1

@Transu96 Mam wrażenie, że niektórzy ich kibice to takie gówniaki, że nawet tych ostatnich wbiertali nie pamiętają.

0

@Pilka_jest_okragla Smutny obrazek.

0

@Gaudi79 Tak jest, dziękuję. Chociaż on też coraz częściej w gabinetach lekarskich.

0

Załóżmy, że Ansu wypada (oby nie), a Dembele odchodzi albo zostaje wysłany na trybuny. Wówczas nasz atak wygląda następująco: Abde, Torres, Jutgla, Depay, Braithwaite i Luuk.

0

@wyrek Sygnalizował coś i trzymał się za mięsień dwugłowy. Mam nadzieję, że to tylko skurcze i zmiana, by zapobiec poważniejszej kontuzji.

0

@Tiisso Pijało się i o drugiej w nocy. :D

4

Bracia Williams. Jak ja ich kurde nienawidzę.

2

Alba oddaje każdą piłkę rywalom. XD

1

Jestem niemal pewien, że na treningach Alba ma problemy w pojedynkach biegowych z Luukiem.

3

Alba w defensywie do jakiś żart.

1

Chomiki już nie wyrabiają na serwerach?

0

Brawo Ferran!

0

@Xerox11 Muniain.

0

@masq Wejdą praktycznie w drugiej, trzeciej minucie.

0

@esem91 Jeśli masz konto na Fortunie, to obejrzysz.
Bramka dla Realu. Jeśli tak się skończy, pokażą Barcę od początku. Raczej. :D

0

@Piernik Tak

0

@esem91 strumyk, TVP Sport online

0

@BXOD Powinni od razu po zakończeniu dogrywki wejść z meczem Barcy. No chyba, że będą karne.

0

@Dzieniu strumyk

0

@PatrykBarcelona Raczej się wyrobią, bo Barca o 21:30 zaczyna.

1

@MasonStorm Nie, prawdę pisze. Ja też słyszałem.

1

@MasonStorm Czyli jak temat zamknięty, to nie można już o nim pisać?

0

Piotr Żyła wypowiedział się po otrzymaniu pozytywnego testu na covid. Wariat. :D
https://www.facebook.com/100044273807220/posts/493725155446607/

0

@gryfiT. Udowodnij ^^

0

@Mixtape Zaważą detale.
Nie mam jednak nic przeciwko powtórce z finału Pucharu Króla z tamtego sezonu.

4

Komentarz usunięty

3

@RobiS Świetna tłumaczenie, wielki podziękowania!

3

@gumaz Dyrekcja kazała DJowi podgłosić i dołączyli do bawiącej się młodzieży.

0

@DawidekFCB Taka różnica, że tam unikał treningów w ostatnich dniach "pobytu" w klubie.

1

@VamosRakieta Jak najbardziej. Spoko też są z mlekiem w proszku i z dodatkiem galaretki. :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?