2

@Azacca Najpierw pchnął zawodnika Wolves wznawiającego grę z autu, piłka trafiła jednak do napastnika gospodarzy i tego zawodnika Brazylijczyk sfaulował, pędząc za nim kilkadziesiąt metrów.

Spoko ujęcie było, gdy sędzia wyjął żółtą kartkę i pokazał ją dwukrotnie, i co jest przyczyną, a następnie sięgnął po czerwoną. Mina Martinellego bezcenna.

2

Martinelli dostał dwie żółte kartki w jednej akcji. Arsenal w dziesięciu.

0

@dmcteam Dzięki, ale czasami całą playlistę z tegoż filmu odpalam do snu na Spotify. ;)

1

@Azacca Następne tego typu zawody w lecie, gdy Norweg do nas dołączy.

1

@arkasath Dzisiaj na HBO2 leciał gdzieś przed 18:00. Włączyłem na scenie z dokowaniem. ;)

1

@Azacca Otóż nie. Gouda.
@BART97 miał rację. Nie wiem skąd Ci się ten Hochland wziął.

9

@dmcteam Tak. Dlaczego? Scenariusz, wykonanie, zdjęcia i muzyka Hansa Zimmera.

0

Wiecie jaki ser lubi Erling?

3

Szklaneczka Glenfiddicha i humor gituwa.

1

@JimMorrisonFCB Dużo wiatru i w zasadzie tyle.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@MarioVeB! Nihil novi.

2

Komentarz usunięty

30

Czy uważacie, że w momencie gdy usuwany jest komentarz Użytkownika za złamanie regulaminu, to ów Użytkownik powinien dostawać powiadomienie?

Nierzadko nie jestem świadomy, że mój komentarz został usunięty i że tym samym dostałem "ostrzeżenie".

5

@Firestone miał lunch chwilę temu [Giovanni Cappuccino]

0

Kurt Zouma kopie bezbronne koty, a Riqui Puig podpisuje się bez zawahania na świniaku.
#differences.

0

@BombowiecKrawczyk How was Spain? :D

28

@PatrychoO ??? XD

1

@Sulimo Ja kiedyś robiłem taki deser z samych galaretek w keksówce wyścielonej folią spożywczą (łatwo potem całość wyjąć z formy).

34

Dobrze jest, dobrze robią. Dobry przekaz leci.

5

@ProMILs Nie no, będzie wpierdol, wpierdol złożony "Papużkom".

0

@Rewolucja123 Na co się mają nabrać?

0

@Vebrol Zszedł za linię po odbyciu pomocy medycznej, ale wrócił na boisko i trochę pograł. Nie wiadomo, czy zmiana była podyktowana właśnie tą sytuacją czy była to zwykła roszada.

0

@Comfortable_ @Luciano99 Panowie, dałbym Wam tych typów, ale sam mało mam.
(czytać głosem Arnolda Boczka).

8

@Pawel13sz Też mam kontrakt ze Spotify, 19.99zł miesięcznie ode mnie dostają.

0

@GeneralXavi Gram jako środkowy pomocnik. Lubię podać, przerzucić z dystansu zajebać.

1

Coutinho schodzi z boiska. Man of the match?

2

@Comfortable_ No Tristan wział i wyłonczył, więc Ty możesz włanczyć.

2

@Comentateiro Cieszę się, że napisałeś "Wasza" z wielkiej litery.
Ale i u Cie też słabo z ortografiom.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?