Witekk10
Dołączył/a: styczeń 2016
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Ali3231 I dlatego właśnie nasza piłka wygląda jak wygląda.
3
@Jakchcesz Nie mogą tego Kounde ma razie "na zeszyt" wziąć?
14
Lewy vs Inter Miami:
0 kontaktów z piłką
0 strzałów
0 celnych podań
Chyba lewus rzeczywiście sie skonczyl.
0
@Pedri16Future Właśnie tam na dwoje babka wróżyła. Ciężko stwierdzić.
0
@ZwyklyKibicBarcy04 Tu jest git.
https://www.rojadirectatv.tv/la-liga-santander-en-vivo.php
2
Mister @Janiama chyba śpi, więc typujemy wynik!
Inter - Barca 1:2
2
@MrPGG I to w remixie. To chyba sen.
3
@Pawel13sz Czy on tam pod koniec nie mówi "słabe munsien"?
0
@Eto'o9 R10 Bardzo fajna analiza.
1
@Lionel_Messi10 Kurczę, a ja mam tylko jedno. Pożyczysz do piątku?
1
@Dawid_J Wszystko jest uaktualnione w zakładce "Terminarz". ;)
5
@tristan87 Piękne.
1
@jacobFCB 9 maja uśpiliśmy swojego kundelka. Rodzice pojechali z nim na kolejną kroplówkę, jak się jednak okazało - nie była potrzebna. Dostałem telefon od płaczącej mamy z drogi. Nie chciało mi się wierzyć. Dopiero po zobaczeniu jego ciałka w domu rozerwało mi serce doszczętnie. Tego samego dnia poszedłem na drugą zmianę do pracy. Nie mogłem robić absolutnie nic.
Trzymaj się!
0
@thorin Eleven Sports 1
1
@RivaldoVitorBorba Próbuj na fullmatchsports
0
@Yoshi94 "Odmieniają"? Kto " odmieniają"?
0
@matirix20 fullmatchsports
3
@CZAJUN_119 Real Madryt i jego kibice zawsze byli mali.
1
@Czajka90 https://obcyjezykpolski.pl/meczow-czy-meczy/
0
@Czajka90 Forma "meczy" też jest chyba okej.
0
@taris @Huck Dzięki!
0
Tak zupełnie serio, jaki rozmiar koszuleczki RL9 mam zamówić? Jakie to są rozmiarówki? Czy na 189 cm, 72 kg (czyli patyk) rozmiar L będzie okej?
5
Nie wiecie, czy De Ligt w końcu przechodzi do Bayernu? Pojawiło się już "Here we go!" od Fabrizio Romano?
2
@Bagsik88 Daj se z nim spokój, chłopie... :D
2
@taris Dembele, nie przelogowałeś się.
5
Raphinia niby kosztował te 60M, a nie widoczny w ogóle. Strata pieniędzy...
3
@parpe Nie warto sobie tym Użytkownikiem zawracać głowy.
1
@Kondziubarca Zryłem się nieźle z tego. :D
27
@szkutnik91 Tymczasem Alemany z Laportą na lotnisku:
https://i.ytimg.com/vi/KdhwopvTf18/hqdefault.jpg
0
@Messibestplayerintheworld Ja chciałabym zabrać moją dziewczynę na Mallorcę, ale nie mam dziewczyny i nie jadę na Mallorcę, bo mnie nie stać.