0

@PenaldinhoGaucho Czyli nie potrafisz udowodnić czegoś, czego tak zaciekle bronisz?

0

@PenaldinhoGaucho Udowodnij mi, że dokładnie 80% z tych bramki to pustaki i karne. Tak dużo wymagam?

0

@Panpiwkarz Ale przecież wylosowano "Semi-final 3", czyli półfinał gdzie, w którym jest Polska, więc o co chodzi?

1

@tomek8756 Jeszcze nikt Ci nie odpowiedział, to ja Ci odpowiadam - w finale możemy trafić na kogoś z pary Szwecja - Czechy. :)

0

@PenaldinhoGaucho Czyli tylko jakaś część tych bramek to pustaki i karne?

7

@Comfortable_ @macio_944 @mekston @BarcaInfo @CatalanDream @Encore

Kurde, panowie, graty! Pierwszy raz jestem świadkiem takiej kulturalnej dyskusji nt Złotej Piłki i pojedynku Messi - Lewandowski. Do tej pory niespotykane na La Rambli. :D

1

@PenaldinhoGaucho Dobrze. Udowodnij więc, że wszystkie te bramki Lewego były strzelane na pustą bądź z rzutów karnych.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

20

@PenaldinhoGaucho Sam żeś "pustak"

0

@Ghotti Orientujesz się o której gala w poniedziałek?

1

Dla fanów Stand-upu - fragment o kocich kawiarniach z programu "Infrastruktura kłamstwa" Bartosza Zalewskiego. :D


@TheNekro94

2

@koksik2700 Spoko też kawałek od Słonia to "Puzzle".

8

@BarcaInfo Gdzie Cristiano? Jego siostra już tworzy stosowną grafikę na Insta.

0

@Encore Szkoda, że tylko tymczasowego.

11

@tristan87 Dla mnie osobiście bramka Lewego to kolejna z bramek strzelonych przewrotką. Gol Thiago był nieziemski. Coś pięknego.

0

@Rewolucja123 Najbardziej bolesny spalony, to jednak ten Araujo.

1

@JohnnyBarca Bo Valverde to ogólnie dobry trener.

0

@Rewolucja123 Ile Depaya?

5

@DaPidejpi Ta bramka Saula - coś pięknego.

0

@Panpiwkarz Napoli

2

@Encore Tak też chyba o nim słyszałem. Ciekawe, czy Barca ma go gdzieś tam w raportach...

3

Ktoś ogląda ligę portugalską? Pedro Goncalves to serio taki kozak? Z tego co widzę, to bardzo bramkostrzelny pomocnik.

2

@Encore W finale Ligi Konferencji.

2

@Adi123456789 Naprawdę? Mi się wydaje, że nawet gdy krytyka jest uzasadniona, to wg La Bamby jest niestosowna.

2

@AmigoBlancos Nawet nie podpowiadaj, bo sprawdzi Flashscore i zobaczy, że asystował mu... Mendy. :DD

0

@PodkarpackiKibic Nie wywołuj go. ;)

5

@kuz Ja mam nadzieję, że to Lewy zdobędzie ZP, bo według mnie na nią zasługuje. Jeśli jednak zdobędzie ją Messi, będę równie zadowolony. Czemu niektórzy traktują tę sytuację zerojedynkowo?

1

Pytanie do szanownej La Bamby - czy można być fanem Messiego i równocześnie krytykować Messiego?

3

@Sysia11 Trochę niefortunna riposta. XD

0

@Cochise Igrasz z ogniem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?