0

@Piorun A jak otwierasz ten barek, to jaka muzyczka leci?

0

@Luciano99 Ale to tak, żeby razem wypić. ;) Do końca postu bowiem nie piję. ;)

0

Posiadacie w domu barek? Jakie trunki obecnie w nim macie?

0

@QUNJ Mam pilnować wszystkich Użytkowników, którzy piszą w taki sam sposób z drugiej strony barykady... okej.

Co do drugiej części Twojego wpisu - przeczytaj jeszcze raz mój komentarz i chwilę pomyśl. ;)

0

@QUNJ Jeśli takie wpisy pochodzą od jednego Użytkownika i są powtarzalne, to również jest to kompleks. Nie wiem w ogóle po co takie pytanie.

1

@Kapitan hawk Ty nawet w odpowiedzi do takiego wpisu musisz wpleść temat Ronaldo. :D Czy to aby nie kompleks? :D

1

@Janiama Saka na kapitanie. :D Podence i Sais łącznie 0 minut. Do tego zagrany Bench boost. Zresztą... Jutro wrzucę cały składzik z punktami. :D

19

Dlatego Norweg z tym swoim pazernym grubaskiem nie są potrzebni w Barcelonie.

0

@Worny Jednak było to bardzo widoczne. Piłkarze obu drużyn ślizgali się niesamowicie.

0

@Pawel13sz Daj więcej wskazówek. Jakieś słowo, które zapamiętałeś w refrenie, wykonawców itp.

1

@Dariusz40 Gol z Valencią został oficjalnie przyznany Aubameyangowi, od którego odbiła się piłka.

1

@JimMorrisonFCB Oby okazał się bramką do trzeciego seta.

2

@barcelonaLM Air maxami

1

@Shado Pewnie im się z Maradonem pomyliło.

2

Tak na serio. Komu oprócz Polski (no i Argentyny) będziecie kibicować?

Ja oczywiście Hiszpanii.

2

Polska wygrywa z Argentyną i wychodzi z drugiego miejsca tuż za reprezentacją Albicelestes.
Argentyna pokonuje Portugalię w finale po hat-tricku Leo.

Dziękuję. Dobranoc

1

Portugalia w H1! :o Tego się nie spodziewałem.

6

@GeneralXavi Eee, już nie trza

1

@VamosRakieta Panie Ahmed, astronomia.

0

Tylko nie Hiszpania i Niemcy. :D

0

@Adi123456789 To nie zarzucają nikomu takich rzeczy, dzieciak. ;)

0

@Adi123456789 Nie potrafisz odpowiedzieć na proste pytanie albo udowodnić swojej racji. Sporo o Tobie mówi. :)

0

@ViscaBarca123 Czy Yerba może szkodzić komuś, kto ma drobne problemy z żołądkiem?

0

@Adi123456789 Ile masz lat, Adi? Wczesną podstawówka? Pytam serio.

1

Piękny zwycięski punkt Alcaraza.

2

@kamyk_23 Miałem iść spać po pracy, ale ciężko byłoby się potem obudzić. Mocna kawusia wleciała i czekamy na rozpoczęcie meczu.

0

@Adi123456789 Zarzucasz mi coś, nie potrafiąc potem tego udowodnić.

8

@tobiasson92 Jak to czytam, to stwierdzam, iż to któryś z tutejszych Użytkowników. :D

0

@Zoker Piotrek Szumowski? TOP!

0

@Adi123456789 Pokaż chociaż jeden mój komentarz umniejszający Messiemu w jakikolwiek sposób. ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?