Witekk10
Dołączył/a: styczeń 2016
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@BordeR Co to za rasa?
0
@DaPidejpi Jak się zapatrujesz na ten sezon Premier League w wykonaniu Chelsea? Według mnie będą na luzie walczyć o mistrza.
0
@bartek00717 Ale też dochodził do tych sytuacji, tyle że zwykle partolił. :D
3
@Fenelon Polityka to niezły syf.
0
@LeoMessiah Lukaku pomoże zdobyć Chelsea mistrzostwo. Takie moje zdanie.
W tamtym sezonie The Blues tworzyli mnóstwo sytuacji, ale nie miał kto tego kończyć.
1
@Pavlogoalkeepe Nie. Zmiana bramkarza przed karnymi to TOP.
A swoją drogą - Villareal to całkiem dobra drużyna.
3
Tuchel? TOP!
0
@Encore Vamos Kepa!
4
@Jonyx "Ciekawe czy uzbieramy 11 chłopa na niedzielę."
Jak u mnie w b-klasie co tydzień. :D
0
@XdareckiX Ale nie mogły się potoczyć inaczej. Miał płakać na konferencji w nowym klubie, że nie udało mu się kontynuować kariery w tym starym? No nie. Raczej będzie szczęśliwy, że będzie mógł grać w innym zespole.
1
@Bykunn Czyli co? Lepiej się spinać na widok jakieś dyskusji o polityce? Jakby to była sprawa życia i śmierci? Co możesz zrobić teraz, by odwrócić tę sytuację? No nic, zupełnie nic.
1
@Bykunn Można też mieć dystans do wszystkiego. ;)
4
@AmigoBlancos Ostatnio było sporo reform jeśli chodzi o to, jak zostanie rozstrzygnięty remis po 90 minutach. Myślę, że ludziom to się trochę myli. Mi także. Nic dziwnego.
3
@AmigoBlancos Mają tak zapisane na koszulkach.
0
@XdareckiX Bo może jest kurde szczęśliwy.
0
@MarioVeB! Czemu mam się posypać brokatem, Mariuszu?
1
@NaFazieHitman Wiem właśnie, już mi się dostało.
5
@barcanawieki Najpierw mleko później płatki. Można sobie odpowiednio dozować ich ilość i cały czas będą chrupiące.
0
@Worny Spoko typ. Szkoda mi go, że stał się ofiarą głupich poczynań Barcelony na rynku transferowym.
2
Bardzo dobry presezon Ziyecha, rosła jego forma, a tutaj kontuzja. Mam nadzieję, że to nic poważnego.
1
@melucho Trzeci komplet jest prezentowany zawsze we wrześniu. Tak mi się wydaje pryznajmniej.
1
@MarioVeB! Cieszę się, że w końcu zrozumiałeś.
4
@MarioVeB! Imiona piszemy z wielkiej litery. ;)
6
@MarioVeB! Oj Mariusz, Mariusz...
0
Brawo Hakim!
9
@MarioVeB! Piszesz na forum publicznym "nie zawracaj mi głowy"? :D
2
@Sulimo Zdrowia!
0
To gdzie teraz będą puszczać "Szybcy i wściekli"?
@Encore
1
@tbas Piona w takim razie.
7
@MarioVeB! Ehh, szkoda czasu. Uważaj na bany.
Pozdrawiam.