Witekk10
Dołączył/a: styczeń 2016
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Momals11 Czyli tak: "wyłączyłem jest napisane"? Geniusz!
2
@Comfortable_ Czyli możesz włanczać, bo bilans oglądających będzie się zgadzał.
0
Coś z kolanem u Philippe.
0
@barcelonaLM I bardzo dobrze. Czekam na skowyt.
2
@Rewolucja123 Ale przecież z tego nie ma bramek, więc co z niego za TOP jak bramek nie daje? :D
Wiesz czyjego właśnie toku myślenia użyłem? :D
0
@Comfortable_ Nie widzisz, że troszeczkę sam sobie przeczy? Chodzi o statystyki, a realny wpływ na grę.
1
Komentarz usunięty
0
@Danny Gaucho Beka trochę xD
Ale spoko, następnym razem już będę zgłaszał!
0
@Ghotti :x
3
Nie żałuję, że wybrałem akurat ten mecz. Wizytówka Premier League.
0
@Rewolucja123 Patrz szerzej.
Pamiętasz co ostatnio Ci pisałem odnośnie efektywności i efektywności?
Teraz sam sobie zaprzeczasz, pisząc że Aston może się nabierze.
0
@Comfortable_ No tego nie można mu odmówić. ;)
0
@Rewolucja123 Podanie podaniu nie równe. Piłkarz może podać na uspokojenie do boku, a potem może posłać świetne podanie napędzające akcję. W rubryce "passes" będzie miał 2 podania. Czy coś więcej one Ci powiedzą? No nie.
Statystki to tylko dodatek do futbolu.
0
@Comfortable_ Strasznie irytujący typ, po prostu. ;)
Mimo iż kibicuję Chelsea, to zbytnio nie przepadam za Azpilicuetą. Za to samo. ;)
0
@Rewolucja123 Tak jest! Sofascore prawdę Ci powie.
Idiotyzmem jest opierać ocenę gry danego zawodnika na statystykach strony. XD
1
Przecież jak Coutinho będzie tak dalej grał, to wykup z Barcelony murowany.
1
@kolomen2 Nie dziwi mnie to. :D Bardzo słabo wypadają tamtejsi komentatorzy. Oglądanie tam Ligi Mistrzów to mordęga.
0
TOP5 najbardziej nielubianych przez Was piłkarzy Premier League?
U mnie:
1. Kurt Zouma
2. Andrew Robertson
3. Trent Alexander-Arnold
4. Tyron Mings
5. Jordan Pickford
1
@JimMorrisonFCB Otóż to. ;)
Swoją drogą - strzelcem Broja, a u mnie w FPL na ławce, bo miał nie grać
0
@maniak33333 Jak dałem na kuponie, że Southampton strzeli, to weszło czy nie? :D
0
Polkoś komentuje Aston - Leeds? Czy to nie on?
0
@kuz Dlatego też ten postanowiłem włączyć. ;)
1
@bartas97 Dawaj panie, starczy jak nic.
2
@bartas97 Zrobiłem kilka. :D
- Z kurczakiem, papryką, ogórkiem i cebulą.
- z salami i pieczarkami
- z szynką parmeńską i pieczarkami
- z szynką i pomidorem
- z boczkiem, cebulą i pieczarkam
Ja święto pizzy będę świętował również jutro. :D
3
@barcelonaLM Lewą nogą mógłby krawaty wiązać.
0
@Messibestplayerintheworld Ale drybluje brzydko i nie ma z tego żadnych punktów.
0
Kurt Zouma chodzi z pilotem do kina.
2
@Pawel13sz Albo na Ż - Żirona
0
@FCB_dimiC Też kiedyś piłem. Świetna jest!
1
@waslak11 vitasport, zalando