4

@MESSIah16 Ekstra ta koszulka Stefanosa.

66

Nawet prezes sprawdza jakość serwerów na La Rambli.
https://zapodaj.net/images/073761f782a7b.jpg

3

Nadal przełamuje Matteo i Hiszpan serwuje na wejście do finału AO.

2

@Jacu327 Ja konto założyłem pięć lat temu i mimo iż mam 21 lat, to od 22 śledzę La Ramblę.

2

No i proszę - Matteo Berrettini przełamuje Nadala i za chwilę będzie podawał na zwycięstwo w trzecim secie.

Edit: Stało się. Matteo - Nadal 1:2.

8

@Criss18Barca Bardzo trafnie o Cristiano Ronaldo.

0

@kolomen2 Stefanos.

0

Berrettini zaczął coś grać.

2

@Rust_Cohle Nie obejrzałem dużo seriali. Podam trzy tytuły:
- Prison Break
- Lost
- Czarnobyl

2

@JimMorrisonFCB Odszedłem od meczu (z innego powodu niż Ty) Augera-Aliassime z Daniłłem przy stanie 2:0 dla Kanadyjczyka. :D

1

Drugie przełamanie Nadala w drugim secie. 0:3.

0

@PatrychoO Aj, mojbar świetna strona, jak i kanał na YouTube - polecam.

Ja w barze robię:
- 40ml whisky
- po 20ml soku z cytryny i syropu - cukrowego
- białko jajka
- dash Angostury
Też spoko.

Jakiej whisky użyłeś?

2

@JimMorrisonFCB Wspomnieli. Być może coś z żołądkiem, co odzywało się również w pierwszej rundzie turnieju.

1

@JimMorrisonFCB Ja myślę, że jednak nie. ;))

1

@JimMorrisonFCB No i za chwilę może być 0:1 dla Rafy. Niby w grze Matteo widać poprawę, ale Hiszpan ma wszystko pod kontrolą.

2

@JimMorrisonFCB Jestem!

0

Dobranoc! Z kim widzimy się o 4:30 na meczu Rafy i Matteo?

0

@PatrychoO Dajesz białko i bitters?

2

@Lionel_Messi10 Wszystkiego najlepszego! :D

1

@PatrychoO Zobaczymy na prezentacji.

12

@Pawel13sz 15 mln - 15% = 0 mln. Git, Alemany go za darmochę sprowadzi.

2

@Pawel13sz Ciekawe jak z mentalem.

17

Alba czy Adama w zwykłej napierdzielance? Ja myślę, że jakby Alba wyjął z torebki gaz łzawiący, to z Traore nie byłoby co zbierać.

1

Widzieliście kiedyś perfekcyjną łazienkę?

0

@Homeopata8989 Z takim Cadizem to będzie pięknie wyglądało.

1

@Kwiatek67 Busi już nie wejdzie na siłkę. :D

0

Ale ci Jankesi się drą na trybunach.

0

@tristan87 Z moich informacji wynika, że zadzwonił już po nieudanym powrocie Neymara.
A było to tak:
- Dzień dobry, Panie Joseph. Nigdzie nie odchodzę.
- Jordi, ale to Ty dzwonisz...
- Narazie!

0

Kanadyjczyk świetnie przygotowany fizycznie.

1

@MesQueUnClub96 Zmęczenie psychiczne meczem też na pewno w jakimś stopniu wpłynęło na takie, a nie inne zagranie. ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?