5

Paweł Chałupka dostał od Facebooka bana za tekst, że wkurzają (troszeczkę mocniejsze) go Ruscy i życzy, żeby przytrafił się im Polski Ład.
Uzasadnienie kary? Propagowanie nienawiści. :D

4

@Encore Trzeba powiedzieć, że stopa Marco ułożona idealnie.

0

@Worny Jorginho, Lewandowski, Ronaldo, Messi i Garay.

3

@bartas97 Nie no, jeszcze Real nie prowadzi.

1

@Mankind Viaplay. A jeśli masz konto na Fortunie, to i tam obejrzysz.

1

@Emhyr Myślałem, że to bramka Realu i sędzia się zapomniał.

0

@Grabarz1750 Myślałem, że piszesz o sytuacji, gdy krzyknął co Modrić powinien był zrobić przy strzale.

0

@Grabarz1750 W tej sytuacji ocenił, co byłoby najlepsze dla drużyny.

104

@masq Pozdrawiam wszystkich Użytkowników La Rambli!
Nie ma co wchodzić w dyskusję z typem.

1

@shinthps Brak słów. XD

5

@FafitFCB Ależ brzydki strzał.

0

@Colin94 Rywalki to zespół Espanyolu? Jakoś mnie to nie dziwi. :D

0

Kiedy wraca Neymar? Zagra chociażby w rewanżu z Realem?

2

@Rewolucja123 W piłkarskim żargonie mówi się, że coś jest efektowne, ale nie efektywne.

0

@Kubsoleon Liga Farmerów to żaden wyznacznik. :v

0

@JohnnyBarca Ja się spodziewam komornika.
#różnice

0

@bartas97 A to akurat komiczne było.

1

@Rewolucja123 A kto i gdzie pisze o punktach za ładne uderzenia?

0

Granada ewidentnie nie chce strzelić bramki Realowi.

2

@WisniaKala Na Sofascore tego nie zaliczają jako "piękny rzut wolny".

1

Z czego tak się cieszycie? Przecież bramki Messiego w lidze farmerów niewiele znaczą. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

@Sau_Ron A to niech sobie Messi postrzela.

1

@Sau_Ron Chciałbym, żeby obie przegrały i obie odpadły.

1

@Mati90fcb Rayo Vallecano

0

@Sulimo Na Facebooku Eleven powinny być.

0

@Derean Strzał bliżej prawego słupka i Courtois byłby bez szans.

6

Życzymy sobie i Wam, by nas było stać...
na radość po dzisiejszej przegranej Realu.

1

Ależ błąd bramkarza Lille.

0

@Gappeq Tak, wszystko okej. A co u Ciebie nie tak?

5

@Murazor Otóż to. Kompletny brak obiektywizmu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?