Witekk10
Dołączył/a: styczeń 2016
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@itmustbejoke Wszystkie cudo.
0
@Xxxbarca4ever Masaż.
1
@AllBundy To B Klasa u mnie dopiero 18 kwietnia, pierwszą kolejkę pauzujemy. Powodzenia!
9
@Rewolucja123 Zgłoszony!
2
@SonBarcaGoku Chyba 32h, człowiek się wtedy czuje jakbym miał kilka promili we krwi. :D
9
@Encore Mądry facet, to raz. Dwa - świetny piłkarz i mam nadzieję, że już w najbliższe lato uda mu się wyrwać z Crystal Palace i zrobić krok do przodu w swojej karierze.
63
Wilfried Zaha, we wczorajszym meczu z WBA, stał się pierwszym piłkarzem na Wyspach, który nie uklęknął przed meczem w ramach akcji Black Lives Matter.
„Ludzie zapominają już, że klękanie to coś, co musimy robić. Stało się ono po prostu bezwartościowym gestem”.
https://pliki.meczyki.pl/big/364/604cf93cd8bc6.jpg
Brawo!
[Źródło: meczyki.pl i grupa na FB "Futbol w Anglii"]
4
Debiutanci U23 w Barcelonie w obecnym sezonie.
https://www.facebook.com/197394889304/posts/10160199875904305/
Zwróćcie uwagę na ilość reakcji pod zdjęciem Matheusa, a zdjęciami reszty. :D
0
@sendesara Czyli się nie liczą?
0
@Coutinho007 Ale pytam Ciebie, bo to Ty śmiejesz się z wypowiedzi Bartomeu. Raz piszesz, że Antoine to napastnik (czyli zgadzasz się z tym, co wyśmiewasz), by za chwilę samemu to zanegować. :D
0
@Coutinho007 Czyli jednak napastnik?
0
@Coutinho007 Nie zrozumiałeś. ;) Śmieszne jest gadanie, że jak dany zawodnik jest pod grą itp. to gramy w dziesięciu. To jak trzem nie bardzo idzie, to znaczy, że gramy w ośmiu? :D
0
@Khardan Antoine? Drugi najlepszy strzelec drużyny. Można rzec, że poprowadził nas do finału PK.
@Coutinho007 "Iniesta był środkowym pomocnikiem a nie skrzydłowym i napastnikiem chociaż liczby w niektórych sezonach miał naprawdę dobre a dla klubu zrobił 10 razy więcej niż Francuz." - wiesz czyj to komentarz w odpowiedzi do Rewolucja123?
Sam się już trochę gubisz w tym co piszesz. Griezmann jest trochę napastnikiem, ale jednak nie?
To jak na ofensywnego pomocnika, jak to napisałeś, ma świetne statystki, nieprawdaż?
0
@Coutinho007 Czyli dalej napastnik? Dalej nie wiem, co jest nie tak z wypowiedzią przede wszystkim Abidala.
0
@mekston Śmieje się tylko. ;)
0
@Coutinho007 Na jakiej pozycji grał w Atletico? Na jakiej pozycji gra w reprezentacji Francji? Coś mnie chyba ominęło.
PS. Strasznie populistycznymi tekstami wyjeżdżasz. :)
0
@marcin000019 Z Messim gramy w ośmiu. A do tego jeszcze Busquets i Lenglet, czyli jednak wychodzimy na boisko w sześciu!
0
@Coutinho007 Jeśli dany piłkarz potrafi grać na kilku pozycjach, to jest to zaleta i należy ją wymienić np. na prezentacji zawodnika. Tak też zrobił Abidal.
To Griezmann nie jest jednym z najlepszych napastników świata? :O
0
@Coutinho007 Co jest nie tak w wypowiedziach o Griezmannie?
0
@masq Co Ty znowu wymyślasz? Dobrze, że nie Ty decydujesz o tym, co mamy robić.
0
@Xavyol Wrzuć na luz. ;)
5
@BarcaInfo Wszyscy czekamy z niecierpliwością!
8
@Coutinho007 Strzela wyżej niż Neymar. ;)
4
Kocham uczucie, gdy Ty już czekasz na reklamę z palcem wskazującym na 'x', żeby ją szybko zamknąć, a tu pojawia się akurat ta, w której krzyżyk jest po przeciwnej stronie. :D
Bezsilność.
4
@FafitFCB Departures, urlopos de mexicos.
1
@BarcaInfo Piękne. Gdy był już przy linii bocznej i położył zawodnika PSG, całkowicie przypomniał mi się Andres w swojej pamiętnej akcji.
0
@AmigoBlancos Jako kibic Chelsea jestem podwójnie niezadowolony z tej decyzji TVP. Trudno, trzeba będzie słuchać Feddka albo Kucharskiego.
32
@kamiVeB Powinieneś był zacząć w ten sposób: "Obecna redaktor fcbarca.com Julia Cicha odniosła się na Twitterze do nieudanej remontady FC Barcelony w meczu z Paris Saint Germain".
0
@Kurkmen Bezsprzeczna druga żółta kartka. Nie rozumiem decyzji sędziego.
3
@VamosRakieta Kolega chyba dał na Win PSG :D Przy bezbramkowym remisie się nieco zdziwił. :D