa, w żartobliwym ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Ma ktoś wideo z całej (tj. z 40 podaniami) na 4:0?
11
@Szicek10 Asier Villalibre, znany trębacz z Bilbao. ;)
1
@Mario96w Foto zrobione po kichnięciu. XD
0
@headmunch Najlepsze co było do obejrzenia obejrzałeś. :D
11
@PatrychoO Dest jaki wariacik. XD Co to było? :D
1
@BarcaInfo oficjalnie wykupił monopol na najlepiej oceniane komentarze w ciągu ostatniej godziny. :D
3
@BarcaInfo Jak on już porobiony Warką cytrynową. :D
0
@Encore M.in. mój głos. Ale był podyktowany tym, że dużo było informacji o jego problemach zdrowotnych. Jednak co doświadczenie, to doświadczenie. Zwracam honor Piquenbauerowi.
2
@itmustbejoke No i pierwsze w (jakże krótkiej) karierze Pedriego. ;)
1
@sylwestr Rozwaliło mnie to! :D
5
Asier Villalibre gra marsz żałobny po klęsce Athleticu Bilbaow finale Copa del Rey.
Kwiecień, 2021.
https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_eiFld92cCUfGgLaypkxoUSsAnPSPi1SG,w400.jpg
0
@taris Bo to jego wina, że tyle za niego zapłacono. XDDDDDDD
2
@LuisSalvano Bo City nie wygrywa? A co mają obrońcy Chelsea robić? Celowo te bramki puszczać? :D