Witekk10
Dołączył/a: styczeń 2016
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Emhyr Będzie ciekawie. :D
0
@TheNekro94 Ale już wolę to, niż jedne i te same wysrywy niektórych Użytkowników. :D
1
Pokaż mi swoją wylosowaną grupę.
1
@kaamil1910 Sabitzera bym przygarnął.
2
@LuisSalvano Uuuuu, antydapidejpizm...
0
@BordeR Wyprałem sobie w tym koszulę na chrzciny. Ksiądz, nie wiedzieć czemu, wyprosił mnie z kościoła...
5
@LeoMessiah Nie, wystarczy mieć swój samolot. :D
5
@Emhyr Bayern, Barca, Ajax, Young Boys
3
Hinol PW - Ludzka Przypadłość ft. Sokół, Jano Polska Wersja - całkowity sztosik.
7
Dlaczego w Gorących Dyskusjach Chakalaka dyskutuje sam ze sobą? :D
1
@Khajio Trzeba będzie ten karmel wyłapać...
0
@Khajio Nie spotkałem się z tymi smakami, ale słony karmel chciałbym spróbować.
3
@Encore Czekoladowy the best.
2
@barcelonaLM Może zapomniał, że otrzymał jakiekolwiek pytanie. :D
7
@barcelonaLM Jaja sobie z ludzi robią i się śmieją, że im się to udaje.
0
@Coutinho007 Stworzone okazje i asysty jak najbardziej.
Mam nadzieję, ze powoli zaczynasz kumać o co mi chodzi.
0
@Coutinho007 Ale czemu wrzucasz tutaj statystyki, które głównie dotyczą pomocnika bądź rozgrywającego?
0
@Coutinho007 To uzasadnij, że był to słaby mecz Antoine'a. Skoro taką tezę postawiłeś na początku, to to udowodnij. Tylko bez żadnych "co z tego, że wracał się do obrony" itp. Czekam na rzeczową analizę.
3
Komentarz usunięty
5
@KapiFCB DlAcZegO KPisz Z lUdzi cHORycH i PotrzEBujĄcyCh?
0
@Coutinho007 Przeczytaj to, co sam napisałeś o Griezmannie, a potem to, co ja. Jeśli nie pomoże, to kolejny i kolejny, i kolejny. Może ogarniesz.
2
Komentarz usunięty
16
Komentarz usunięty
0
@Coutinho007 Czyli jak obrońca strzela bramkę, to masz to w dupie, bo obrońca jest od bronienia dostępu do bramki? Analogicznie...
0
Pomagamy!
https://www.siepomaga.pl/ania-bialas
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Rust_Cohle 78
1
@MesQueUnClub96 To skomplikowane.
5
@AllBundy Przyjęcia kierunkowe Nico robią robotę, na maksa.
0
@Nazio87 Świetnie się tego słucha.