0

@BordeR Co to za rasa?

0

@DaPidejpi Jak się zapatrujesz na ten sezon Premier League w wykonaniu Chelsea? Według mnie będą na luzie walczyć o mistrza.

0

@bartek00717 Ale też dochodził do tych sytuacji, tyle że zwykle partolił. :D

3

@Fenelon Polityka to niezły syf.

0

@LeoMessiah Lukaku pomoże zdobyć Chelsea mistrzostwo. Takie moje zdanie.
W tamtym sezonie The Blues tworzyli mnóstwo sytuacji, ale nie miał kto tego kończyć.

1

@Pavlogoalkeepe Nie. Zmiana bramkarza przed karnymi to TOP.
A swoją drogą - Villareal to całkiem dobra drużyna.

3

Tuchel? TOP!

0

@Encore Vamos Kepa!

4

@Jonyx "Ciekawe czy uzbieramy 11 chłopa na niedzielę."
Jak u mnie w b-klasie co tydzień. :D

0

@XdareckiX Ale nie mogły się potoczyć inaczej. Miał płakać na konferencji w nowym klubie, że nie udało mu się kontynuować kariery w tym starym? No nie. Raczej będzie szczęśliwy, że będzie mógł grać w innym zespole.

1

@Bykunn Czyli co? Lepiej się spinać na widok jakieś dyskusji o polityce? Jakby to była sprawa życia i śmierci? Co możesz zrobić teraz, by odwrócić tę sytuację? No nic, zupełnie nic.

1

@Bykunn Można też mieć dystans do wszystkiego. ;)

4

@AmigoBlancos Ostatnio było sporo reform jeśli chodzi o to, jak zostanie rozstrzygnięty remis po 90 minutach. Myślę, że ludziom to się trochę myli. Mi także. Nic dziwnego.

3

@AmigoBlancos Mają tak zapisane na koszulkach.

0

@XdareckiX Bo może jest kurde szczęśliwy.

0

@MarioVeB! Czemu mam się posypać brokatem, Mariuszu?

1

@NaFazieHitman Wiem właśnie, już mi się dostało.

5

@barcanawieki Najpierw mleko później płatki. Można sobie odpowiednio dozować ich ilość i cały czas będą chrupiące.

0

@Worny Spoko typ. Szkoda mi go, że stał się ofiarą głupich poczynań Barcelony na rynku transferowym.

2

Bardzo dobry presezon Ziyecha, rosła jego forma, a tutaj kontuzja. Mam nadzieję, że to nic poważnego.

1

@melucho Trzeci komplet jest prezentowany zawsze we wrześniu. Tak mi się wydaje pryznajmniej.

1

@MarioVeB! Cieszę się, że w końcu zrozumiałeś.

4

@MarioVeB! Imiona piszemy z wielkiej litery. ;)

6

@MarioVeB! Oj Mariusz, Mariusz...

0

Brawo Hakim!

9

@MarioVeB! Piszesz na forum publicznym "nie zawracaj mi głowy"? :D

2

@Sulimo Zdrowia!

0

To gdzie teraz będą puszczać "Szybcy i wściekli"?
@Encore

1

@tbas Piona w takim razie.

7

@MarioVeB! Ehh, szkoda czasu. Uważaj na bany.
Pozdrawiam.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?