Witekk10
Dołączył/a: styczeń 2016
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Z Lengletem Francja przegrywała, a bez Lengleta Francja przegrała. Sami wyciągnijcie wnioski.
0
Piękny mecz. Gdyby jeszcze tylko Wolski był ba mikrofonie...
2
Xhaka colę popija :D
1
@Adi123456789 No ja właśnie powinienem spać, ale jak Leo będzie grał, to nie widzę przeciwwskazań, by tego meczu nie obejrzeć. ;)
0
@Triv44 Tak.
0
@Deeespacito To patrz tutaj. ;)
https://newonce.sport/artykul/kociol-szwajcarski-jak-buzuje-najbardziej-miedzynarodowa-reprezentacja-europy
1
Wiadomo, czy Leo zagra? Bo nie wiem czy nockę zarywać.
0
@Deeespacito Czyli Szwajcaria?
0
@Witekk10 Tyskie. Hehe.
0
Ulubione piwo Zubera? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@Jarema2000 Tak, mięśniowa. Wszedł w ostatnim meczu i za chwilę zszedł.
0
@EleanoR Co to?
1
@Encore Amdrzej, to je... znaczy popsuje się.
0
Fajna i skuteczna zmiana krzyżowa w polu karnym przy dośrodkowaniu.
0
Ale młynek.
2
@damiano996 "Człowiek mem" - no ale to jednak Twoja żona, mordo. :D
0
@AntekGriezmann Żyje, żyje, tylko udaje skubaniec.
27
Najlepszy sposób na komary.
https://zapodaj.net/images/a7c487a4863f0.jpg
0
@Comentateiro hehe
3
@Elosek Dasz jakieś namiary? I czy te palące się owadki nie cuchną? :D
3
@Wossi61FCB Ale jeszcze rewanż...
4
Austria ma bramkę na wyjeździe, dobrze liczę?
0
@MarioVeB! A co? Postawiłeś coś?
3
@karpoforos2 Chodziło raczej o tę akcję. ;)
0
@Jacu327 Ściereczka namoczona zimną wodą i wyciśnięta. Przyłóż do karku i czoła.
12
@Stoiczkow Myślę, że jednak Italia.
4
@EleanoR piąty ziomek @sra67 :D
0
@Bagsik88 Żeby nie było - Robert odwalił kawał dobrej roboty na tym EURO, ale w moim odczuciu podsumowanie LGdS jest trochę przesadzone.
1
@adambądkowski93 Troszeczkę się nie zgodzę, przecież ktoś musiał mu te okazje wypracować.
19
@Messibestplayerintheworld Ale co to ma do rzutów karnych? :D