Witekk10
Dołączył/a: styczeń 2016
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@msmsms Bardzo generalizujesz. Czytasz to, co chcesz przeczytać.
0
@msmsms W jaki sposób jest to widoczne?
2
@msmsms Jeśli nie jesteś praktykującym katolikiem, nie zrozumiesz tego. Pozdrawiam i życzę spokojnego popołudnia. :)
0
@Encore Coś pięknego.
6
@Worny Niech odpocznie w meczu z Gibraltarem we wtorek i będzie git.
0
@Kwasiak98 Co dokładnie?
0
@idol4 Asysta oficjalnie przyznana Krychowiakowi, ale ta prawa strona po wejściu "Józia" faktycznie zaczęła chodzić. ;)
3
@Czeresniafcb Nie trafi w krzyżyk. :D
5
Czy po 10 kwietnia Kazik nagra "Twój ból jest większy niż mój" vol.2?
1
@clyde Zdrowia!
6
Byleby Rambli nie zamknęli...
1
@clyde Test pozytywny czy nie? Wiem, że ostatnio robiłaś.
4
Czemu Niedzielski mówi w zwolnionym tempie?
0
102579 wykonanych testów na koronawirusa.
1
@zadafcb Gdzieś czytałem, że ta sama Rapinoe narzekała na to, że bramki w kobiecej piłce są zbyt duże. XD
Ale nie wiem czy to prawda akurat. ;)
3
@Lub567 odanie o angielsku
3
Dopiero teraz ogarnąłem, że w obronie Belgii gra Vermaelen. Gdyby nie kontuzje, zrobiłby lepszą karierę w Barcelonie, bo umiejętności miał.
2
@Yosemite To ten słaby, defensywny napastnik Barcelony? :D
2
Brawo Griez!
3
Postawiony handicap 0:1 na Belgię, to Walia prowadzi. Śmieszne XD
0
@pele1282 Niesamowitą technikę ma Amerykanin. Jego gra cieszy oko.
2
@Pawel13sz Niestety, ale niektórzy tutaj muszą pogodzić się z tym, że Memphis nie jest '9' z prawdziwego zdarzenia.
2
Juan Miranda z bramką w meczu przeciwko Słowenii w Mistrzostwach Świata U21.
1
@Grubson06 @MesQueUnClub_87 Czy to nie Ty pisałeś, że marzy Ci się, aby Puyol wrócił do Barcy w jakiejkolwiek roli? :D
Marzenie bliskie spełnienia w takim razie. ;)
2
@Zip Trafnie. Co ludzie mają w głowach, krytykując "Lewego" po odebraniu odznaczenia od Dudy?
45
Były premier oraz były przewodniczący Rady Europejskiej Donald Tusk odniósł się do dzisiejszego meczu Barcelony z Realem Sociedad. Obecny przewodniczący Europejskiej Partii Ludowej wyraził swoją radość ze zwycięstwa Blaugrany i zaznaczył, że na tak grającą drużynę Barcelony trzeba było bardzo długo czekać.
0
@KSSniper No to bywa czasami na tej naszej La Bambie. Eksperci pełną gębą!
0
@AmigoBlancos Witamy na La Rambli.
3
@norbi77 Sędzia pokazał ręką, że zaczynają gracze Alaves od rzutu wolnego. Gimenez faulował obrońcę Deportivo.
1
@busquets5 Na pierwszą połowę trzeba czekać ok. 20 minut po jej zakończeniu.