Witekk10
Dołączył/a: styczeń 2016
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
22
@Rewolucja123 Cieszę się, bo w końcu przestaniesz tym spamować, serio. :D
2
@Sulimo Są tacy, którzy próbują mówić po polsku i jak najbradziej da się dogadać, inni mówią dobrze po angielsku, a do jeszcze innych trzeba było chodzić (akurat nie ja, a koleżanki) z translatorem Google i tłumaczyć wszystko na ukraiński.
41
Pracuję w hotelu na Lubelszczyźnie. Ostatnie trzy dni to praca na drugiej zmianie. W ciągu dnia obsługa ukraińskich uchodźców, którzy już w hotelu nocują, a bliżej nocy odbieranie telefonów i wprowadzanie rezerwacji i noclegów dla kolejnych. Przede wszystkim starsze kobiety i matki z dziećmi. Pomagamy jak możemy - rabaty, darmowe noclegi, darmowe posiłki.
Człowiek cieszy się, że może pomóc jakkolwiek tym ludziom, widzi wdzięczny uśmiech na ich twarzach, ale wie, że w środku te osoby cierpią z powodu rozłąki z mężami, z ojcami, z domem, z ojczyzną...
Gdy we wtorek zacząłem pracę i poznałem troszkę tych ludzi, i wiedziałem dlaczego tu są, to ogarnęła mnie taka niemoc, że człowiekowi po prostu odechciało się wszystkiego. Zero motywacji do pracy, pustka w środku, współczucie, żal - masakra. A przecież takich ludzi jest setki tysięcy. Nie potrafię przyjąć do wiadomości tego co się dzieje. Oby jak najszybciej zapanował pokój.
PS. Pamiętacie, że nawet najmniejsza pomoc się liczy.
2
@Arkon Eden Hazard :D A z byłych Andrea Pirlo.
5
@DonMatteo901 Feddek nieTOP.
0
@LioMessi10 Chyba w komentarzu do spotkania.
0
Chcecie usłyszeć fraszkę?
5
@Messibestplayerintheworld I ja mu wtedy mówię: "A weź Ty tego Gonzaleza kup".
1
@Emhyr @Kusco15, co powiesz na to?
2
Dzięki, @DaPidejpi. Z @fartem.
0
@osa91 Ja też proszę.
0
@Ojciec5tkidzieci Kilka lat temu, na projekty edukacyjne w gimnazjum, przygotowywaliśmy temat o dawnych tradycjach. Mało już z tego pamiętam, ale czy kiedyś przypadkiem nie nadziewano pączków słoniną?
1
@Suzu Ja mó wieżę.
0
Obejrzałem "highlightsy" Marco Verrattiego vs Real Madryt.
Stwierdzam, iż Messi nie grał z nikim tak genialnym jak Włoch, od czasów gry z Busquetsem w Barcelonie.
Marco to czarodziej.
0
@Hubsao Dokładnie. Dembele potrafi zrobić coś z niczego. Po kilku sytuacjach stworzonych przez Francuza kibice tonowali swoje gwizdy.
Gdyby tylko odnowił kontrakt, obniżając swoje wynagrodzenie...
0
@Nefir Ponoć imprezuje mocno z kumplami. Jedna flaszka za drugą. Gerard Romero donosi... właśnie te flaszki oczywiście, bo nie ma kto.
0
@Compadre Chomiki nie nadążają.
0
Dopiero teraz obejrzałem mecz. To co, La Bambo, sprzedajemy Ferrana? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
16
Spoko nick masz.
- Tato, co to jest @potrojnakorona?
- Nie wiem synku. Jesteśmy kibicami Realu Madryt.
0
@szela1899 Kto komentuje? :D
0
@Explode Dawne dzieje.
18
Kolejna próba Ronaldo z wolnego i... BRAMKA... Roberta Sancheza bezpieczna, Portugalczyk uderzył w mur.
1
Sporting - City +2,5 bramki jak w masełko.
0
@KobeFR sport365
1
@Janek_7 sport365
0
@Jacu327 sport365
0
@dzagos Ee tam, on tylko wiatr na skrzydle robi i nic z tego nie ma.
12
@FCBparasiempre Chłopie... palec mi się starł od przewijania strony.
0
@1899Seba1899 Tylko Viaplay.
1
@Sau_Ron Com wygrał?