0

@Emhyr Będzie ciekawie. :D

0

@TheNekro94 Ale już wolę to, niż jedne i te same wysrywy niektórych Użytkowników. :D

1

Pokaż mi swoją wylosowaną grupę.

1

@kaamil1910 Sabitzera bym przygarnął.

2

@LuisSalvano Uuuuu, antydapidejpizm...

0

@BordeR Wyprałem sobie w tym koszulę na chrzciny. Ksiądz, nie wiedzieć czemu, wyprosił mnie z kościoła...

5

@LeoMessiah Nie, wystarczy mieć swój samolot. :D

5

@Emhyr Bayern, Barca, Ajax, Young Boys

3

Hinol PW - Ludzka Przypadłość ft. Sokół, Jano Polska Wersja - całkowity sztosik.

7

Dlaczego w Gorących Dyskusjach Chakalaka dyskutuje sam ze sobą? :D

1

@Khajio Trzeba będzie ten karmel wyłapać...

0

@Khajio Nie spotkałem się z tymi smakami, ale słony karmel chciałbym spróbować.

3

@Encore Czekoladowy the best.

2

@barcelonaLM Może zapomniał, że otrzymał jakiekolwiek pytanie. :D

7

@barcelonaLM Jaja sobie z ludzi robią i się śmieją, że im się to udaje.

0

@Coutinho007 Stworzone okazje i asysty jak najbardziej.

Mam nadzieję, ze powoli zaczynasz kumać o co mi chodzi.

0

@Coutinho007 Ale czemu wrzucasz tutaj statystyki, które głównie dotyczą pomocnika bądź rozgrywającego?

0

@Coutinho007 To uzasadnij, że był to słaby mecz Antoine'a. Skoro taką tezę postawiłeś na początku, to to udowodnij. Tylko bez żadnych "co z tego, że wracał się do obrony" itp. Czekam na rzeczową analizę.

3

Komentarz usunięty

5

@KapiFCB DlAcZegO KPisz Z lUdzi cHORycH i PotrzEBujĄcyCh?

0

@Coutinho007 Przeczytaj to, co sam napisałeś o Griezmannie, a potem to, co ja. Jeśli nie pomoże, to kolejny i kolejny, i kolejny. Może ogarniesz.

2

Komentarz usunięty

16

Komentarz usunięty

0

@Coutinho007 Czyli jak obrońca strzela bramkę, to masz to w dupie, bo obrońca jest od bronienia dostępu do bramki? Analogicznie...

0

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

1

@MesQueUnClub96 To skomplikowane.

5

@AllBundy Przyjęcia kierunkowe Nico robią robotę, na maksa.

0

@Nazio87 Świetnie się tego słucha.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?