Witekk10
Dołączył/a: styczeń 2016
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@macio_944 Bayern się nawet do Ligi Europy nie zakwalifikował. ;)
0
@hayek Nie, pośpiewałem sobie.
3
Napotkałem w tv na utwór Piotra Rubika "Psalm dla Ciebie". Mimo kręconej beki wokół Rubika, autor stworzył piosenkę, która ma coś w sobie...
0
@TheNekro94 Wykluczyli? Słyszałem w radiu, że mogą uczestniczyć, tylko nie pod flagą rosyjską.
0
@Barca445 Lipinki Łużyckie, Łączna 43.
3
@Janiama 1:2
3
@ChampionLW Syna nie ma w domu.
19
To Barcelona gra w Lidze Europy?
0
@Rust_Cohle Trójmecz?
0
@jacobFCB Obywatelu! Tylko Ty - autor powyższego wpisu - wiedziałeś, jaki klub jest podmiotem!
Ale fakt, przyczepiłem się.
1
@PatrychoO Ja nie lubię brokułów.
0
@jacobFCB Mordo, ale to my jesteśmy gośćmi w tym meczu.
Dobra reakcja, Jakubie. :D
0
"Pytka, pytka" Adamy Traore, wypuszczenie piłki do linii końcowej i wrzutka na głowę Aubameyanga. 0:1 dla Barcelony.
Tak to, mili Państwo, będzie dzisiaj wyglądać.
1
@Rust_Cohle Nie polecę Ci żadnej pasty, ale mogę opowiedzieć anegdotkę o moim znajomym. Jego dziewczyna zdradzała go z innym. Koleżka wykorzystał sytuację, gdy był chwilę w domu byłej i dostrzegł szczoteczkę do zębów tego fagasa. Nie zgadniesz co z tą szczoteczką zrobił...
7
To było coś niesamowitego w wykonaniu Pedriego.
0
@takisobiektos Dzięki, będzie co na nocce robić.
0
@Bagsik88 Ale zapytam jeszcze raz, czemu mają mnie boleć? XD Chłopie, ile Ty masz lat? XD
0
@Messibestplayerintheworld Ale według tej ploteczki, to wiek jest czynnikiem, który sprawia, że Barca nie chce płacić takiej kwoty.
0
@Messibestplayerintheworld To za młodszego Haalanda chcą zapłacić więcej?
0
@Bagsik88 No to Ci odpowiadam. Nie, nie bolą mnie fakty świadczące o tym, że Leo jest dużo lepszym piłkarzem od Ronaldo. Chodzi o to, że część z nich jest naprawdę idiotyczna.
"Problem z emocjami z boisku, gdzie np. odepchnął Pepa lub sędziego albo dostał w samym klubie 111 żółtych kartek."
Zapytam - pamiętasz łokieć Messiego w szyję Villalibre?
Rozumiesz już o co mi chodzi, czy jeszcze nie?
1
@Bagsik88 Czemu mają boleć? Niby fakty, ale jakże idiotyczne.
2
@Tollusiek + "Dobra, żegnam się już, żeby nie blokować linii". :D
16
@Bagsik88 Daleko mi do wielbienia Ronaldo, ale - wybacz - ten wpis jest mega idiotyczny.
11
@kuz Ja tam bym chciał @Woland10.
5
@Cule1234 Już tam Alemany poskłada oba kluby...
30
Moje ciotki podśmiechiwały się ze mnie na ślubach, mówiąc że ja będę następny.
Przestały, gdy zacząłem powtarzać im ten sam tekst na pogrzebach.
1
@Pawel13sz Wszedł z buta Gabończyk.
4
@DaPidejpi :DDD
Nikt:
Całkowicie nikt:
Dapi o 1:30:
1
@Sau_Ron Nie będę oznaczał, ale jest to aż nadto widoczne. Boję się, że i mi zostanie przyklejona łatka HD. :D
@Comfortable_ Igrasz z ogniem i mieczem.
0
@Luciano99 Szukacie rozwiązania w skrajnościach.
Znajdź mi tekst tego typu, który napisałeś.
Jeśli któryś z kibiców Realu Ci nie pasuje - blokujesz, ignorujesz, nie odpisujesz i już jest git.
Nigdzie nie staram się grać dobrego i prawego. Skąd to wywnioskowałeś? Z tego jednego wpisu? Zobacz, jak niektórzy starają się grać szeryfów La Bamby. I to nie są pojedyncze komentarze i zachowania. ;)