0

@Luciano99 Szukacie rozwiązania w skrajnościach.

Znajdź mi tekst tego typu, który napisałeś.
Jeśli któryś z kibiców Realu Ci nie pasuje - blokujesz, ignorujesz, nie odpisujesz i już jest git.

Nigdzie nie staram się grać dobrego i prawego. Skąd to wywnioskowałeś? Z tego jednego wpisu? Zobacz, jak niektórzy starają się grać szeryfów La Bamby. I to nie są pojedyncze komentarze i zachowania. ;)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@Comfortable_ @bartas97 @Traba727 @macio_944 Śmieszno się teraz zrobiło.

4

@Comfortable_ Wstydzę się troszeczkę za tych szeryfów. Tak samo pewnie normalni kibice Realu wstydzą się za swoich trolli.

33

Śmieszni i żałośni są ci kibice Realu, którzy wchodzą tu tylko poprowokować. Trzeba jednak przyznać, że równie śmieszni są kibice Barcy robiący za szeryfów na tej stronie. XD

0

@Transu96 Musisz rozwiązać wstążkę. Krzyżyka do zamknięcia przez jakiś czas w ogóle nie ma.

4

Ta reklama WKRUK już mnie porządnie wkrukwia.

1

@pioz123 My z rodzinką już czekamy.

2

@takisobiektos Ja widzę pierwszy raz.

5

@BART97 Racja, gdyby jeszcze piwem trzeba było tankować... Pomyśl, jakby wtedy ludzie panikowali.

9

@Cvzx Kaczyński idzie do sklepu po ziemniaki.

5

@Danny Gaucho Że jeszcze ktoś śmie mu umniejszać...

8

@zeko0 Messi dawno nie trenował na Santiago Bernabeu. Pewnie się stęsknił.

3

Ferran zaczynie wykorzystywać 50% sytuacji bramkowych, do których dochodzi i nie będę płakał z powodu braku ściągnięcia Haalanda.

Btw Norweg ma sporo kontuzji, jak na bycie taką "maszyną". Do tego dochodzi Raiola jako agent.

1

@batoon I'm glad. :D

0

@Zoker Dlatego właśnie zapytałem. Dla mnie wygrana, to wygrana. Może być nawet po karnym strzelonym tyłkiem. Ale mogę zrozumieć, co ma na myśli @Azi.

0

@jacobFCB Javier Pastore został ukarany. To był moment, gdy Ter Stegen zwlekał ze wznowieniem gry. Pewnie jakaś wiązanka do sędziego poleciała.

5

@jq91 Cudo.

0

@Azi Tu nie było sytuacji, że po odbiciu się od jednego piłka trafia w rękę drugiego, tylko ten drugi zawodnik sam zrobił ruch ręką do tej piłki. Jeśli by go trafiła, to oczywiście brak karnego.

0

@Azi Co chciałeś wyrazić poprzez zdanie "Szkoda tylko, że wygrana po karnym z dupy"?

2

@Bartek22 Od siebie dorzucę fullmatchsports i replaymatches.

0

@Vebrol To musi za siebie strzelać?

119

Ferran dzisiaj się przełamał, ale potem zmarnował tyle sytuacji bramkowych, że w następnym meczu musi przełamać się jeszcze raz.

2

Ferran w pierwszej kolejności na boisko.

0

@messi564 sport365

2

Wiśniowski na mikrofonie? Eh...

0

@18cm Aaa, czaję. Przeglądałeś i stwierdziłeś, że będziesz miał konto na La Rambli. Od ilu lat śledziłeś forum?

0

@18cm A skąd wiesz, że gorące dyskusje w ogóle były? Masz konto od dwóch dni. Które to Twoje multikonto?

0

@kamiVeB Viaplay

0

@BombowiecKrawczyk Ja cały czas tak robię. UOMO daje mi 4,7 zł miesięcznie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?