0

@Gappeq Jak to wygląda? Duży ból? Ile dochodzi się do siebie po operacji?

1

"W tym sezonie Cristiano Ronaldo był bezpośrednio zaangażowany przy 19 ligowych bramkach dla United, na co składa się 16 goli i 3 asysty. Jak wyliczył portal WhoScored, bez wkładu Portugalczyka Manchester United miałby na koncie o 15 punktów mniej i obecnie znajdowałby się zaledwie 10 punktów nad strefą spadkową.

To jak, może wcale nie taki zły ten Cristiano?" - Angielskie Espresso, Facebook.

Dla tych co na siłę umniejszają Ronaldo. ;)

0

Miał tu ktoś operację korygującą przegrodę i małżowiny w nosie?

1

@svensonFCB @MesQueUnClub_87 Jestem od rana bez śniadania. Obaj zgłoszeni.

20

@barcadreed Ja tam wolę oglądać Barcę, nawet mimo porażek. Wspierać kochany zespół, to zawsze dobra zabawa.

7

@smiatuniu Gratulacje! Nadajesz się do dziennika TVP! :]

0

Patrzcie, jaki piękny kupon zawalił mi Tonali.
https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=MzQyMDIyMTEzMTAyNjIwMDq5FgI4PU7Pe4berh0%3D
Czy muszę dodawać, że strzelił na 1:2 w 92 minucie? Chyba nie.

15

Xavi, który był nazywany nowym Guardiolą, zbawcą Barcy itp. już jest mieszany z błotem. Już nagle potrzebny trener z prawdziwego zdarzenia... XD
La Bamba! XD

0

@Kacper1890 Czerwoną kartkę dostajesz, gdy kasujesz gościa, który ma realną szansę na zdobycie gola. To jie było sam na sam.

1

@Jakchcesz Dokładnie, a tak to zero warsztatu...

0

@Messibestplayerintheworld Jest niżej, dodane przez tikitaka.

3

@Jakchcesz Zabawka się znudziła. Trzeba kupić nową, która będzie bawiła kibiców z La Bamby.

1

@Janiama 4:0

1

@VALERON Ty, Valeron, Baleron już nie pij.

1

@MarioVeB! A na co komu sen? Trochę whisky, dobra muzyka na słuchawkach i trochę kuponików zrobionych na tę sobotę. ;)

5

Interstellar na TVN Fabuła. Można oglądać w nieskończoność.

0

@Image Chyba klops

6

@michal26 pisał o pieczeniu ciast. Od kilku lat pieczenie słodkości to moje hobby.
Pochwalę się tym, co upiekłem na te Święta Wielkanocne.
- Leśny Mech na biszkopcie ze szpinaku i masą ze śmietanki i mascarpone.
https://i.ibb.co/Gt9CXXF/IMG-20220417-081822.jpg
- Biały Lion, z masą krówkową i budyniową oraz orzeszkami.
https://i.ibb.co/Gt9CXXF/IMG-20220417-081822.jpg

Do tego kuleczki kakaowe z herbatnikami, sernik na spodzie czekoladowym i coś na wzór mazurka (kruche ciasto z polewą czekoladową).

Jeśli ktoś będzie chciał linki do przepisów, to podam w komentarzu.

Tymczasem życzę wszystkim Użytkownikom fcbarca.com wszystkiego dobrego z okazji Świąt Wielkanocnych! Zdrowia, miłości, nadzieji, czasu spędzonego w gronie rodziny. Chrystus Zmartwychwstał! :)

0

@Hubert102 Zespół NiemaGotu świetny! Mam dwie płyty, czasem w aucie odpalam.

0

@DaPidejpi Czemu zostawiłeś @Danny Gaucho bez odpowiedzi? :]
Najpierw obrzucanie Lewego i idiotyczne argumenty przeciwko niemu, potem odpowiedź przecząca temu, co napisałeś i cyk. Znikasz.

0

Ciekawe jak się mają ci "kibice", którzy odsprzedali bilety, czy chociaż część z nich się zreflektowała i żałują skutków na szeroką skalę. Na pewną są tacy, którzy cieszą japę z zarobionych eurasów.

0

@pluszek Za brak karnego na Albie. Karny na De Jongu zasłużony.

3

Sędzia nie ogarnia.

0

@Toretto Zgoła inna sytuacja, bo ręka Alonso była bezpośrednio przed golem. Takie przewinienia od tamtego sezonu sędziowie mieli gwizdać.

Ale fakt - tutaj ręka też była i karny powinien zostać podyktowany.

6

Wyczytali nas na żywo!

0

Alba był faulowany czy nie? Jak myślicie? Na podstawie tej jedynej powtórki, wydaje mi się, że tak.

0

@regatta52 Niczym. Po prostu Xavi ma plan na to spotkanie i posłał do tego zawodników, którzy będą do tego potrzebni.
Wejdzie na pewno w drugiej połowie. P

7

Mingueza dzisiaj zamyka buźki znawcom na La Bambie.

13

Oglądam sobie ofertę Electroluxa i Deichmanna, a tu nagle La Rambla mi wyskakuje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?