0

@Rewolucja123 Dzięki!

4

Zdania ekspertów La Rambli jak zwykle podzielone. :)
https://zapodaj.net/images/0c3fc6e46da9b.jpg

@Ghotti @macio_944

0

@Przemek2323 No i jest obecnie za City w tabeli.

0

@Rewolucja123 To czemu to się zwie "półprzestrzenią"?

0

@mekston Jestem prawie pewny, że do 1/8 Pochettino nie dotrwa.

0

@Rewolucja123 Możesz mi zdefiniować "półprzestrzeń" w piłce nożnej?

0

Problemy, problemy PSG!

4

@norbi77 Czyżby escandalo?
Edit: o 23 sekundy troll mnie uprzedził. :D

5

Siatka na Sterlingu. To jest cały Maradona.

0

@Przemek2323 Masz problem, żeby odpowiedzieć na proste pytanie?

Oglądasz codziennie wiadomości w TVP (choć nie musisz) i wylewasz tutaj swoje żale, jak to oni manipulują, jak oszukują itp.
Skoro tak lubisz pytać, to zadaj sobie pytanie, czy takie zachowanie jest normalne.
Pozdrawiam.

2

@Przemek2323 Nie odpowiadamy pytaniem na pytanie.

0

Czemu Verratti nie gra? Świetnie się go ogląda...

3

@Przemek2323 Pytanie: po co to oglądasz?

0

@barcelonaLM Hehehue

0

@masq W takim razie Jorginho!

0

Co ma ostatecznie zaważyć o zwycięstwie Złotej Piłki? Indywidualne statystyki czy drużynowe?

1

@Firestone Ale teraz to Memphis zepsuł ostatnie, bardzo proste podanie.

0

@zuang1995 sport365

1

@MarioVeB! Obecnie najlepszy.

1

@cat_r37 Ernesto ułożyłby ten zespół.

1

@Katalonbar Fullmatchsports, fullmatchesandshows, replaymatches. Z tych trzech stronek korzystam, pierwszą polecam jednak najbardziej.

5

@Bartek22 Jest kilka podejrzeń, ale wszystkie prowadzą do jednego. ;)

0

@Unikatowy I nie masz nigdy przy sobie gotówki, by zostawić te bodaj 10 zł?

0

@zadafcb Multikonto Riquiego.

2

Musi uważać, bo nierzadko potrafi ostrzej zagrać np. w odbiorze piłki.

0

@Joe_Pesci @hayek @tbas @kuz @usztafik @Mario96w @bartas97 Nie bez kozery pytam. Sam siedzę właśnie w tej branży. Nie jest zawsze jest lekko. Odkąd zacząłem przygodę z tą pracą, zawsze w każdej restauracji zostawiam napiwki.

0

@Pilka_jest_okragla Nie trzeba się spieszyć.

0

Zostawiacie napiwki w restauracjach?

2

@norbi77 To jest ten powrót do normalności?

3

@Fantomas Lubisz snooker?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?