Witekk10
Dołączył/a: styczeń 2016
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Mam nadzieję, że Alaves z Abelardo na ławce urwie dzisiaj punkty Atletico.
https://ocdn.eu/pulscms-transforms/1/dXzk9kqTURBXy9iODU4M2I5NzZhYzRiNDM4ODk1ZWY4NDliZmNmMmQ1Ny5qcGVnk5UDAFvNB8fNBF-TBc0DFM0BvJMJpmUzMzAwZgaBoTAB/abelardo-fernandez.jpg
1
@Maicej Co znaczy, że Kościół nie ma nic wspólnego z Bogiem? Kościół (pisane wielką literą) to społeczeństwo wiernych Bogu osób, a kościół to miejsce modlitw i spotkań tychże osób.
"Gdzie dwóch albo trzech gromadzi się w Moje imię, tam jestem pośród nich" (Mt
18,20).
0
@horang Nieprawda? Zapytaj Cristiano. ;)
0
@cat_r37 Szczęsny czeka na piłkę, a ten coś takiego. XD
0
@Chakalaka A na Strajku Kobiet wszyscy uczestnicy nosili maski prawidłowo? :D
Ehhh, pozdrawiam i życzę spokojnego popołudnia. :)
2
@Mario96w Nie no, mam nadzieję, że trener mnie nie wpuści dzisiaj na boisko. :>
4
Robiłem kupon na Fortunie i wymyśliłem żarcik.
- Ulubiony klub @wpwelement?
- Banik Ostrava (https://pl.wikipedia.org/wiki/Baník_Ostrawa)
Miłego popołudnia życzę wszystkim, bez wyjątku.
0
@Zip Nic lepszego dzisiaj nie zobaczę. :D
0
@Rust_Cohle Nie za defensywie?
1
@Chakalaka Wierni w kościołach również mają maseczki. To jednak nie tworzą zagrożenia epidemiologicznego, tak jak próbowałeś to ostatnio wmówić?
3
@marcin62 To kim w takim razie są ludzie, którzy zajęli się zmianą postaci z bajki jako pierwsi? O.o
36
Dziś 21 849 nowych potwierdzonych przypadków koronawirusa w Polsce. No cóż, zabójczy autobus Grzegorza Brauna zbiera już swoje żniwo.
10
@Chakalaka Dlaczego atakujesz Użytkownika @Ojciec5tkidzieci, z którym to wcześniej nie chciałeś nawet dyskutować?
1
@Yosemite Szkoda, że jutrzejszy hit francuskiej koliduje z meczem Barcy.
4
@Walker I wszystko by się udało, gdyby nie te wścibskie dzieciaki z Madrytu.
1
@Yosemite I jeszcze grał Rio w "La Casa de Papel", jeśli chodzi o wygląd. ;)
3
Danny Welbeck i 2:0 dla Brighton. Dobrą robotę zrobił Moder zabierając jednego z obrońców i robiąc miejsce Anglikowi przed polem karnym.
Edit: Trzeci, a drugi celny, strzał Kuby Modera. Ma ciąg na bramkę Polak, świetnie wchodzi w pierwszą linię.
1
@viscajasiek Potrzeba czegoś więcej niż klękanie przed meczami, które stało się rutyną. Mam nadzieję, że Federacja coś wymyśli, bo na Wyspach problem rasizmu występuje na szeroką skalę. Czytałem, że będą jeszcze bardziej wzmożone śledztwa osób, które obrażają zawodników na stadionach, ale też i w Internecie.
Tak nie może być.
1
@wroclawianin89 Gra na lewym wahadle/pomocy.
Miał dwa strzały na początku spotkania; jeden mocno niecelny, drugi w środek bramki, gdy świetnie pokazał się na pozycji nr '9'.
Potem trochę przygasł, kilka prostych podań, miał też dwa, trzy odbiory.
14
Pierwsza "oficjalka" za Laporty. ;)
1
@Pawel13sz Może pierwsza kartka została anulowana? :D Jedyne wytłumaczenie na to, co napisałeś. ;)
2
@viscajasiek Minuta ciszy to gest dla upamiętnienia zmarłego. To nie musi w niczym nikomu pomagać. Czy ta akcja z klękaniem pierwotnie nie miała pomóc w walce z rasizmem? Co się zmieniło w tej kwestii? Nic. Piłkarze w Anglii nadal doświadczają idiotycznych, rasistowskich komentarzy, zwłaszcza w Social Media.
Ivan Toney z Brentford (tam cała drużyna przestała klękać przed pierwszym gwizdkiem) również wypowiedział się o tej akcji na łamach Sky Sports.
"Wszyscy wyrazili swoje zdanie i zgadzamy się, że przyklękamy przed meczami od dawna, a wciąż nic się nie zmieniło. W moich oczach jesteśmy wykorzystywani jak marionetki. Przyklękniemy, a ludzie u władzy mogą dzięki temu odetchnąć. To trochę głupie i bezsensowne. Nic to nie daje."
PS. Obie opinie o przyklękaniu wyrazili zawodnicy o czarnym kolorze skóry, zawodnicy, których problem rasizmu dotyka najbardziej. Nie dziwi Cię to?
9
@viscajasiek W jaki sposób Zaha szuka atencji? Dobrze widzi, że akcja tego typu nie wnosi absolutnie nic do walki z rasizmem. Sam zainteresowany wypowiedział się w ten sposób: „Ludzie zapominają już, że klękanie to coś, co musimy robić. Stało się ono po prostu bezwartościowym gestem”.
7
Myślałem, że w Premier League już przestali klękać przed meczami. No cóż. Czekam na więcej akcji, jak ta Wilfreda Zahy.
1
@MesQueUnClub96 Flashscore często ma takie błędy. W trakcie meczu już prawdopodobnie poprawią ustawienie Brighton.
0
@Transu96 "najti sekunt" :D
10
@4drian0 Skórę tanio sprzedał.
5
@Lama20 W takim razie oszczerstwa nt. polityków Konfederacji również powinny były zniknąć, ale... w żaden sposób nie podważam działań Moderacji.
2
@PatrychoO W tamtym roku w okolicach Wielkanocy też zrobiłem sobie maratonik Shreka. Coś pięknego. :D
1
@jeyx77x Po ">" przestałem czytać.