Witekk10
Dołączył/a: styczeń 2016
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@MESSIah16 Ekstra ta koszulka Stefanosa.
66
Nawet prezes sprawdza jakość serwerów na La Rambli.
https://zapodaj.net/images/073761f782a7b.jpg
3
Nadal przełamuje Matteo i Hiszpan serwuje na wejście do finału AO.
2
@Jacu327 Ja konto założyłem pięć lat temu i mimo iż mam 21 lat, to od 22 śledzę La Ramblę.
2
No i proszę - Matteo Berrettini przełamuje Nadala i za chwilę będzie podawał na zwycięstwo w trzecim secie.
Edit: Stało się. Matteo - Nadal 1:2.
8
@Criss18Barca Bardzo trafnie o Cristiano Ronaldo.
0
@kolomen2 Stefanos.
0
Berrettini zaczął coś grać.
2
@Rust_Cohle Nie obejrzałem dużo seriali. Podam trzy tytuły:
- Prison Break
- Lost
- Czarnobyl
2
@JimMorrisonFCB Odszedłem od meczu (z innego powodu niż Ty) Augera-Aliassime z Daniłłem przy stanie 2:0 dla Kanadyjczyka. :D
1
Drugie przełamanie Nadala w drugim secie. 0:3.
0
@PatrychoO Aj, mojbar świetna strona, jak i kanał na YouTube - polecam.
Ja w barze robię:
- 40ml whisky
- po 20ml soku z cytryny i syropu - cukrowego
- białko jajka
- dash Angostury
Też spoko.
Jakiej whisky użyłeś?
2
@JimMorrisonFCB Wspomnieli. Być może coś z żołądkiem, co odzywało się również w pierwszej rundzie turnieju.
1
@JimMorrisonFCB Ja myślę, że jednak nie. ;))
1
@JimMorrisonFCB No i za chwilę może być 0:1 dla Rafy. Niby w grze Matteo widać poprawę, ale Hiszpan ma wszystko pod kontrolą.
2
@JimMorrisonFCB Jestem!
0
Dobranoc! Z kim widzimy się o 4:30 na meczu Rafy i Matteo?
0
@PatrychoO Dajesz białko i bitters?
2
@Lionel_Messi10 Wszystkiego najlepszego! :D
1
@PatrychoO Zobaczymy na prezentacji.
12
@Pawel13sz 15 mln - 15% = 0 mln. Git, Alemany go za darmochę sprowadzi.
2
@Pawel13sz Ciekawe jak z mentalem.
17
Alba czy Adama w zwykłej napierdzielance? Ja myślę, że jakby Alba wyjął z torebki gaz łzawiący, to z Traore nie byłoby co zbierać.
1
Widzieliście kiedyś perfekcyjną łazienkę?
0
@Homeopata8989 Z takim Cadizem to będzie pięknie wyglądało.
1
@Kwiatek67 Busi już nie wejdzie na siłkę. :D
0
Ale ci Jankesi się drą na trybunach.
0
@tristan87 Z moich informacji wynika, że zadzwonił już po nieudanym powrocie Neymara.
A było to tak:
- Dzień dobry, Panie Joseph. Nigdzie nie odchodzę.
- Jordi, ale to Ty dzwonisz...
- Narazie!
0
Kanadyjczyk świetnie przygotowany fizycznie.
1
@MesQueUnClub96 Zmęczenie psychiczne meczem też na pewno w jakimś stopniu wpłynęło na takie, a nie inne zagranie. ;)