Witekk10
Dołączył/a: styczeń 2016
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@DaPidejpi Koleżka, którego wyżej oznaczyłeś jest na urlopie.
0
@Suzu Osobiście uważam, że będzie to idiotyczna decyzja klubu. Nie będzie grał, ale pensję i tak trzeba będzie przelewać na konto Francuza.
17
@Pawel13sz Polecam również wersję bez kakao, a z cukrem waniliowym (wystarczy jedno opakowanie) i wychodzą wafle z taką niby waniliowo-mleczną masą. Naprawdę smaczne. ;)
25
Komentarz usunięty
1
@KrychaFCB Jego to chciałbym z '8' zobaczyć.
2
@UbranyNaBialo Nie odpowie Ci. :D
2
@Kacper1432 Raphinha z Leeds. :D
0
@meteo100 Jacek Kurski będzie ustalał playlisty?
0
@Colon Po prostu myślałem, że to dziennikarz. :D
0
@VeB 1899 Bo jeszcze nie ma wylosowanych par.
0
@Danny Gaucho Który to? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@VeB 1899 Puchar Króla w Hiszpanii będzie grał. Czy się mylę?
1
@Deviler Powinieneś być na kwarantannie. @wpwelement, ile to teraz czasu?
1
@Danny Gaucho A do kogóż mam się zgłosić?
1
@Emhyr Raphinia ;))
2
@Danny Gaucho Ty, a na nierówne przegrody nosowe też to pomaga? Bo jeśli tak, to chyba wstrzymam się z operacją. :v
2
@Gwyn Byleby ryja nie urwało. ;)
5
@KrychaFCB Jak to mawiał Krzynówek - cały czas do przodu!
0
@Kitek1640 Nie zrozumiałeś. :D
0
@Borneo @Jestjakjest Albo i Jutgla, jak Memphis będzie cały czas na L4 siedział.
1
@Cariones Ten dziennikarz nazywa się prawdopodobnie Jim jakiś tam. :D
Dobra, ten z mikrofonem to były tenisista Jim Courier. :D
4
@Hubsao Czyli teraz Balde będzie mógł dostawać swoje szanse. Bodaj te 10-15 minut.
1
@Kitek1640 Aj ta sauna to daj spokój. Gorąco niesamowicie. Ostatnio kurtkę zdjąłem i dalej było za gorąco. Pięciu minut nie mogłem wytrzymać.
0
@rayqi Nie wiem, nie znam się. :D
2
@AllBundy Mikkel Hansen. Idol od dzieciaka. ;)
No i również Landin. Ogólnie całej reprezentacji Danii zawsze kibicowałem w różnych turniejach. ;)
1
@Encore @Cariones Teraz lepiej słychać, co Daniił powiedział. To nie było "dziękuję". :D
3
@dorkizos I owocowe wtorki.
1
@kewin Nie wiem, jak mi to umknęło.
28
Uwaga, uwaga. Ten oto komentarz jest moim 10000 komentarzem napisanym na tym forum. Pozdrawiam wszystkich Użytkowników i redakcję fcbarca.com.
0
@kamilo0066 KoLejnY SzUr!!1