Witekk10
Dołączył/a: styczeń 2016
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rewolucja123 Dzięki!
4
Zdania ekspertów La Rambli jak zwykle podzielone. :)
https://zapodaj.net/images/0c3fc6e46da9b.jpg
@Ghotti @macio_944
0
@Przemek2323 No i jest obecnie za City w tabeli.
0
@Rewolucja123 To czemu to się zwie "półprzestrzenią"?
0
@mekston Jestem prawie pewny, że do 1/8 Pochettino nie dotrwa.
0
@Rewolucja123 Możesz mi zdefiniować "półprzestrzeń" w piłce nożnej?
0
Problemy, problemy PSG!
4
@norbi77 Czyżby escandalo?
Edit: o 23 sekundy troll mnie uprzedził. :D
5
Siatka na Sterlingu. To jest cały Maradona.
0
@Przemek2323 Masz problem, żeby odpowiedzieć na proste pytanie?
Oglądasz codziennie wiadomości w TVP (choć nie musisz) i wylewasz tutaj swoje żale, jak to oni manipulują, jak oszukują itp.
Skoro tak lubisz pytać, to zadaj sobie pytanie, czy takie zachowanie jest normalne.
Pozdrawiam.
2
@Przemek2323 Nie odpowiadamy pytaniem na pytanie.
0
Czemu Verratti nie gra? Świetnie się go ogląda...
3
@Przemek2323 Pytanie: po co to oglądasz?
0
@barcelonaLM Hehehue
0
@masq W takim razie Jorginho!
0
Co ma ostatecznie zaważyć o zwycięstwie Złotej Piłki? Indywidualne statystyki czy drużynowe?
1
@Firestone Ale teraz to Memphis zepsuł ostatnie, bardzo proste podanie.
0
@zuang1995 sport365
1
@MarioVeB! Obecnie najlepszy.
1
@cat_r37 Ernesto ułożyłby ten zespół.
1
@Katalonbar Fullmatchsports, fullmatchesandshows, replaymatches. Z tych trzech stronek korzystam, pierwszą polecam jednak najbardziej.
5
@Bartek22 Jest kilka podejrzeń, ale wszystkie prowadzą do jednego. ;)
0
@Unikatowy I nie masz nigdy przy sobie gotówki, by zostawić te bodaj 10 zł?
0
@zadafcb Multikonto Riquiego.
2
Musi uważać, bo nierzadko potrafi ostrzej zagrać np. w odbiorze piłki.
0
@Joe_Pesci @hayek @tbas @kuz @usztafik @Mario96w @bartas97 Nie bez kozery pytam. Sam siedzę właśnie w tej branży. Nie jest zawsze jest lekko. Odkąd zacząłem przygodę z tą pracą, zawsze w każdej restauracji zostawiam napiwki.
0
@Pilka_jest_okragla Nie trzeba się spieszyć.
0
Zostawiacie napiwki w restauracjach?
2
@norbi77 To jest ten powrót do normalności?
3
@Fantomas Lubisz snooker?