0

@DaPidejpi Koleżka, którego wyżej oznaczyłeś jest na urlopie.

0

@Suzu Osobiście uważam, że będzie to idiotyczna decyzja klubu. Nie będzie grał, ale pensję i tak trzeba będzie przelewać na konto Francuza.

17

@Pawel13sz Polecam również wersję bez kakao, a z cukrem waniliowym (wystarczy jedno opakowanie) i wychodzą wafle z taką niby waniliowo-mleczną masą. Naprawdę smaczne. ;)

25

Komentarz usunięty

1

@KrychaFCB Jego to chciałbym z '8' zobaczyć.

2

@UbranyNaBialo Nie odpowie Ci. :D

2

@Kacper1432 Raphinha z Leeds. :D

0

@meteo100 Jacek Kurski będzie ustalał playlisty?

0

@Colon Po prostu myślałem, że to dziennikarz. :D

0

@VeB 1899 Bo jeszcze nie ma wylosowanych par.

0

@Danny Gaucho Który to? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@VeB 1899 Puchar Króla w Hiszpanii będzie grał. Czy się mylę?

1

@Deviler Powinieneś być na kwarantannie. @wpwelement, ile to teraz czasu?

1

@Danny Gaucho A do kogóż mam się zgłosić?

1

@Emhyr Raphinia ;))

2

@Danny Gaucho Ty, a na nierówne przegrody nosowe też to pomaga? Bo jeśli tak, to chyba wstrzymam się z operacją. :v

2

@Gwyn Byleby ryja nie urwało. ;)

5

@KrychaFCB Jak to mawiał Krzynówek - cały czas do przodu!

0

@Kitek1640 Nie zrozumiałeś. :D

0

@Borneo @Jestjakjest Albo i Jutgla, jak Memphis będzie cały czas na L4 siedział.

1

@Cariones Ten dziennikarz nazywa się prawdopodobnie Jim jakiś tam. :D

Dobra, ten z mikrofonem to były tenisista Jim Courier. :D

4

@Hubsao Czyli teraz Balde będzie mógł dostawać swoje szanse. Bodaj te 10-15 minut.

1

@Kitek1640 Aj ta sauna to daj spokój. Gorąco niesamowicie. Ostatnio kurtkę zdjąłem i dalej było za gorąco. Pięciu minut nie mogłem wytrzymać.

0

@rayqi Nie wiem, nie znam się. :D

2

@AllBundy Mikkel Hansen. Idol od dzieciaka. ;)
No i również Landin. Ogólnie całej reprezentacji Danii zawsze kibicowałem w różnych turniejach. ;)

1

@Encore @Cariones Teraz lepiej słychać, co Daniił powiedział. To nie było "dziękuję". :D

3

@dorkizos I owocowe wtorki.

1

@kewin Nie wiem, jak mi to umknęło.

28

Uwaga, uwaga. Ten oto komentarz jest moim 10000 komentarzem napisanym na tym forum. Pozdrawiam wszystkich Użytkowników i redakcję fcbarca.com.

0

@kamilo0066 KoLejnY SzUr!!1

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?