0

@clyde Wydaje mi się, że gwizdali na bramkarza Granady, który zaczynał grę od bramki.

1

Oooo, no i koniec czelendżu

18

@Guess Bankowym, co najwyżej.

1

@BlaseR9 W Stokrotce dostaniesz, chociaż ja sam kupiłem właśnie w Biedronce.

1

@Mizander Przed chwilą właśnie obejrzałem jakiś skrót z jego gry i kurczę... On całkiem spoko wyglądał biorąc pod uwagę to, że były to jego pierwsze minuty po kontuzji. Niech mu się wiedzie.

0

@Ghotti Przyjdzie ten Hag czy inny i po 4 miesiącach będzie to samo. Witamy na La Rambli!

0

@Ingiel Uuuuuu, poleciałeś grubo. :D

1

@wpwelement już nawet na Youtube banami sypie. :v

0

@Peszko07 Z jednej strony "Szczęść Boże", a z drugiej takie teksty. Dobrze mu Kamysz odpowiedział.

3

@MarioVeB! To nie można dołączać do dyskusji na forum publicznym?

1

@MarioVeB! Oj Mariusz, Mariusz.

1

@MarioVeB! Czemu go prowokujesz?

4

@MarioVeB! Iniesta mu może buty czyścić, c'nie?

0

@TheNekro94 Rafaał, Rafaał, Rafaał!

0

Fajne tempo w meczu Inter - Real.

0

@agaFCB Start!

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Narzekanko przed meczem Barcelony... Ehh, człowiek tyle na to czekał.

2

@panczo Dobrze, że to napisałeś. Brawo!

8

Barcelona 2:0 Bayern. Już nie musicie oglądać meczu.

5

@Rewolucja123 Jak Ty to wiele razy pisałeś do innych:
"Dlaczego nie napiszesz tego pod artykułem?"

9

@Woland10 Lewy>Benzema. Dziękuję za dyskusję.

0

@Chakalaka Jedną.

10

@Kondziubarca Czytane głosem Mateusza Borka. ;D

1

@Lola120 Dokładnej lokalizacji, rzecz jasna, Ci nie wskażę. :D

6

Komentarz usunięty

2

@deyna2018 Jak dla mnie angielski Iniesta powinien otrzymać Złota Piłkę.

7

@kamiVeB Uraz urazowi nierówny. Myślę, że na tym możemy tę dyskusję skończyć.

4

@MarioVeB! Mariusz, najpierw przecinek, potem spacja.

2

@SuperPatsonFCB Miałem być, ale za późno się zabrałem do kupna biletów. :(

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?