Witekk10
Dołączył/a: styczeń 2016
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ferran TOP ostatnie kilkanaście minut.
9
To powinna być żółta kartka za symulkę. XD
1
Wariat!
0
@Rewolucja123 Aa, spoko. Oglądasz drugą czy odpuszczasz i obejrzysz cały mecz później pod kątem analiz?
0
@Rewolucja123 Odkładając wszelkie żarty z analiz na bok - jak podoba Ci się De Jong? Gra zupełnie inaczej niż w ostatnich meczach, wychodzi do gry, chce mieć piłkę przy nodze, porusza się między liniami, odgrywa i od razu wychodzi na pozycję. W głowie do tej pory siedzi mi piękna długa piłka zagrana do Alby na wolne pole. Coś mu się przestawiło w końcu?
3
Szkoda, że te "nożyce" Ferranowi nie weszły przed bramką Araujo.
1
@AlexDark00 Śmiechem-żartem to może zadziałać. Holender będzie atakował każdą z wrzutek Adamy.
5
Maciek Kruk to jeden z lepszych (jak nie najlepszy) ekspert w Eleven.
1
@AllBundy Ciiii!
0
Gaviniusz!
0
Na jakiej pozycji Xavi ustawił Ter Stegena? Jak myślicie?
1
@Janiama Barcelona - Atletico 3:0
0
@kamilo0066 Śmiech na sali.
0
@Mroziu Nie. Jakaś weryfikacja kont niby. Zostałem automatycznie wylogowany.
7
@Woland10 "Ej ale wiesz, że to sport i tutaj wszystko się może zdarzyć" - to po cholerę piszesz coś, czegoś nie jesteś w stanie przewidzieć i zgrywasz przy tym niewiadomo jakiego eksperta?
Zresztą @Danny Gaucho już Cię ładnie wyjaśnił.
13
Co ekspert, to ekspert! @Woland10
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-11304050#comment-11304053
1
@koksik2700 Bobry wieczór!
9
Jaram się jutrzejszym meczem z Atletico jak Neymar urodzinami siostry.
1
@kuz I wtedy, jeśli nie znasz języka polskiego, to nie masz co powiedzieć.
7
@Pawel13sz @Encore, to ten Bruno TOP?
5
@Przemek2323 Kiedyś przyjdzie dzień bez afery i wszyscy pomyślą: "Jaki ten PiS wspaniały!".
0
@Geble Czarny humor jest jak nogi. Nie każdy je ma.
3
@PatrychoO Nie wiem, ale jedyne co zapamiętałem z reklam tej sieci sklepów to "Raz Aldi, zawsze Aldi".
1
@AllBundy Dokładnie tak. Muzyka w Interstellar też ekstra, ale "Time" jest niesamowite.
4
Muzyka w Incepcji - ciary za każdym razem.
0
Na HBO zaczyna się Incepcja.
0
@aldewir A druga w TVP. ;)
1
@Kluivert_P SzUrY!!1
2
@MesQueUnClub_87 Może to ten manekin Leo, który przytulał Laporta, odwzajemnił uczucia. :D
1
@Worny Amarenka weszła. I to nie jedna.