2

@Momals11 Czyli tak: "wyłączyłem jest napisane"? Geniusz!

2

@Comfortable_ Czyli możesz włanczać, bo bilans oglądających będzie się zgadzał.

0

Coś z kolanem u Philippe.

0

@barcelonaLM I bardzo dobrze. Czekam na skowyt.

2

@Rewolucja123 Ale przecież z tego nie ma bramek, więc co z niego za TOP jak bramek nie daje? :D
Wiesz czyjego właśnie toku myślenia użyłem? :D

0

@Comfortable_ Nie widzisz, że troszeczkę sam sobie przeczy? Chodzi o statystyki, a realny wpływ na grę.

1

Komentarz usunięty

0

@Danny Gaucho Beka trochę xD
Ale spoko, następnym razem już będę zgłaszał!

0

@Ghotti :x

3

Nie żałuję, że wybrałem akurat ten mecz. Wizytówka Premier League.

0

@Rewolucja123 Patrz szerzej.

Pamiętasz co ostatnio Ci pisałem odnośnie efektywności i efektywności?
Teraz sam sobie zaprzeczasz, pisząc że Aston może się nabierze.

0

@Comfortable_ No tego nie można mu odmówić. ;)

0

@Rewolucja123 Podanie podaniu nie równe. Piłkarz może podać na uspokojenie do boku, a potem może posłać świetne podanie napędzające akcję. W rubryce "passes" będzie miał 2 podania. Czy coś więcej one Ci powiedzą? No nie.
Statystki to tylko dodatek do futbolu.

0

@Comfortable_ Strasznie irytujący typ, po prostu. ;)
Mimo iż kibicuję Chelsea, to zbytnio nie przepadam za Azpilicuetą. Za to samo. ;)

0

@Rewolucja123 Tak jest! Sofascore prawdę Ci powie.

Idiotyzmem jest opierać ocenę gry danego zawodnika na statystykach strony. XD

1

Przecież jak Coutinho będzie tak dalej grał, to wykup z Barcelony murowany.

1

@kolomen2 Nie dziwi mnie to. :D Bardzo słabo wypadają tamtejsi komentatorzy. Oglądanie tam Ligi Mistrzów to mordęga.

0

TOP5 najbardziej nielubianych przez Was piłkarzy Premier League?
U mnie:
1. Kurt Zouma
2. Andrew Robertson
3. Trent Alexander-Arnold
4. Tyron Mings
5. Jordan Pickford

1

@JimMorrisonFCB Otóż to. ;)
Swoją drogą - strzelcem Broja, a u mnie w FPL na ławce, bo miał nie grać

0

@maniak33333 Jak dałem na kuponie, że Southampton strzeli, to weszło czy nie? :D

0

Polkoś komentuje Aston - Leeds? Czy to nie on?

0

@kuz Dlatego też ten postanowiłem włączyć. ;)

1

@bartas97 Dawaj panie, starczy jak nic.

2

@bartas97 Zrobiłem kilka. :D
- Z kurczakiem, papryką, ogórkiem i cebulą.
- z salami i pieczarkami
- z szynką parmeńską i pieczarkami
- z szynką i pomidorem
- z boczkiem, cebulą i pieczarkam

Ja święto pizzy będę świętował również jutro. :D

3

@barcelonaLM Lewą nogą mógłby krawaty wiązać.

0

@Messibestplayerintheworld Ale drybluje brzydko i nie ma z tego żadnych punktów.

0

Kurt Zouma chodzi z pilotem do kina.

2

@Pawel13sz Albo na Ż - Żirona

0

@FCB_dimiC Też kiedyś piłem. Świetna jest!

1

@waslak11 vitasport, zalando

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?