Witekk10
Dołączył/a: styczeń 2016
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Transu96 Mam wrażenie, że niektórzy ich kibice to takie gówniaki, że nawet tych ostatnich wbiertali nie pamiętają.
0
@Pilka_jest_okragla Smutny obrazek.
0
@Gaudi79 Tak jest, dziękuję. Chociaż on też coraz częściej w gabinetach lekarskich.
0
Załóżmy, że Ansu wypada (oby nie), a Dembele odchodzi albo zostaje wysłany na trybuny. Wówczas nasz atak wygląda następująco: Abde, Torres, Jutgla, Depay, Braithwaite i Luuk.
0
@wyrek Sygnalizował coś i trzymał się za mięsień dwugłowy. Mam nadzieję, że to tylko skurcze i zmiana, by zapobiec poważniejszej kontuzji.
0
@Tiisso Pijało się i o drugiej w nocy. :D
4
Bracia Williams. Jak ja ich kurde nienawidzę.
2
Alba oddaje każdą piłkę rywalom. XD
1
Jestem niemal pewien, że na treningach Alba ma problemy w pojedynkach biegowych z Luukiem.
3
Alba w defensywie do jakiś żart.
1
Chomiki już nie wyrabiają na serwerach?
0
Brawo Ferran!
0
@Xerox11 Muniain.
0
@masq Wejdą praktycznie w drugiej, trzeciej minucie.
0
@esem91 Jeśli masz konto na Fortunie, to obejrzysz.
Bramka dla Realu. Jeśli tak się skończy, pokażą Barcę od początku. Raczej. :D
0
@Piernik Tak
0
@esem91 strumyk, TVP Sport online
0
@BXOD Powinni od razu po zakończeniu dogrywki wejść z meczem Barcy. No chyba, że będą karne.
0
@Dzieniu strumyk
0
@PatrykBarcelona Raczej się wyrobią, bo Barca o 21:30 zaczyna.
1
@MasonStorm Nie, prawdę pisze. Ja też słyszałem.
1
@MasonStorm Czyli jak temat zamknięty, to nie można już o nim pisać?
0
Piotr Żyła wypowiedział się po otrzymaniu pozytywnego testu na covid. Wariat. :D
https://www.facebook.com/100044273807220/posts/493725155446607/
0
@gryfiT. Udowodnij ^^
0
@Mixtape Zaważą detale.
Nie mam jednak nic przeciwko powtórce z finału Pucharu Króla z tamtego sezonu.
4
Komentarz usunięty
3
@RobiS Świetna tłumaczenie, wielki podziękowania!
3
@gumaz Dyrekcja kazała DJowi podgłosić i dołączyli do bawiącej się młodzieży.
0
@DawidekFCB Taka różnica, że tam unikał treningów w ostatnich dniach "pobytu" w klubie.
1
@VamosRakieta Jak najbardziej. Spoko też są z mlekiem w proszku i z dodatkiem galaretki. :D