Witekk10
Dołączył/a: styczeń 2016
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@maroon Nie skumałeś żartu. :D
1
@D10SLEO Ale Tomek to też bystry typ. Innym razem wszedłem z nim w dyskusję i muszę przyznać, że się po mnie przejechał.
1
@Rust_Cohle Jakiej robocie?
4
@Rust_Cohle Ile Ci płacą za pytania o to, ile im płacą za takie posty?
53
Kiedyś Tomek Hajto chciał mnie zablokować na Twitterze, ale nie potrafił, ponieważ na profilowym miałem ustawione zdjęcie Paulety.
1
@Transu96 Nie miałem zamiaru nikogo złomować. Ot, taka wspominka. ;)
88
To były czasy... 8)
@BarcaInfo
https://zapodaj.net/images/bd41647ebab7e.jpg
0
@DwieTony Chodzi tylko o Biedronkę czy tyczy się to również innych marketów? Stokrotka, Kaufland?
0
@Vintee Bo nawet chwilę się zastanowić, to po co marka miałaby swoje "gorsze" produkty wysyłać do marketów i tym samym psuć swoją opinię...
0
@DwieTony No właśnie - dlaczego?
0
Czy w cenie 99 zł za Glenfiddich 12yo wszystko jest legit? Bo ostatnio widziałem w Biedronce. :D
1
@xVENUMx Wszystkiego najlepszego!
1
Pomagamy!
https://www.siepomaga.pl/olaf-talabski
1
@AbelKabel Cześć, Paweł! Które to już multikonto?
0
Czy są jakieś strony, gdzie kupie piłki do nogi sprzed kilku lat? Np. Ja Jabulani, Tango?
11
@kamilo0066 Kuźwa, zaraz wszystkie teorie spiskowe będą się spełniać. XD
1
@Michu94 Z drugiej strony - czego spodziewał się po Holendrze wystawiając go na skrzydło?
1
@Comfortable_ On mieszka na parterze...
2
Dobra, odrabiamy to! Vamooos!
1
@fcbkrk123 Że 2:0 to niebezpieczny wynik.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Jakub1513 Nie błądził.
1
@TheNekro94 La Rambla od Polsatu.
6
@norbi77 Będzie normalnie, mówili...
0
@msmsms No cóż Ci powiem? La Bamba, po prostu La Bamba.
2
@Przemek2323 Pytałem kiedyś, ale mi nie odpowiedziałeś. W jakim celu oglądasz Wiadomości w TVP i narzekasz na to na La Rambli?
4
@Vebrol Albo spójrz na takiego Akinfenwe...
Każdy piłkarz, mordo, ma inną budowę i nie widzę sensu porównywania tego.
3
Ależ Thiago ma techniczkę.
0
@LS Niestety. Użytkownik, który przodował w tych tematach, jest na odsiadce. Próbował wracać pod innymi postaciami, ale na próżno.
1
@Qexi Podaj źródło, bo to nie jest Twojego autorstwa. ;)