0

Ferran TOP ostatnie kilkanaście minut.

9

To powinna być żółta kartka za symulkę. XD

1

Wariat!

0

@Rewolucja123 Aa, spoko. Oglądasz drugą czy odpuszczasz i obejrzysz cały mecz później pod kątem analiz?

0

@Rewolucja123 Odkładając wszelkie żarty z analiz na bok - jak podoba Ci się De Jong? Gra zupełnie inaczej niż w ostatnich meczach, wychodzi do gry, chce mieć piłkę przy nodze, porusza się między liniami, odgrywa i od razu wychodzi na pozycję. W głowie do tej pory siedzi mi piękna długa piłka zagrana do Alby na wolne pole. Coś mu się przestawiło w końcu?

3

Szkoda, że te "nożyce" Ferranowi nie weszły przed bramką Araujo.

1

@AlexDark00 Śmiechem-żartem to może zadziałać. Holender będzie atakował każdą z wrzutek Adamy.

5

Maciek Kruk to jeden z lepszych (jak nie najlepszy) ekspert w Eleven.

1

@AllBundy Ciiii!

0

Gaviniusz!

0

Na jakiej pozycji Xavi ustawił Ter Stegena? Jak myślicie?

1

@Janiama Barcelona - Atletico 3:0

0

@kamilo0066 Śmiech na sali.

0

@Mroziu Nie. Jakaś weryfikacja kont niby. Zostałem automatycznie wylogowany.

7

@Woland10 "Ej ale wiesz, że to sport i tutaj wszystko się może zdarzyć" - to po cholerę piszesz coś, czegoś nie jesteś w stanie przewidzieć i zgrywasz przy tym niewiadomo jakiego eksperta?
Zresztą @Danny Gaucho już Cię ładnie wyjaśnił.

1

@koksik2700 Bobry wieczór!

9

Jaram się jutrzejszym meczem z Atletico jak Neymar urodzinami siostry.

1

@kuz I wtedy, jeśli nie znasz języka polskiego, to nie masz co powiedzieć.

7

@Pawel13sz @Encore, to ten Bruno TOP?

5

@Przemek2323 Kiedyś przyjdzie dzień bez afery i wszyscy pomyślą: "Jaki ten PiS wspaniały!".

0

@Geble Czarny humor jest jak nogi. Nie każdy je ma.

3

@PatrychoO Nie wiem, ale jedyne co zapamiętałem z reklam tej sieci sklepów to "Raz Aldi, zawsze Aldi".

1

@AllBundy Dokładnie tak. Muzyka w Interstellar też ekstra, ale "Time" jest niesamowite.

4

Muzyka w Incepcji - ciary za każdym razem.

0

Na HBO zaczyna się Incepcja.

0

@aldewir A druga w TVP. ;)

1

@Kluivert_P SzUrY!!1

2

@MesQueUnClub_87 Może to ten manekin Leo, który przytulał Laporta, odwzajemnił uczucia. :D

1

@Worny Amarenka weszła. I to nie jedna.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?