0

@Firestone Ale numery na plecach będą, co nie? Dobrze pamiętam?

0

@Bobo25 Mam bardzo dobre układy z bankiem.

2

@TheNekro94 XD Świetny pomysł na zabawę na domówce. :D

34

Wypłaciłem właśnie przed chwilą 30000 zł z mojego banku.

Edit: 30 zł. Zera mi się popieprzyły.

4

@GadulkiGembulki_FCB Po kilku tych zagraniach widać, że wizja gry na topowym poziomie. Ciekawe, gdzie trafi.

24

Odgrywają się...

1

@TheNekro94 Obejrzane. Druga część nagrania dużo lepsza. Kocham ten typ humoru. :D

1

@VamosRakieta 1. Pierwsze miejsce
2. 16 bramek
3. 91 punktów
4. 97 bramek
5. 45 bramek

0

@bolinho89 Daj znać jak poszło. ;)

1

@kamilop Chociaż dla zasady ( ͡° ͜ʖ ͡°).

2

Benjamin Pavard jest zainteresowany dołączeniem do Chelsea, jeśli klub złoży poważną ofertę.
[Christian Falk, BILD]
FB, Chelsea.Poland.com

( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

@fart Panie, a gofry tam bendom?

4

@Deviler Czteropak Perełki duszkiem, raz!

2

@czółkovsky Ale zryłem. XDDD

2

Ja pierdykam. Chłop gra górną piłkę do obrony w czasie, gdy przeciwnik pressuje. XD

10

Oglądając mecz Lecha z Dinamo Batumi i słuchając tych gruzińskich nazwisk, wymyśliłem żart.

Najlepszy gruziński skoczek o tyczce?
Jajami Zawadze.

0

@Barcanajlepszyteam @paweldunajecfcb @robsoNele @maniak33333 @sonek
A to nie jest tak, że co roku na św. Krzysztofa są zbiórki na pojazdy dla misjonarzy?
Nie wiem, ale się wypowiem.
Komentarz zrobiony pod wideo na poziomie propagandy w TVPiS.

1

@patrykppp17 Cudowna jest.

2

@dargi Żałuję, że w czasach liceum nie korzystałem z darmowych zajęć na basenie. Nie potrafię pływać, a wtedy bałem się zacząć. Teraz by mi się to przydało na moje problemy z kręgosłupem.

0

@KrwawiaceoczyVEB Za coś takiego klub powinien dostać dyskwalifikację i jakąś porządną karę pieniężną.

1

@HaZZi Ja nie wiedziałem. Jak ktoś nie śledzi informacji non stop, to akurat taka jest cenna.

0

@ObiektywnyKibic121 O tym samym pomyślałem. Duże pole manewru, jeśli idzie o wymienność pozycji.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Teraz Stegen nie mógł tu zrobić więcej?

29

Mam nadzieję, że Sergi Roberto swój nowy kontrakt podpisał ołówkiem.

1

I cyk, Dest z asystą.

0

Brawo Ousmanek!

2

Xavi poczytał trochę La Rambli i zmienił Roberto. XD

1

Spirale od Cheetosa to najlepsze chrupki ever.

0

@Mocher91 Strumyk, strims top

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?