Witekk10
Dołączył/a: styczeń 2016
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Luciano99 Szukacie rozwiązania w skrajnościach.
Znajdź mi tekst tego typu, który napisałeś.
Jeśli któryś z kibiców Realu Ci nie pasuje - blokujesz, ignorujesz, nie odpisujesz i już jest git.
Nigdzie nie staram się grać dobrego i prawego. Skąd to wywnioskowałeś? Z tego jednego wpisu? Zobacz, jak niektórzy starają się grać szeryfów La Bamby. I to nie są pojedyncze komentarze i zachowania. ;)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@Comfortable_ @bartas97 @Traba727 @macio_944 Śmieszno się teraz zrobiło.
4
@Comfortable_ Wstydzę się troszeczkę za tych szeryfów. Tak samo pewnie normalni kibice Realu wstydzą się za swoich trolli.
33
Śmieszni i żałośni są ci kibice Realu, którzy wchodzą tu tylko poprowokować. Trzeba jednak przyznać, że równie śmieszni są kibice Barcy robiący za szeryfów na tej stronie. XD
0
@Transu96 Musisz rozwiązać wstążkę. Krzyżyka do zamknięcia przez jakiś czas w ogóle nie ma.
4
Ta reklama WKRUK już mnie porządnie wkrukwia.
1
@pioz123 My z rodzinką już czekamy.
2
@takisobiektos Ja widzę pierwszy raz.
5
@BART97 Racja, gdyby jeszcze piwem trzeba było tankować... Pomyśl, jakby wtedy ludzie panikowali.
9
@Cvzx Kaczyński idzie do sklepu po ziemniaki.
5
@Danny Gaucho Że jeszcze ktoś śmie mu umniejszać...
8
@zeko0 Messi dawno nie trenował na Santiago Bernabeu. Pewnie się stęsknił.
3
Ferran zaczynie wykorzystywać 50% sytuacji bramkowych, do których dochodzi i nie będę płakał z powodu braku ściągnięcia Haalanda.
Btw Norweg ma sporo kontuzji, jak na bycie taką "maszyną". Do tego dochodzi Raiola jako agent.
1
@batoon I'm glad. :D
0
@Zoker Dlatego właśnie zapytałem. Dla mnie wygrana, to wygrana. Może być nawet po karnym strzelonym tyłkiem. Ale mogę zrozumieć, co ma na myśli @Azi.
0
@jacobFCB Javier Pastore został ukarany. To był moment, gdy Ter Stegen zwlekał ze wznowieniem gry. Pewnie jakaś wiązanka do sędziego poleciała.
5
@jq91 Cudo.
0
@Azi Tu nie było sytuacji, że po odbiciu się od jednego piłka trafia w rękę drugiego, tylko ten drugi zawodnik sam zrobił ruch ręką do tej piłki. Jeśli by go trafiła, to oczywiście brak karnego.
0
@Azi Co chciałeś wyrazić poprzez zdanie "Szkoda tylko, że wygrana po karnym z dupy"?
2
@Bartek22 Od siebie dorzucę fullmatchsports i replaymatches.
0
@Vebrol To musi za siebie strzelać?
119
Ferran dzisiaj się przełamał, ale potem zmarnował tyle sytuacji bramkowych, że w następnym meczu musi przełamać się jeszcze raz.
2
Ferran w pierwszej kolejności na boisko.
0
@messi564 sport365
2
Wiśniowski na mikrofonie? Eh...
0
@18cm Aaa, czaję. Przeglądałeś i stwierdziłeś, że będziesz miał konto na La Rambli. Od ilu lat śledziłeś forum?
0
@18cm A skąd wiesz, że gorące dyskusje w ogóle były? Masz konto od dwóch dni. Które to Twoje multikonto?
0
@kamiVeB Viaplay
0
@BombowiecKrawczyk Ja cały czas tak robię. UOMO daje mi 4,7 zł miesięcznie.