Witekk10
Dołączył/a: styczeń 2016
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Gappeq Jak to wygląda? Duży ból? Ile dochodzi się do siebie po operacji?
1
"W tym sezonie Cristiano Ronaldo był bezpośrednio zaangażowany przy 19 ligowych bramkach dla United, na co składa się 16 goli i 3 asysty. Jak wyliczył portal WhoScored, bez wkładu Portugalczyka Manchester United miałby na koncie o 15 punktów mniej i obecnie znajdowałby się zaledwie 10 punktów nad strefą spadkową.
To jak, może wcale nie taki zły ten Cristiano?" - Angielskie Espresso, Facebook.
Dla tych co na siłę umniejszają Ronaldo. ;)
0
Miał tu ktoś operację korygującą przegrodę i małżowiny w nosie?
1
@svensonFCB @MesQueUnClub_87 Jestem od rana bez śniadania. Obaj zgłoszeni.
20
@barcadreed Ja tam wolę oglądać Barcę, nawet mimo porażek. Wspierać kochany zespół, to zawsze dobra zabawa.
7
@smiatuniu Gratulacje! Nadajesz się do dziennika TVP! :]
0
Patrzcie, jaki piękny kupon zawalił mi Tonali.
https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=MzQyMDIyMTEzMTAyNjIwMDq5FgI4PU7Pe4berh0%3D
Czy muszę dodawać, że strzelił na 1:2 w 92 minucie? Chyba nie.
15
Xavi, który był nazywany nowym Guardiolą, zbawcą Barcy itp. już jest mieszany z błotem. Już nagle potrzebny trener z prawdziwego zdarzenia... XD
La Bamba! XD
0
@Kacper1890 Czerwoną kartkę dostajesz, gdy kasujesz gościa, który ma realną szansę na zdobycie gola. To jie było sam na sam.
1
@Jakchcesz Dokładnie, a tak to zero warsztatu...
0
@Messibestplayerintheworld Jest niżej, dodane przez tikitaka.
3
@Jakchcesz Zabawka się znudziła. Trzeba kupić nową, która będzie bawiła kibiców z La Bamby.
1
@Janiama 4:0
1
@VALERON Ty, Valeron, Baleron już nie pij.
1
@MarioVeB! A na co komu sen? Trochę whisky, dobra muzyka na słuchawkach i trochę kuponików zrobionych na tę sobotę. ;)
5
Interstellar na TVN Fabuła. Można oglądać w nieskończoność.
0
@Image Chyba klops
1
@MesQueUnClub96 @Benek1899x1910 @Bykunn Lion tutaj. :D
https://i.ibb.co/z23V5Qk/IMG-20220417-081722.jpg
6
@michal26 pisał o pieczeniu ciast. Od kilku lat pieczenie słodkości to moje hobby.
Pochwalę się tym, co upiekłem na te Święta Wielkanocne.
- Leśny Mech na biszkopcie ze szpinaku i masą ze śmietanki i mascarpone.
https://i.ibb.co/Gt9CXXF/IMG-20220417-081822.jpg
- Biały Lion, z masą krówkową i budyniową oraz orzeszkami.
https://i.ibb.co/Gt9CXXF/IMG-20220417-081822.jpg
Do tego kuleczki kakaowe z herbatnikami, sernik na spodzie czekoladowym i coś na wzór mazurka (kruche ciasto z polewą czekoladową).
Jeśli ktoś będzie chciał linki do przepisów, to podam w komentarzu.
Tymczasem życzę wszystkim Użytkownikom fcbarca.com wszystkiego dobrego z okazji Świąt Wielkanocnych! Zdrowia, miłości, nadzieji, czasu spędzonego w gronie rodziny. Chrystus Zmartwychwstał! :)
0
@Hubert102 Zespół NiemaGotu świetny! Mam dwie płyty, czasem w aucie odpalam.
0
@DaPidejpi Czemu zostawiłeś @Danny Gaucho bez odpowiedzi? :]
Najpierw obrzucanie Lewego i idiotyczne argumenty przeciwko niemu, potem odpowiedź przecząca temu, co napisałeś i cyk. Znikasz.
0
Ciekawe jak się mają ci "kibice", którzy odsprzedali bilety, czy chociaż część z nich się zreflektowała i żałują skutków na szeroką skalę. Na pewną są tacy, którzy cieszą japę z zarobionych eurasów.
0
@pluszek Za brak karnego na Albie. Karny na De Jongu zasłużony.
3
Sędzia nie ogarnia.
0
@Toretto Zgoła inna sytuacja, bo ręka Alonso była bezpośrednio przed golem. Takie przewinienia od tamtego sezonu sędziowie mieli gwizdać.
Ale fakt - tutaj ręka też była i karny powinien zostać podyktowany.
6
Wyczytali nas na żywo!
0
Alba był faulowany czy nie? Jak myślicie? Na podstawie tej jedynej powtórki, wydaje mi się, że tak.
0
@regatta52 Niczym. Po prostu Xavi ma plan na to spotkanie i posłał do tego zawodników, którzy będą do tego potrzebni.
Wejdzie na pewno w drugiej połowie. P
7
Mingueza dzisiaj zamyka buźki znawcom na La Bambie.
13
Oglądam sobie ofertę Electroluxa i Deichmanna, a tu nagle La Rambla mi wyskakuje.