Witekk10
Dołączył/a: styczeń 2016
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Unai Emery mówi "Good ebening".
5
@Rewolucja123 Aha, czyli nie miało żadnych konsekwencji. Okej. Powtarzam - na Sofascore strata jest stratą, a Ty piszesz "jaka strata?"
Śmiesznie sobie wybierasz co jest stratą, a co nie jest.
3
@Rewolucja123 No mordo, ta strata Busquetsa, o której pisze @Murazor na Sofascore (strona, którą często się posiłkujesz) jest zaliczona jako strata i tyle. Co więcej - strata, która miała swoje konsekwencje.
0
@MarioVeB! Już po interwencji VAR - nie ma karnego.
0
To jest ręką wg nowych przepisów?
3
@OsamaDembele Były piłkarz Realu. Syn Alexa Songa.
9
Alex Collado w pierwszym składzie na mecz z Realem.
1
@vangoor Akurat dzisiaj wszedł w bardzo trudnym fragmencie meczu i jak najbardziej dał radę.
9
@czółkovsky Adama Traktore.
10
@Rewolucja123 Bo oglądał cały mecz i na tym @Hubsao opiera swoje zdanie.
0
Nudny ten mecz jednak. Przełączam na Lecha. Tam się dzieje. Cracovia strzela kontaktowego gola.
Cracovia 2:3 Lech
5
@tbas https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-11309977#comment-11310115
86
@Rewolucja123 Pisałeś wcześniej, że nie obejrzałeś pierwszej połowy, a teraz piszesz: "A co takiego zrobił, że najlepszy"? Trochę fikołek. Nawet trochę bardzo.
0
@mekston Nie śledzę właśnie zbytnio La Ligi w tym sezonie. Ale tak czy inaczej, kurs 12,50 to kurs mega wysoki.
0
Czemu tak wysoki kurs na Granadę, biorąc pod uwagę ubytki w składzie Realu?
0
@kazbychu Hahaha :D
0
@agaFCB O kurde. Nie ważne. XD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@agaFCB @Michael24 A no tak! Myślałem, że to starsze dzieje.
4
Kiedy ostatnio strzeliliśmy 4 bramki w spotkaniu (bez dogrywki oczywiście)?
1
@RudY Mam takie samo zdanie. Nie mógł się Hiszpan odnaleźć. Xavi to zapewne widział i go zmienił.
0
Czy w Canal+online obowiązuje ograniczenie urządzeń?
0
Były pytania kto był dzisiaj najlepszy w drużynie Barcelony. Ja zapytam, kto zagrał najsłabsze zawody?
8
Betis - Villarreal. To może być mega ciekawy mecz.
Mam nadzieję, że drużyna Unaia "Good ebening" Emery'ego zgarnie trzy punkty.
0
@Derean No to jakby logiczne. :D
3
Kolejny raz zapisał się na kartach historii. ;)
0
@Messiah10 + jeden mecz mniej. ;)
3
Jestem niemal pewien, że w takim meczu po czerwonej kartce pod wodzą Koemana oddalibyśmy te punkty.
2
@Janiama 4:2 się skraca, więc trafili ci, którzy obstawiali 2:1 dla Barcy. ;)
0
Ferran TOP ostatnie kilkanaście minut.