Witekk10
Dołączył/a: styczeń 2016
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@gassa81 Jest to "tier", czyli poziom wiarygodności.
3
Ojo! Nagrano La Decision Dembele!
1
@Sulimo Kosa, zostaw.
0
@Zoker Teraz wymień tych piłkarzy, którzy nie byli. :D
0
@Azacca Oczywiście masz rację, nie wiem czemu tak napisałem. ;)
0
@MarioVeB! Imiona piszemy z wielkiej litery.
28
@Nazio87 Pff... proste. Maciejka to żona Macieja.
2
@MarioVeB! Fajny język. ;) "antyszczepów", "foliarzy".
0
@Limaker Tak jak kolega wyżej - Whisky Sour lub Old Fashioned. Potrzebna Ci będzie angostura.
A najprostszy drink z whisky, to ten z colą.
1
@Rust_Cohle Salah potężne, ale to naprawdę potężne 0.
0
@BartqRKO Nie błądził.
3
Nie mówcie mi, że przejęcie praw do skoków przez TVN nie ma nic do formy naszych skoczków. To widać gołym okiem.
0
@kaamil1910 Przeczytaj regulamin.
Ale skoro piszesz takie komentarze, to możesz nie wiedzieć o kogo chodzi.
0
Chef? TOP!
0
@kaamil1910 Bo wcześniejsze zostało zbanowane.
0
Widzę, że mamy kolejne multikonto znanego Użytkownika. :)
1
@Zoker Nie jesteśmy słabi...
Oczywiście, jesteśmy słabi, ale [... ]
Oba zdania należą do Bońka.
2
Ależ mi YouTube podrzucił złotą propozycję...
Gavi na LaLiga Promises w sezonie 15/16.
14
@TheNekro94, artykuł o Tobie wleciał. :V
https://www.lublin112.pl/spotykal-sie-z-trzema-kobietami-jednoczesnie-kiedy-te-dowiedzialy-sie-o-sobie-postanowily-dac-mu-nauczke/
1
@zodiak_10 #Legenda
1
Za chwilę na Cinemax 2 "Gladiator".
1
@PatrychoO TakTak, serio.
5
@Djzordon Escandalo!
1
@Shapiro Pracuję w hotelu, nie sprawdzamy.
Sporo zależy od właściciela, być może są hotele, gdzie certyfikaty są wymagane.
2
@Kgorecki2500 Jest i fichado!
2
@JimMorrisonFCB Żeby nikt nie widział. :D
0
@kamilo0066 To ktoś może mieć inne poczucie humoru niż Ty? O, nie!
1
@pioz123 Tej nie piłem, ale planuję zakup. Miałem okazję tylko Metaxę 5*. Również mogę polecić.
0
@pioz123 Można tak powiedzieć, a rybka po grecku zawsze smakuje. Uszka do barszczu już skończone, ale na szczęście zostało samego barszczu i pierogów z kapustą i grzybami. Piękny duet. :D
Jaka brandy z colką?
0
@Gaucho U mnie w domu je się podgrzaną.
Ale z tego co pamiętam, to na jakichkolwiek imprezach była serwowana jako przystawka na zimno. Również zdała egzamin.