Witekk10
Dołączył/a: styczeń 2016
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@PenaldinhoGaucho Czyli nie potrafisz udowodnić czegoś, czego tak zaciekle bronisz?
0
@PenaldinhoGaucho Udowodnij mi, że dokładnie 80% z tych bramki to pustaki i karne. Tak dużo wymagam?
0
@Panpiwkarz Ale przecież wylosowano "Semi-final 3", czyli półfinał gdzie, w którym jest Polska, więc o co chodzi?
1
@tomek8756 Jeszcze nikt Ci nie odpowiedział, to ja Ci odpowiadam - w finale możemy trafić na kogoś z pary Szwecja - Czechy. :)
0
@PenaldinhoGaucho Czyli tylko jakaś część tych bramek to pustaki i karne?
7
@Comfortable_ @macio_944 @mekston @BarcaInfo @CatalanDream @Encore
Kurde, panowie, graty! Pierwszy raz jestem świadkiem takiej kulturalnej dyskusji nt Złotej Piłki i pojedynku Messi - Lewandowski. Do tej pory niespotykane na La Rambli. :D
1
@PenaldinhoGaucho Dobrze. Udowodnij więc, że wszystkie te bramki Lewego były strzelane na pustą bądź z rzutów karnych.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
20
@PenaldinhoGaucho Sam żeś "pustak"
0
@Ghotti Orientujesz się o której gala w poniedziałek?
1
Dla fanów Stand-upu - fragment o kocich kawiarniach z programu "Infrastruktura kłamstwa" Bartosza Zalewskiego. :D
@TheNekro94
2
@koksik2700 Spoko też kawałek od Słonia to "Puzzle".
8
@BarcaInfo Gdzie Cristiano? Jego siostra już tworzy stosowną grafikę na Insta.
0
@Encore Szkoda, że tylko tymczasowego.
11
@tristan87 Dla mnie osobiście bramka Lewego to kolejna z bramek strzelonych przewrotką. Gol Thiago był nieziemski. Coś pięknego.
0
@Rewolucja123 Najbardziej bolesny spalony, to jednak ten Araujo.
1
@JohnnyBarca Bo Valverde to ogólnie dobry trener.
0
@Rewolucja123 Ile Depaya?
5
@DaPidejpi Ta bramka Saula - coś pięknego.
0
@Panpiwkarz Napoli
2
@Encore Tak też chyba o nim słyszałem. Ciekawe, czy Barca ma go gdzieś tam w raportach...
3
Ktoś ogląda ligę portugalską? Pedro Goncalves to serio taki kozak? Z tego co widzę, to bardzo bramkostrzelny pomocnik.
2
@Encore W finale Ligi Konferencji.
2
@Adi123456789 Naprawdę? Mi się wydaje, że nawet gdy krytyka jest uzasadniona, to wg La Bamby jest niestosowna.
2
@AmigoBlancos Nawet nie podpowiadaj, bo sprawdzi Flashscore i zobaczy, że asystował mu... Mendy. :DD
0
@PodkarpackiKibic Nie wywołuj go. ;)
5
@kuz Ja mam nadzieję, że to Lewy zdobędzie ZP, bo według mnie na nią zasługuje. Jeśli jednak zdobędzie ją Messi, będę równie zadowolony. Czemu niektórzy traktują tę sytuację zerojedynkowo?
1
Pytanie do szanownej La Bamby - czy można być fanem Messiego i równocześnie krytykować Messiego?
3
@Sysia11 Trochę niefortunna riposta. XD
0
@Cochise Igrasz z ogniem.