4

@Black_Wolf_95 No i Pelé - 633425 bramek.

1

@rayqi Messi to robił w każdym spotkaniu. ;)

0

@Kidd Jaki konkretnie koniak?

0

@barcelonista80 Pojęcia nie mam.

0

@clyde Wiadomo, kiedy pojawią się na stronie NIKE? Bo jak przyjdzie długo czekać, to chyba z oficjalnej strony zamówię...

0

@barcelonista80 Polsat Sport.

2

"West Ham manager David Moyes on Matheus Nunes: “We made a bid for Nunes but he chose not to come”. #WHUFC

“We’re not working on Memphis Depay deal”, Moyes added."

- Fabrizio Romano

1

@BARCA1899Messi Co powiedział?

0

@masa11 Jakby nie patrzeć, trener ma sporo do powiedzenia w tej kwestii.

2

@kuz A tak zawsze jakaś babka (w tym przypadku dziadek Tebas) komplikuje coś w kolejce.

0

Dobra akcja Lecha.

11

@Gronek Twój wujek ma 7 lat?

1

@Archolos Zgadza się, w tym aspekcie Real jest lepszy, ale CO ma Liga Mistrzów do ostatnich klasyków, o których napisałeś wyżej? Wy wszyscy w Madrycie macie myślenie na tym poziomie? :D

0

@Archolos 4:0??? ;)

0

Winisjusz Żunior jak za najlepszych lat...

0

@kuz Nie boisz się, że Twój syn to czyta?

0

Czy ktoś stąd wstrzymał się z piciem alkoholu w sierpniu?

0

@Desperados21 Nie rozumiem Twojej odpowiedzi do mojego komentarza. :D
Chyba, że to nie do mnie.

1

@emjot Lepiej, żeby na rezerwie siedział starszy Pjanić niż młody Nico, który gry potrzebuje.

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@Deviler Zawsze zostawiam napiwek w restauracji. Odkąd robię w gastro jak kelner, staram się zrozumieć ludzi z tej branży.

1

@Bagsik88 Chłop zaślepiony.

1

@AlexDark00 Ciężko się doszukiwać logiki w rzeczach, które piszesz. Że niby wiek zadecydował o tym, że Fati zagrał słabo przeciwko rywalowi z niższej półki, a Lewy przeciwko temu samemu rywalowi zagrał świetnie? Bo o to zapytałem na początku. A Ty mi wyjeżdżasz z wiekiem, doświadczeniem itp., gdy chodzi o porównanie gry obu piłkarzy na tle dzisiejszego rywala.

0

@AlexDark00 Ty tego nie napisałeś. Ja to napisałem. Skąd to pytanie?

To był pierwszy mecz Fatiego po kontuzji?

Co ma porównanie wieku obu piłkarzy to tekstu, który napisałeś?

1

@Bagsik88 Nie da się nie zauważyć. ;)

1

@Culers Fullmatchsports

3

@AlexDark00 Pisałeś, że dobry występ Lewego nic nie znaczy, bo rywal z niskiej półki. Jeśli Fati słabo zaprezentował się na tle takiego przeciwnika, to o co tu chodzi? Nie widzisz swoich fiołków?

Oczywiście, że nie ma co krytykować Ansu za ten mecz. Chodzi tylko o Twój brak konsekwencji.

3

@Pawel13sz Zapachniało Neymarem.

0

@Nihas No i Lewy. ;))

0

@Firestone @Worny Kurde. To z kim musi strzelić?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?