Witekk10
Dołączył/a: styczeń 2016
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Jedno z multinkont chyba się zapomniało i pisze w swoim starym stylu. :D
4
@Mario96w Zapewne @juliacicha. Będzie "Romero i Julia" na La Bambie.
5
Czy Bayern Monachium to największy klub-sknera wśród klubów?
8
Pomagamy!
https://www.siepomaga.pl/zuzienka
0
@AlexDark00 xDDD
0
@[Oli] Co to/kto to na avatarze u Ciebie?
1
@msmsms Zależy. Tam mogły polecieć więzadła, torebka stawowa. Wszystko.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Rafa chyba wszedł na obroty.
0
@Michu94 Gitara.
1
@adi7adi8 Ehhh, będę w pracy.
3
Pomagamy!
https://www.siepomaga.pl/alicja-stabinska
0
Czy po wejściu Nowego Ładu zmieniło się coś, jeśli chodzi o ulgę podatkową dla osób poniżej 26 roku życia?
2
Piękna jest drużyna Argentyny.
7
Niesamowita intensywność Argentyńczyków.
0
@BlaseR9 Piotr Czachowski. Tak zgaduję po głosie. Swego czasu komentował w Eleven ligę włoską i francuską.
0
@MarioVeB! A Ty, Mariusz, masz?
0
@clyde Kosa, zostaw!
0
@Amok97 Polsat Sport
0
@AlexDark00 Jak to wydedukowałeś? Tak samo, jak Twoje powyższe stwierdzenie, że rozgrywający musi mieć dużo asyst i to jest wyznacznik jego umiejętności? Masz niesamowitą zdolność do nadinterpretowania.
2
@MesQueUnClub96 @Firestone Nie warto sobie tym typem głowy zawracać. Kompleksy...
0
@Rekker "Witekk10 wants to play for Barcelona and he will be happy to join". ;)
0
@Kuraxan Tak tylko odniosę się do karnego na Suarezie - tam był faul. Reakcja Urugwajczyka przesądzona po stokroć, ale faulowany był. Został zaczepiony przez Marquinhosa. Gdyby wtedy był VAR, karny zostałby utrzymany.
1
@AllBundy Świetny kawałek.
6
@Triv44 O kurde. I kiedy wracasz?
1
@fcbfan1993 @KrwawiaceoczyVEB @taris Ehh, szkoda. Fajnie byłoby ich zobaczyć w LM.
0
Betis ma jeszcze szansę na Ligę Mistrzów?
1
@Pawel13sz Zamień Ferran na np. Memphis i wyjdzie to samo. Słabo wygląda dzisiaj CAŁA drużyna.
1
@michal26 O proszę, o czymś takim nie miałem pojęcia. Dzięki!
1
@michal26 A tak w ogóle, co oznacza przy Namysłowie, że może pojawić się mokry karton? :D