0

@agaFCB Sofascore chyba najlepsze.

0

@Rewolucja123 Działaj.

1

Czy było już dziesiejsze wydanie "Escandalo"?

1

@ObiektywnyKibic121 fullmatchesandshows, fullmatchsports, replaymatches. Tam powinieneś znaleźć.

1

@Bobo25 A tak, tak. Rzeczywiście.

0

@Bobo25 Ty, mi inaczej wychodzi...

3

@Sulimo W pełni się zgadzam.

1

@Roxi Ale fikołek xD

2

@GeneralXavi Nie obraziłbym się, gdyby cała ta trzecia grupa dostała bany. :)
Byleby hejtować...

0

@XTobiX Spoko, odpalaj. Odciążysz trochę serwery.

1

@Djzordon Rozumiem pewność siebie, ale takiego braku pokory nie potrafię.

0

@Rust_Cohle Mam tańsze Air Max Bolt, bardzo wygodne.

12

@Encore W tym przypadku Varane nawet książki nie musiał otwierać. :v

17

@Rewolucja123 Ostatnio Eric poprawił się również pod względem defensywy. Mam wrażenie, że popełnia coraz mniej błędów. Rozgrywanie i wprowadzanie gry na wysokim poziomie.
Warto pamiętać, że to wciąż młody obrońca, a na tej pozycji mega ważne jest doświadczenie. Dużo zdrowia dla niego.

2

@MrShakira Widać, że będąc na "dziewiątce" chce grać, to co zazwyczaj gra na skrzydle. Też dałbym mu jeszcze jedną szansę i zostawiłbym chociaż do lata. Zwłaszcza, że sezon zaraz wchodzi w decydującą fazę i granie praktycznie co trzy dni.

1

@Luciano99 Rozwaliło! :D

1

@kamyk_23 Na marginesie - filmik "Stano" ma już prawie milion wyświetleń.

3

@michal26 Jakim cudem nie zdjęli tego z anteny? :D

0

@Maciek98 Zostałeś zezłomowany, możesz teraz spokojnie usunąć konto.

4

@kolomen2 Zapytałeś i sam sobie odpowiedziałeś. Git.

0

0

@Azacca Lubisz crunchipsy?

1

@PatrychoO Będę kibicował na AO.

1

Za chwilę na Polsat Sport Hurkacz - Schwartzman

0

Jutgla na dziewiątkę.

0

@Rust_Cohle Ja przyjmuję, tylko niech teraz zapindala na boisku.

1

@VamosRakieta Jakie lubisz? Ja uwielbiam takie, które poleżą dłuższy czas po gotowaniu, wtedy wrzucam na patelnię na malutki ogień i staram się, żeby z każdej strony dobrze się przypiekły.
Druga opcja to od razu po gotowaniu nakładam na talerz i polewam/posypuję bułką tartą z patelni. :D

0

@clyde Dużo nie słucham, ale na pierwszym miejscu raczej Lady Pank, drugie - Budka Suflera, a ma ostatnim miejscu podium umieszczam Perfect.

12

@Kusco15 Kiedyś oglądałem Gladiatora. Myślisz, że też będę się tak dobrze napierdalał?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?