Witekk10
Dołączył/a: styczeń 2016
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Paweł Chałupka dostał od Facebooka bana za tekst, że wkurzają (troszeczkę mocniejsze) go Ruscy i życzy, żeby przytrafił się im Polski Ład.
Uzasadnienie kary? Propagowanie nienawiści. :D
4
@Encore Trzeba powiedzieć, że stopa Marco ułożona idealnie.
0
@Worny Jorginho, Lewandowski, Ronaldo, Messi i Garay.
3
@bartas97 Nie no, jeszcze Real nie prowadzi.
1
@Mankind Viaplay. A jeśli masz konto na Fortunie, to i tam obejrzysz.
1
@Emhyr Myślałem, że to bramka Realu i sędzia się zapomniał.
0
@Grabarz1750 Myślałem, że piszesz o sytuacji, gdy krzyknął co Modrić powinien był zrobić przy strzale.
0
@Grabarz1750 W tej sytuacji ocenił, co byłoby najlepsze dla drużyny.
104
@masq Pozdrawiam wszystkich Użytkowników La Rambli!
Nie ma co wchodzić w dyskusję z typem.
1
@shinthps Brak słów. XD
5
@FafitFCB Ależ brzydki strzał.
0
@Colin94 Rywalki to zespół Espanyolu? Jakoś mnie to nie dziwi. :D
0
Kiedy wraca Neymar? Zagra chociażby w rewanżu z Realem?
2
@Rewolucja123 W piłkarskim żargonie mówi się, że coś jest efektowne, ale nie efektywne.
0
@Kubsoleon Liga Farmerów to żaden wyznacznik. :v
0
@JohnnyBarca Ja się spodziewam komornika.
#różnice
0
@bartas97 A to akurat komiczne było.
1
@Rewolucja123 A kto i gdzie pisze o punktach za ładne uderzenia?
0
Granada ewidentnie nie chce strzelić bramki Realowi.
2
@WisniaKala Na Sofascore tego nie zaliczają jako "piękny rzut wolny".
1
Z czego tak się cieszycie? Przecież bramki Messiego w lidze farmerów niewiele znaczą. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
@Sau_Ron A to niech sobie Messi postrzela.
1
@Sau_Ron Chciałbym, żeby obie przegrały i obie odpadły.
1
@Mati90fcb Rayo Vallecano
0
@Sulimo Na Facebooku Eleven powinny być.
0
@Derean Strzał bliżej prawego słupka i Courtois byłby bez szans.
6
Życzymy sobie i Wam, by nas było stać...
na radość po dzisiejszej przegranej Realu.
1
Ależ błąd bramkarza Lille.
0
@Gappeq Tak, wszystko okej. A co u Ciebie nie tak?
5
@Murazor Otóż to. Kompletny brak obiektywizmu.