Witekk10
Dołączył/a: styczeń 2016
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@derlysy1979 Kefir z Krasnegostawu? Mój ulubiony. Właściwie to piję częściej niż jogurty. Można rzec, że jestem fanem.
0
Mam wrażenie, że Halep nie odda już gema w tym meczu. Będzie czyste 2:0 (6:0, 6:0).
0
Wasze ulubione jogurty pitne?
1
@DonAndresFCB Kuźwa, nawet nie zauważyłem, haha. :D Nie wiem, jakim cudem.
0
@dafik85 Widziałem newsa, że Chelsea ma złożyć ofertę w wysokości 15 mln euro.
0
@blazeq Ale to cały czas piłkarz z ważnym kontraktem. Nie rozumiem co tu trudnego do skumania.
0
@Pogba Rozumiem w pełni. Wrzutka z miodowych lat pasowała pod sytuację.
0
@blazeq Najlepszym argumentem jest to, że ma po prostu ważny kontrakt.
0
@Pogba Karol ma Ci coś do przekazania.
1
@wawrzyn1 Aczkolwiek Mbappe też mądrością nie grzeszy. Np. ta słynna groźba do Alby. XD
2
@kkbarca A to dobre akurat. :D
1
@Cariones Tak, prosząc o szacunek do dziennikarza, kiedy to publiczność non-stop gwizdała. :D Troszkę takie "wtf?" :D
0
Miedwiediew ma całkiem spoko angielski akcent jak na Rosjanina.
0
@Sysia11 Tak, a Absurd, Xavi, Alba, Busquets i Pique gadają z nim po francusku, żelipapą.
15
@Ojciec5tkidzieci Cała śmietanka lewicowa popierająca Bajdena siedzi cicho od kilku miesięcy. Dziwne.
0
Przygasł Miedwiediew teraz.
1
Piękny winner teraz Kyrgiosa.
Edit: i cyk, przełamuje Kyrgios Rosjanina.
0
@KyngPyng Nie, nie. Coś na treningu ponoć.
1
@Hubsao Przeczytaj jeszcze raz. :)
0
Sypią się asy serwisowe w meczu Kyrgios - Daniił.
0
@LioMessi10 Nic z tych opcji. Ma kontuzję po prostu.
17
Dembele w żadnym klubie nie będzie miał tak dobrze, jak w Barcelonie. Dziękuję.
1
@VamosRakieta I bardzo mnie to cieszy.
1
@Rewolucja123 Wydaje mi się, że procesowanie w sądzie jest teraz Barcelonie mało potrzebne. Sprawa z góry wygrana przez prawników Francuza.
0
@Comfortable_ Aby zerknąłem na wynik, spoko. :D
1
@Rust_Cohle Aaaa, Bruno w składzie... Powodzi się, widzę.
2
Schwartzman dostaje po tyłku. Szkoda by mi było, gdyby już odpadł.
2
Dobra, pora spać. O 9:00 budzik na Kyrgiosa.
0
@DonAndresFCB Zerkałem na Flashscore i tam statystyki Tottenhamu pod względem strzałów, okazji były naprawdę imponujące.
Nie oglądałem tego meczu, ale po przebiegu można stwierdzić, że było to spotkanie z tych wyższych lotów.
Wizytówka Premier League.
0
@JonSnow Jeśli masz konto na Fortunie, to obejrzysz. W ostateczności jakieś streamki.