2

Jedno z multinkont chyba się zapomniało i pisze w swoim starym stylu. :D

4

@Mario96w Zapewne @juliacicha. Będzie "Romero i Julia" na La Bambie.

5

Czy Bayern Monachium to największy klub-sknera wśród klubów?

8

0

0

@[Oli] Co to/kto to na avatarze u Ciebie?

1

@msmsms Zależy. Tam mogły polecieć więzadła, torebka stawowa. Wszystko.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Rafa chyba wszedł na obroty.

0

@Michu94 Gitara.

1

@adi7adi8 Ehhh, będę w pracy.

3

0

Czy po wejściu Nowego Ładu zmieniło się coś, jeśli chodzi o ulgę podatkową dla osób poniżej 26 roku życia?

2

Piękna jest drużyna Argentyny.

7

Niesamowita intensywność Argentyńczyków.

0

@BlaseR9 Piotr Czachowski. Tak zgaduję po głosie. Swego czasu komentował w Eleven ligę włoską i francuską.

0

@MarioVeB! A Ty, Mariusz, masz?

0

@clyde Kosa, zostaw!

0

@Amok97 Polsat Sport

0

@AlexDark00 Jak to wydedukowałeś? Tak samo, jak Twoje powyższe stwierdzenie, że rozgrywający musi mieć dużo asyst i to jest wyznacznik jego umiejętności? Masz niesamowitą zdolność do nadinterpretowania.

2

@MesQueUnClub96 @Firestone Nie warto sobie tym typem głowy zawracać. Kompleksy...

0

@Rekker "Witekk10 wants to play for Barcelona and he will be happy to join". ;)

0

@Kuraxan Tak tylko odniosę się do karnego na Suarezie - tam był faul. Reakcja Urugwajczyka przesądzona po stokroć, ale faulowany był. Został zaczepiony przez Marquinhosa. Gdyby wtedy był VAR, karny zostałby utrzymany.

1

@AllBundy Świetny kawałek.

6

@Triv44 O kurde. I kiedy wracasz?

1

@fcbfan1993 @KrwawiaceoczyVEB @taris Ehh, szkoda. Fajnie byłoby ich zobaczyć w LM.

0

Betis ma jeszcze szansę na Ligę Mistrzów?

1

@Pawel13sz Zamień Ferran na np. Memphis i wyjdzie to samo. Słabo wygląda dzisiaj CAŁA drużyna.

1

@michal26 O proszę, o czymś takim nie miałem pojęcia. Dzięki!

1

@michal26 A tak w ogóle, co oznacza przy Namysłowie, że może pojawić się mokry karton? :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?