Witekk10
Dołączył/a: styczeń 2016
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@agaFCB Sofascore chyba najlepsze.
0
@Rewolucja123 Działaj.
1
@Rewolucja123 Służę pomocą.
https://fullmatchsports.cc/barcelona-vs-real-madrid-full-match-supercopa-2022/?tab=first-half
1
Czy było już dziesiejsze wydanie "Escandalo"?
1
@ObiektywnyKibic121 fullmatchesandshows, fullmatchsports, replaymatches. Tam powinieneś znaleźć.
1
@Bobo25 A tak, tak. Rzeczywiście.
0
@Bobo25 Ty, mi inaczej wychodzi...
3
@Sulimo W pełni się zgadzam.
1
@Roxi Ale fikołek xD
2
@GeneralXavi Nie obraziłbym się, gdyby cała ta trzecia grupa dostała bany. :)
Byleby hejtować...
0
@XTobiX Spoko, odpalaj. Odciążysz trochę serwery.
1
@Djzordon Rozumiem pewność siebie, ale takiego braku pokory nie potrafię.
0
@Rust_Cohle Mam tańsze Air Max Bolt, bardzo wygodne.
12
@Encore W tym przypadku Varane nawet książki nie musiał otwierać. :v
17
@Rewolucja123 Ostatnio Eric poprawił się również pod względem defensywy. Mam wrażenie, że popełnia coraz mniej błędów. Rozgrywanie i wprowadzanie gry na wysokim poziomie.
Warto pamiętać, że to wciąż młody obrońca, a na tej pozycji mega ważne jest doświadczenie. Dużo zdrowia dla niego.
2
@MrShakira Widać, że będąc na "dziewiątce" chce grać, to co zazwyczaj gra na skrzydle. Też dałbym mu jeszcze jedną szansę i zostawiłbym chociaż do lata. Zwłaszcza, że sezon zaraz wchodzi w decydującą fazę i granie praktycznie co trzy dni.
1
@Luciano99 Rozwaliło! :D
1
@kamyk_23 Na marginesie - filmik "Stano" ma już prawie milion wyświetleń.
3
@michal26 Jakim cudem nie zdjęli tego z anteny? :D
0
@Maciek98 Zostałeś zezłomowany, możesz teraz spokojnie usunąć konto.
4
@kolomen2 Zapytałeś i sam sobie odpowiedziałeś. Git.
0
Pomagamy.
https://www.siepomaga.pl/hanna1
0
@Azacca Lubisz crunchipsy?
1
@PatrychoO Będę kibicował na AO.
1
Za chwilę na Polsat Sport Hurkacz - Schwartzman
0
Jutgla na dziewiątkę.
0
@Rust_Cohle Ja przyjmuję, tylko niech teraz zapindala na boisku.
1
@VamosRakieta Jakie lubisz? Ja uwielbiam takie, które poleżą dłuższy czas po gotowaniu, wtedy wrzucam na patelnię na malutki ogień i staram się, żeby z każdej strony dobrze się przypiekły.
Druga opcja to od razu po gotowaniu nakładam na talerz i polewam/posypuję bułką tartą z patelni. :D
0
@clyde Dużo nie słucham, ale na pierwszym miejscu raczej Lady Pank, drugie - Budka Suflera, a ma ostatnim miejscu podium umieszczam Perfect.
12
@Kusco15 Kiedyś oglądałem Gladiatora. Myślisz, że też będę się tak dobrze napierdalał?